tsakiridis tires

proteas

logomageia

siriza ban

bartzokas banner sites2

1metiNiki

froso animation5

Τα ονόματα των μαθητών που προάγονται - απολύονται - αρίστευσαν στο Γυμνάσιο Μακροχωρίου

Ανακοινώθηκαν από το Γυμνάσιο Μακροχωρίου τα ονόματα των μαθητών που προάγονται - απολύονται καθώς επίσης και τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν. Αναλυτικά:

Α. Οι Αριστούγοι της Τ' τάξης

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Μέσος Όρος

1

ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΑΦΑΪΛΙΑ

20

2

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΠΟΛΥΤΙΜΗ-ΣΟΥΜΕΛΑ

20

3

ΤΑΖΙΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

20

4

ΖΥΦΙ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19

12/14

5

ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

19

11/14

6

ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

19

10/14

7

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΓΕΝΙΑ

19

8/14

8

ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19

2/14

9

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΝΟΒΕΦΑ

19

1/14

10

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΝΑ

19

11

ΜΠΑΛΤΖΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

18

12/14

12

ΒΡΑΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18

8/14

13

ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

18

7/14

14

ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ

ΛΟΥΚΑΣ

18

7/14

15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΥΜΕΛΑ

18

7/14

Β. Οι Αριστούχοι της Β' τάξης

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Μέσος Όρος

1

ΚΑΦΕΤΖΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

19 13/14

2

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΗΤΑΣ

19 12/14

3

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΦΝΗ

19 10/14

4

ΠΑΛΟΥΚΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

19 10/14

5

ΣΑΛΑΚΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

19 9/14

6

ΒΟΡΓΙΑΔΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

19 8/14

7

ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

19 8/14

8

ΙΑΤΡΟΥ

ΦΑΝΗ

19 6/14

9

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19 6/14

10

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

19 5/14

11

ΤΟΠΗ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ

19 5/14

12

ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ

19 2/14

13

ΝΟΥΡΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

19 2/14

14

ΚΑΡΑΔΗ

ΕΛΕΝΗ

19 1/14

15

ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

19 1/14

16

ΤΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

19

17

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18 12/14

18

ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

18 11/14

19

ΣΑΧΙΝΙ

ΚΛΕΝΤΙ

18 10/14

20

ΜΠΑΛΤΟΥΒΑΝΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

18 8/14

21

ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

18 7/14

Τ. Οι Αριστούχοι της Α' τάξης

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Μέσος Όρος

1

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

19 13/14

2

ΤΑΣΟΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ

19 12/14

3

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19 11/14

4

ΒΑΛΑΒΑΝΗ

ΕΥΘΥΜΙΑ

19 9/14

5

ΚΑΜΑΜΙ

ΕΡΙΚΛΕΑ

19 8/14

6

ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

19 7/14

7

ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

19 5/14

8

ΚΑΔΟΓΛΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

19 4/14

9

ΚΑΡΑΔΗΣΟΓΛΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ

19 4/14

10

ΤΑΣΟΥΛΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

19 4/14

11

ΚΑΚΑΛΕΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

19

12

ΤΣΑΓΔΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

19

13

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

18 13/14

14

ΚΕΡΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18 13/14

15

ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

18 13/14

16

ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18 11/14

17

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ

ΒΑΝΕΣΑ

18 8/14

18

ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΕΥΜΟΡΦΙΑ

18 7/14

 

Α. Από την Α' τάξη προάγονται στην Β' τάξη οι εξής:

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

1

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ

ΒΑΝΕΣΑ

2

ΑΡΑΠΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

3

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5

ΒΑΛΑΒΑΝΗ

ΕΥΘΥΜΙΑ

6

ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ

ΡΑΦΑΕΛΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

7

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

8

ΓΙΑΤΣΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9

ΔΑΡΛΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

10

ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

11

ΖΙΩΓΑΣ

ΦΩΤΙΟΣ

12

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ

ΑΥΓΟΥΣΤΕ

13

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

14

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

15

ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΕΥΜΟΡΦΙΑ

16

ΚΑΔΟΓΛΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

17

ΚΑΚΑΛΕΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18

ΚΑΛΕΣΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

19

ΚΑΜΑΜΙ

ΕΡΙΚΛΕΑ

20

ΚΑΡΑΔΗΣΟΓΛΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ

21

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

22

ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

23

ΚΑΤΣΑΜΠΕΡΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

24

ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

25

ΚΕΡΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

26

ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

27

ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

28

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

29

ΛΑΤΙΦΙ

ΕΛΕΝΑ

30

ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

31

ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

32

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

33

ΜΥΛΩΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

34

ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

35

ΠΑΝΤΟΦΛΙΔΗΣ

ΘΩΜΑΣ

36

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

37

ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ

ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ

38

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

39

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΑ

40

ΠΕΣΚΕΛΙΔΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ

41

ΠΕΧΛΙΒΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ

42

ΠΙΕΤΡΙ

ΠΑΟΛΑ

43

ΣΑΠΛΑΜΙΔΟΥ

ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ-ΜΑΡΙΑ

44

ΣΑΡΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

45

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

46

ΣΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

47

ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

48

ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ

ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ

49

ΣΤΗΘΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

50

ΣΥΓΚΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

51

ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

52

ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

53

ΤΑΣΟΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ

54

ΤΑΣΟΥΛΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

55

ΤΑΣΟΥΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

56

ΤΖΑΡΟ

ΦΩΤΕΙΝΗ

57

ΤΖΙΩΡΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

58

ΤΟΣΚΑΣ

ΙΟΡΔΑΝΗΣ

59

ΤΟΥΣΑ

ΑΝΤΖΕΛΑ

60

ΤΡΟΥΠΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

61

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ

62

ΤΣΑΓΔΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

63

ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

64

ΤΣΑΠΡΑΝΗ

ΕΥΦΡΑΞΙΑ-ΜΑΡΙΑ

65

ΤΣΙΜΠΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

66

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

67

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

68

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

69

ΧΑΔΟΥΜΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

70

ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

71

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

72

ΧΑΣΑΝ

ΙΩΑΝΝΗΣ

73

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Β. Από την Β' τάξη προάγονται στην Γ' τάξη οι εξής:

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

1

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

2

ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ

3

ΒΟΡΓΙΑΔΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

4

ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

5

ΓΕΡΟΥΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

6

ΓΙΑΖΤΖΙ

ΠΑΟΛΑ

7

ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

8

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

9

ΓΙΔΙΩΤΗ

ΕΙΡΗΝΗ

10

ΓΚΙΛΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΑ

11

ΓΚΙΟΝΙ

ΝΤΟΝΑΝΤΑ

12

ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13

ΖΑΜΑΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

14

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΦΝΗ

15

ΖΟΥΝΤΟΥΡΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16

ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

17

ΙΑΤΡΟΥ

ΦΑΝΗ

18

ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

19

ΚΑΡΑΔΗ

ΕΛΕΝΗ

20

ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ

ΡΑΦΑΗΛΙΑ

21

ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

22

ΚΑΦΕΤΖΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

23

ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

24

ΚΕΣΙ (KESHI)

ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ (GABRIEL)

25

ΚΙΛΙΝΤΖΗ

ΒΑΡΒΑΡΑ

26

ΚΙΟΣΙΑ

ΣΑΡΑ

27

ΚΟΛΑ

ΝΙΚΟ

28

ΚΟΛΕΤΣΑ

ΕΛΕΝΗ

29

ΚΟΛΕΤΣΑ

ΣΟΦΙΑ

30

ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

31

ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

32

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

33

ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

34

ΚΩΤΟΥΛΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

35

ΚΩΤΣΙΔΟΥ

ΑΓΑΠΗ

36

ΚΩΤΤΑΣ

ΘΩΜΑΣ

37

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ

ΣΟΥΣΑΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

38

ΜΑΡΚΟΥ (MARKU)

ΦΕΤΑΧ (FETAH)

39

ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

40

ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

41

ΜΕΣΣΑΛΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

42

ΜΗΤΣΚΑΣ

ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ

43

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΗΤΑΣ

44

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

45

ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

46

ΜΠΑΛΤΟΥΒΑΝΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

47

ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

48

ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

49

ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

50

ΝΙΚΟΛΑΕΒ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

51

ΝΟΥΡΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

52

ΝΤΙΝΤΙΛΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

53

ΠΑΛΟΥΚΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

54

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑ

55

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

56

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΩΜΑΣ

57

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

58

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

59

ΠΕΤΡΙΔΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

60

ΣΑΛΑΚΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

61

ΣΑΡΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

62

ΣΑΧΙΝΙ

ΚΛΕΝΤΙ

63

ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

64

ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

65

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

66

ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

67

ΤΑΙΛΑΧΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

68

ΤΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

69

ΤΟΠΗ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ

70

ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

71

ΤΣΑΠΛΙΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

72

ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

73

ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

74

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Τ. Από την Τ' τάξη απολύονται οι εξής:

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

1

ΑΛΙΩΣΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ- ΛΥΔΙΑ

2

ΑΝΑΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

5

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6

ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

7

ΒΡΑΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

10

ΓΚΑΡΙΠΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11

ΓΚΙΕΤΑ

ΚΛΕΑ

12

ΖΥΦΙ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

14

ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

15

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΝΟΒΕΦΑ

16

ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΣ

ΛΟΥΚΑΣ

17

ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

18

ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΑΦΑΪΛΙΑ

19

ΚΑΤΣΚΙΝΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

20

ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

21

ΚΟΣΜΙΔΟΥ

ΡΑΦΑΗΛΙΑ

22

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΝΑ

23

ΜΑΓΑΛΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

24

ΜΑΔΕΝΛΙΔΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

25

ΜΗΤΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

26

ΜΙΚΑΪ

ΠΑΜΕΛΑ

27

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

28

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΠΟΛΥΤΙΜΗ-ΣΟΥΜΕΛΑ

29

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΡΑΦΑΗΛΙΑ

30

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

31

ΜΠΑΛΤΖΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

32

ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

33

ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

34

ΝΤΕΛΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

35

ΝΤΕΡΤΙ

ΕΡΓΚΙΣ

36

ΝΤΟΙ

ΕΡΙΣΑΝΤΟ

37

ΠΑΛΑΠΑΝΙΔΟΥ

ΣΥΜΕΛΑ-ΜΑΡΙΝΑ

38

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

39

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

40

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

41

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΓΕΝΙΑ

42

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΥΜΕΛΑ

43

ΠΑΠΑΦΩΤΗ

ΕΙΡΗΝΗ

44

ΠΙΣΣΑΛΙΔΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ-ΚΛΕΙΩ

45

ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

46

ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

47

ΣΑΡΚΑ

ΚΛΕΝΤΙΟ

48

ΣΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

49

ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

50

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

51

ΤΕΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

52

ΤΕΛΙΟΓΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

53

ΤΖΙΩΡΟΣ

ΘΩΜΑΣ

54

ΤΟΣΚΑ

ΙΩΑΝΝΑ

55

ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

56

ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗ

ΑΜΑΛΙΑ

57

ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

58

ΦΟΥΡΝΙΑΔΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

59

ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69