iek alpha23

tsakiridis

 novart

brouvali

my choice

koukoutegou

proteas

ena

Το πρόγραμμα του κυπέλλου ερασιτεχνών και οι διαιτητές

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής του κυπέλλου ερασιτεχνών. Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 17.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΛΟΥΤΡΟΥ 17.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 17.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΣΧΟΙΝΑ 17.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 17.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 17.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 17.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 17.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΙΤΟΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 17.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 17.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΠΣ ΒΕΡΟΙΑΣ αναβαλεται

access

dyslexia centers

tsiafoulis

super course

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69