proteas

tsakiridis tires

Αριστούχοι, προαγόμενοι και απολυμένοι μαθητές του 1ου ΓΕΛ Βέροιας

Από το 1ο Γενικό Λύκειο Βέροιας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν, προβιβάστηκαν και απολύθηκαν.

Αριστούχοι Α’ τάξης

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

Μέσος Όρος Ολογράφως

Χαρακτηρισμός μέσου όρου

1

ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΟΥ

ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

20

ΕΙΚΟΣΙ

Άριστα

2

ΛΑΦΑΖΑΝΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19,9

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

3

ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

19,9

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

4

ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

19,8

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

5

ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19,8

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

6

ΚΟΛΚΑ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19,8

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

7

ΠΑΠΑ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

19,8

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

8

ΣΚΟΥΦΙΑ

ΖΩΗ-ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣΗΜΑΚΗΣ

19,8

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

9

ΜΠΑΝΤΗ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,7

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

10

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

19,7

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

11

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΝΙΚΗ

ΛΑΖΑΡΟΣ

19,6

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

12

ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,6

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

13

ΠΑΝΤΑΖΗ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19,6

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

14

ΑΡΒΑΝΙΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,5

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

15

ΠΑΤΡΙΚΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19,5

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

16

ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ

ΑΡΙΑΔΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19,5

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

17

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,4

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

18

ΣΤΙΜΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΘΩΜΑΣ

19,4

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

19

ΓΚΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

19,3

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

20

ΣΑΚΑΚΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19,3

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

21

ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19,3

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

22

ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

19,2

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

23

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19,1

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

24

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ

ΑΓΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19,1

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

25

ΚΟΥΛΑΛΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19,1

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

26

ΣΙΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19,1

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

27

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

19

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ

Άριστα

28

ΜΟΣΧΟΣ

ΙΩΣΗΦ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

19

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ

Άριστα

29

ΜΠΕΚΑ

ΜΑΡΙΑ - BΑΣΙΛΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ

Άριστα

30

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,9

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

31

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,8

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

32

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

18,8

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

33

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

18,8

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

34

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18,7

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

35

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΡΜΙΟΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

18,7

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

36

ΣΤΑΝΚΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

18,6

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

37

ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

18,5

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

38

ΤΣΙΑΝΑΚΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΘΩΜΑΣ

18,5

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

39

ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΚΕΙΜ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

18,4

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

40

ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ

18,3

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

41

ΜΟΥΠΑΣΙΡΙΔΗΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

18,1

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

Αριστούχοι Β’ τάξης

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

Μέσος Όρος Ολογράφως

Χαρακτηρισμός μέσου όρου

1

ΣΟΥΛΗ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

19,9

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

2

ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,7

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

3

ΚΡΟΜΜΥΔΑ

ΧΑΙΔΩ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19,7

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

4

ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΕΜΟΝΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

19,6

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

5

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19,6

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

6

ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ

ΝΤΙΑΝΑ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

19,5

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

7

ΦΟΥΡΝΙΑΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19,5

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

8

ΜΟΥΡΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,4

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

9

ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

19,3

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

10

ΦΛΩΡΟΥ

ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,3

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

11

ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

19,2

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

12

ΤΣΕΓΚΕΛΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,2

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

13

ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19,1

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

14

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19

ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ

Άριστα

15

ΤΑΡΑΜΟΝΛΗ

ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,8

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

16

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18,5

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

17

ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

18,5

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

18

ΣΑΜΑΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

18,4

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

19

ΔΗΜΑΚΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

18,3

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

20

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

18,1

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

21

ΝΤΟΒΑ

ΜΑΡΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

18,1

ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ

Άριστα

Αριστούχοι Γ’ τάξης

  

dyslexia centers

super course

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69