tsakiridis tires

proteas

logomageia

siriza ban

bartzokas banner

Ποιοι προάγονται - απολύονται στο 2ο Γυμνάσιο Νάουσας και τα ονόματα των αριστούχων

Από το 2ο Γυμνάσιο Νάουσας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των αριστούχων μαθητών καθώς επίσης και τα ονόματα των μαθητών που προαγονται και απολύονται. Αναλυτικά:

Α' τάξη - προάγονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧAΡΑΛΑΜΠΟΣ
2 ΑΛΑΪΤΣΗ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΑΧΜΕΤΙ ΝΤΕΣΑΡΑ ΦΑΤΜΠΑΡΔ
4 ΒΕΝΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΓΕΡΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΘΩΜΑΣ
6 ΓΚΑΝΤΕ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
7 ΖΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8 ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΚΑΡΑΜΙΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
11 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
12 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
14 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΛΙΤΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16 ΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17 ΜΕΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18 ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19 ΜΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
21 ΝΟΥΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22 ΦΡΑΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 ΛΑΛΑ ΑΝΤΟΝΕΤΑ ΤΩΜΟΡΡ
2 ΜΠΕΝΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΜΠΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ
4 ΜΠΟΥΛΕΚΟΥ - ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΠΑΖΑΡΕΝΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΣΑΜΑΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
9 ΣΕΡΕΤΗ ΦΑΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11 ΤΟΠΟΥΖΗ ΕΛΕΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
12 ΤΣΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΤΥΨΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΦΑΡΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
16 ΦΕΥΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
17 ΦΡΑΓΚΟΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΧΟΥΝΟΥΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19 ΨΑΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Β' τάξη - προάγονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΛΔΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΒΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
4 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΓΚΑΖΙΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΚΑΖΟΥΚΑ ΑΡΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΜΑΣΔΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13 ΜΑΥΡΟMΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
14 ΜΙΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3 ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΜΠΡΟΥΤΣΙ ΚΛΕΒΙΣ ΣΕΛΜΑΝ
5 ΝΟΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
6 ΝΤΕΜΑΪ ΧΡΥΣΑ ΙΛΙΡ
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΠΑΠΑΠΕΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
11 ΣΑΡΜΠΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
12 ΣΑΡΜΠΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΣΙΑΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΣΙΑΤΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 ΜΑΛΟΥΝΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΜΟΥΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΣΕΠΙΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΣΙΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΣΜΕΡΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
10 ΣΜΕΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
11 ΤΟΠΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
12 ΤΣΙΑΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13 ΤΣΙΛΚΟΥ ΦΑΝΗ ΗΛΙΑΣ
14 ΤΣΙΜΑΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΤΥΨΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
16 ΦΕΙΔΑΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17 ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΜΑΡΙΑΜ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
18 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΧΡΙΣΤΟΦΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΨΑΘΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γ' τάξη - απολύονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2 ΑΙΜΟΝΙΩΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
5 ΑΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΡΟΣ
7 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ
8 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΔΡΟΣΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
12 ΖΑΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
14 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΛΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΛΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΜΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 ΚΟΥΤΣΙΛΙΕΡΗ - ΤΑΣΙΩΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΜΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
6 ΜΑΡΚΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ ΝΤΕΝΤΕ
7 ΜΕΛΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
8 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
9 ΜΗΤΣΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΜΠΑΤΣΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΜΠΑΧΑΝΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
13 ΜΠΟΪΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΜΠΟΥΖΟΝΤΙΤΣ ΔΑΝΙΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΜΩΚΑΣ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΜΩΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17 ΝΕΣΤΟΡΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18 ΠΑΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΠΕΤΡΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
3 ΡΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΤΑΣΙΩΝΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΤΣΑΒΔΑΡΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΤΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10 ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΧΑΛΚΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ ΑΝΘΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
14 ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΧΟΥΝΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΘΩΜΑΣ

Αριστούχοι Α' τάξης

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΛΙΤΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΓΚΑΝΤΕ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8 ΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9 ΜΕΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΜΠΕΝΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΦΑΡΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΤΟΠΟΥΖΗ ΕΛΕΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
5 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
6 ΜΠΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ

Αριστούχοι Β' τάξης

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΜΑΣΔΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
4 ΑΛΔΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΚΑΖΟΥΚΑ ΑΡΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1 ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4 ΣΙΑΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΣΜΕΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
3 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΣΜΕΡΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
5 ΤΟΠΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
6 ΣΙΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αριστούχοι Γ' τάξης

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΔΡΟΣΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ
3 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
1 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΜΩΚΑΣ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΜΕΛΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
6 ΠΑΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΚΟΥΤΣΙΛΙΕΡΗ - ΤΑΣΙΩΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8 ΝΕΣΤΟΡΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ ΑΝΘΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΘΩΜΑΣ
3 ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΡΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΠΕΤΡΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69