iek alpha23

tsakiridis tires

proteas

Ποιοι προάγονται - απολύονται στο Γυμνάσιο Κοπανού και τα ονόματα των αριστούχων

Από το Γυμνάσιο Κοπανού ανακοινώθηκαν τα ονόματα των αριστούχων μαθητών καθώς επίσης και τα ονόματα των μαθητών που προαγονται και απολύονται. Αναλυτικά:

Αριστούχοι Α' Τάξη

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

1

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19 10/14

2

ΔΑΪΟΥ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19 7/14

3

ΤΡΑΨΙΩΤΗ

ΜΙΧΑΕΛΑ

ΠΕΤΡΟΣ

19 5/14

4

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

19 4/14

5

ΓΚΕΣΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

18 12/14

6

ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ

ΠΑΥΛΙΝΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18 12/14

7

ΣΑΠΚΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

18 12/14

8

ΣΕΠΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18 12/14

9

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18 12/14

10

ΛΟΓΓΙΝΙΔΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

18 11/14

11

ΤΟΣΚΑ

ΕΛΕΝΑ

ΑΓΚΡΟΝ

18 10/14

12

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΧΡΗΣΤΟΣ

18 8/14

Αριστούχοι Β' τάξη

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

1

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΛΕΞΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19 11/14

2

ΠΑΡΙΣΗ

ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19 5/14

3

ΓΙΑΛΑΜΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

19 2/14

4

ΚΟΛΟΒΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19 2/14

5

ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19

6

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΥΜΕΩΝ

18 10/14

7

ΠΕΤΡΑ

ΝΕΦΕΛΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18 9/14

8

ΚΟΚΟΡΟΖΗ

ΒΑΡΒΑΡΑ-ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18 7/14

Αριστούχοι Γ' τάξη

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

20

2

ΚΟΣΜΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19 12/14

3

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

19 12/14

4

ΚΑΛΙΓΙΑ

ΑΟΥΡΟΡΑ

ΝΤΑΣΑΜΙΡ

19 11/14

5

ΓΚΙΛΤΣΗ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

19 10/14

6

ΠΑΛΑΣΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΗΛΙΑΣ

19 7/14

7

ΜΙΛΗ

ΜΑΡΙΑ -ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19 6/14

8

ΣΑΚΑΛΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19 4/14

9

ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19

10

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΡΑΦΑΗΛ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

19

11

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

18 13/14

12

ΦΩΤΙΑΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18 13/14

13

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

18 13/14

14

ΓΚΙΤΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΙΧΑΗΛ

18 12/14

15

ΜΑΥΡΙΔΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18 12/14

16

ΠΡΟΥΝΤΣΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

18 12/14

17

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

18 11/14

18

ΓΚΕΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18 10/14

19

ΜΙΧΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ

18 8/14

20

ΤΣΑΝΙ

ΜΕΓΚΙΣΑ

ΣΟΚΟΛ

18 8/14

Α' τάξη προάγονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2 ΑΛΛΑ ΕΝΕΝΤΑ ΣΑΜΠΑ
3 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΒΑΝΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6 ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΡΚΟΣ
7 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΓΙΔΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΓΚΕΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
10 ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΔΑΪΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΔΑΜΠΕΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΔΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΡΟΣ
15 ΔΡΕΝΟΒΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
16 ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
18 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
19 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΧΡΗΣΤΟΣ
22 ΚΩΣΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ
23 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
24 ΛΙΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
25 ΛΟΓΓΙΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
26 ΜΟΡΑΒΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΛΑΜΠΡΟ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΜΠΡΑΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛ
3 ΜΠΡΑΧΟ ΕΡΙΓΚΕΛΣ ΑΓΚΙΜ
4 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8 ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΠΟΛΙΣΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΪΜ
10 ΠΟΠΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
11 ΠΡΟΥΝΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
12 ΡΕΤΖΕΠΙ ΑΝΤΕΛΙΑΝΑ ΓΕΝΤΙΑΝ
13 ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
14 ΣΑΠΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
15 ΣΕΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΣΙΑΠΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΤΡΑΪΑΝΟΣ
17 ΤΟΣΚΑ ΕΛΕΝΑ ΑΓΚΡΟΝ
18 ΤΡΑΨΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΕΤΡΟΣ
19 ΤΡΕΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ
20 ΤΡΟΥΠΚΟΣ ΙΛΑΡΙΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΦΛΕΣΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Β' τάξη - προάγονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΓΔΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ_ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4 ΓΙΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΖΥΓΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΙΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΣ
8 ΙΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
9 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
13 ΚΟΚΟΡΟΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
16 ΚΟΥΒΑΤΛΗ ΤΡΑΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
19 ΜΑΛΤΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20 ΜΑΝΩΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
22 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΦΩΤΙΟΣ
23 ΜΕΤΣΙΑ ΕΤΛΕΒΑ ΛΙΜΑΝ
24 ΜΟΥΤΣΟΛΛΑΡΙ ΑΡΝΤΙΟΛ ΣΤΑΥΡΙ
25 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 ΜΠΟΤΣΑ ΕΡΣΙΛΝΤΑ ΝΙΑΖΙ
4 ΜΠΡΑΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΤΟΝ
5 ΝΕΖΑ ΕΝΙΣ ΑΤΛΙ
6 ΝΟΥΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
7 ΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΝΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
10 ΟΡΜΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΡΟΔΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ
14 ΠΑΡΙΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΠΕΤΡΑ ΝΕΦΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
18 ΣΑΧΙΝΙ ΡΕΝΕΟ ΕΤΜΟΝΤ
19 ΣΙΑΝΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21 ΤΟΣΚΑ ΣΑΡΑ ΑΓΚΡΟΝ
22 ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΤΣΗΡΠΑΝΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΩΜΑΣ
24 ΤΣΙΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
25 ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
26 ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
27 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ' τάξη - απολύονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
5 ΓΙΑΛΑΜΑ ΑΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
7 ΓΚΕΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΓΚΙΛΤΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
9 ΓΚΙΤΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ
10 ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
11 ΛΑΛΑ ΚΛΑΪΝΤΙ ΣΕΛΙΜ
12 ΜΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ- ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ -ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΜΟΥΡΑΤΙ ΑΡΜΕΛΙΝΤΟ ΑΡΜΠΕΝ
15 ΝΤΕΜΙΡΗ ΚΛΑΪΝΤΗ ΣΚΕΛΚΙΜ
16 ΣΑΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΣΟΥΒΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
18 ΣΤΙΒΑΧΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
19 ΤΖΙΝΙ ΜΠΑΡΔΟΚ ΚΑΣΤΡΙΟΤ
20 ΤΟΥΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21 ΤΡΑΨΙΩΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4 ΓΚΟΥΓΚΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΔΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
7 ΚΑΛΙΓΙΑ ΑΟΥΡΟΡΑ ΝΤΑΣΑΜΙΡ
8 ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΛΕΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
13 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
14 ΜΙΝΤΣΗΣ ΔΟΜΙΝΙΚ-ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΝΑΣ
15 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
16 ΜΠΑΖΑΤΗ ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
17 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΥΜΕΩΝ
18 ΝΑΝΤΙΡΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΖΟΥΡΑΜΠΙ
19 ΝΕΖΑ ΕΝΤΡΙΤ ΑΤΛΙ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΜΠΑΛΛΑ ΡΕΝΙΣ ΣΑΖΑΝ
2 ΠΑΛΑΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
10 ΠΡΟΥΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
11 ΣΑΧΙΝΙ ΜΑΡΙΑΝ ΓΚΟΥΡΙΜ
12 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣ
14 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
15 ΤΡΑΨΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
16 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΤΣΑΝΙ ΜΕΓΚΙΣΑ ΣΟΚΟΛ
18 ΤΣΟΠΟΖΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21 ΧΙΣΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΑΡΝΤΙΑΝ
22 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

access

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

sidiropoulos

valavanidis1

methodos orizontio

studio 69