tsakiridis tires

proteas

logomageia

Αυτό είναι το νέο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβουλίου Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Π.Υ.Σ.Δ.Ε.) Ημαθίας

Συγκροτήθηκε το νέο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβουλίου Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Π.Υ.Σ.Δ.Ε.) Ημαθίας. Αναλυτικά:

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1 Μαυρίδου Αναστασία Διευθύντρια της Διεύθυνσης Δ.Ε. Ημαθίας - Πρόεδρος

2 Σκούπρας Χρήστος Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ02 του 3ου Γυμνασίου Βέροιας, Διευθυντής του 1ου ΓΕ.Λ. Βέροιας - Αντιπρόεδρος

3 Πούλος Χρήστος Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ02 του 4ου Γυμνασίου Βέροιας, Διευθυντής του 5ου Γυμνασίου Βέροιας

4 Παπαδόπουλος Αθανάσιος Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ01 του Γυμνασίου Κοπανού – Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Δ.Ε.

5 Σαράντη Βαρβάρα Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ02 του 2ου Γυμνασίου Βέροιας – Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Δ.Ε.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ (αντίστοιχα)

1 Σουμελίδου Μαρία Προϊσταμένη του Τμήματος Εκπαιδευτικών Θεμάτων της Διεύθυνσης Δ.Ε. Ημαθίας

2 Καρυπίδου Δέσποινα Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ02 του 5ου Γυμνασίου Βέροιας

3 Τσικερδάνος Κωνσταντίνος Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ05 του 2ου ΓΕ.Λ. Βέροιας, Διευθυντής του 1ου Γυμνασίου Βέροιας

4 Κακαγιάννης Θεόδωρος Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ88.03 του 1ου Ημερήσιου ΕΠΑ.Λ Βέροιας – Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Δ.Ε.

5 Καλογερίδου Σοφία Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ86 του 1ου Ημερήσιου ΕΠΑ.Λ. Βέροιας, Διευθύντρια του 3ου Εσπερινού ΕΠΑ.Λ. Βέροιας – Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Δ.Ε.

Στις περιπτώσεις που εξετάζονται θέματα ιδιωτικών εκπαιδευτικών, ιδιωτικών σχολείων και φροντιστηρίων, συμμετέχουν ως εκπρόσωποί τους αντί των αιρετών (4) και (5) οι οριζόμενοι από τους αντίστοιχους φορείς, ως εξής:

Α. Για την εκπροσώπηση των Ιδιωτικών Εκπαιδευτικών Λειτουργών

1. Κουρουτός Μιχαήλ, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ03 της «Λεόντειου Σχολής», τακτικό μέλος

2. Βουρκούδης Απόστολος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ88.03 της «Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής», τακτικό μέλος

3. Σελέκος Δημήτρης, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ02 των Εκπαιδευτηρίων «ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ», αναπληρωματικό μέλος

4. Γραμμένος Δελιγκάς, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ03 των Εκπαιδευτηρίων «Ελληνογαλλική Σχολή Καλαμαρί», αναπληρωματικό μέλος

Β. Για την εκπροσώπηση των ιδιοκτητών Ιδιωτικών Σχολείων

1. Παπαδόπουλος Ανέστης, «ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ», τακτικό μέλος

2. Γκροζούδης Δημήτριος, «ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ», τακτικό μέλος

3. Κυραϊλίδης Χαράλαμπος, «ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΒΑΘΕΙΑ-ΚΥΡΑΪΛΙΔΗ», αναπληρωματικό μέλος

4. Φρυγανιώτης Αθανάσιος, «ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ», αναπληρωματικό μέλος

Στις περιπτώσεις που εξετάζονται θέματα φροντιστηρίων δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και φροντιστηρίων ξένων γλωσσών, συμμετέχουν ως εκπρόσωποί τους αντί των αιρετών (4) και (5) οι οριζόμενοι από τους αντίστοιχους φορείς, ως εξής:

Α. Για την εκπροσώπηση των ιδιοκτητών Φροντιστηρίων Δ.Ε.

1. Ρουσάκης Νικόλαος, τακτικό μέλος

2. Γεωργαντάς Γεώργιος, τακτικό μέλος

Β. Για την εκπροσώπηση ιδιοκτητών Φροντιστηρίων Ξένων Γλωσσών Νομού Ημαθίας

1. Μπουλάκης Νικόλαος, τακτικό μέλος

2. Καραμούσας Γεώργιος, τακτικό μέλος Γραμματέας του ΠΥΣΔΕ Ημαθίας ορίζεται η Αθανασίου Γεωργία, κλάδου ΠΕ Διοικητικού- Οικονομικού της Διεύθυνσης Δ.Ε. Ημαθίας, με αναπληρώτρια την Κυριακοπούλου Αικατερίνη, κλάδου ΔΕ Διοικητικών Γραμματέων της Διεύθυνσης Δ.Ε. Ημαθίας.

Η θητεία των ανωτέρω αρχίζει την 01-01-2019 και λήγει την 31-12-2020.

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69