proteas

tsakiridis tires

logomageia

Ποιοι αρίστευσαν, προβιβάστηκαν, απολύθηκαν από το 4ο ΓΕΛ Βέροιας

Ανακοινώθηκαν από το 4ο ΓΕΛ Βέροιας τα ονόματα μαθητών που αρίστευσαν, προβιβάστηκαν και απολύθηκαν. Αναλυτικά:

Αριστούχοι Α' τάξης

1 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Άριστα
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Άριστα
3 ΔΟΥΜΑΝΗ ΘΩΜΑΗ ΜΑΡΙΑ Άριστα
4 ΠΡΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ Άριστα
5 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Άριστα
6 ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Άριστα
7 ΔΑΡΔΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Άριστα
8 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Άριστα
9 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ Άριστα
10 ΚΥΡΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Άριστα
11 ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ Άριστα
12 ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ Άριστα
13 ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ Άριστα
14 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Άριστα
15 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΙΟΥΛΙΑ Άριστα
16 ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Άριστα
17 ΜΟΥΣΕΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Άριστα
18 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ Άριστα
19 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Άριστα
20 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Άριστα
21 ΣΕΐΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άριστα
22 ΜΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ Άριστα
23 ΤΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ Άριστα
24 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Άριστα
25 ΜΟΥΣΕΝΑ ΗΣΑΐΑ Άριστα
26 ΣΑΧΟΛΛΙ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Άριστα
27 ΣΕΦΕΡ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
28 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
29 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ- ΔΑΒΙΔ Άριστα
30 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ Άριστα

Αριστούχοι Β' τάξης

1 ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άριστα
2 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Άριστα
3 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Άριστα
4 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Άριστα
5 ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άριστα
6 MUSKA NIKOLETA Άριστα
7 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ Άριστα
8 ΠΑΠΑΔΙΚΗ ΖΩΗ Άριστα
9 ΕΥΦΗΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άριστα
10 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Άριστα
11 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άριστα
12 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Άριστα
13 ΣΤΑΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Άριστα
14 ΜΠΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άριστα
15 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Άριστα
16 ΓΑΛΙΤΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άριστα
17 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Άριστα
18 ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Άριστα
19 ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άριστα
20 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άριστα
21 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΑΝΘΙΑ Άριστα

Αριστούχοι Γ' τάξης

1 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Άριστα
2 ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Άριστα
3 ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ Άριστα
4 ΤΣΙΡΗ ΣΟΦΙΑ Άριστα
5 ΤΥΠΟΥ ΣΟΦΙΑ Άριστα
6 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Άριστα
7 ΒΥΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Άριστα
8 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Άριστα
9 ΓΚΑΤΖΟΥΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Άριστα
10 ΓΙΑΟΥΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Άριστα
11 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
12 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ Άριστα
13 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Άριστα
14 ΜΠΕΣΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Άριστα
15 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
16 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ Άριστα
17 ΑΛΜΠΑΝΑΚΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ Άριστα
18 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Άριστα
19 ΚΑΤΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Άριστα
20 ΤΖΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άριστα
21 ΑΝΑΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Άριστα
22 ΜΟΣΧΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Άριστα
23 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Άριστα
24 ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
25 ΤΟΠΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Άριστα
26 ΓΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Άριστα
27 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άριστα
28 ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΕΥΔΟΚΙΑ Άριστα
29 ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ Άριστα
30 ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Άριστα
31 ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ Άριστα
32 ΜΠΑΜΠΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Άριστα
33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Άριστα
34 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ Άριστα
35 ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Άριστα
36 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Άριστα
37 ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΖΩΗ Άριστα
38 ΣΑΛΚΑΜΗ ΧΑΜΑΪΔΗ -ΑΡΓΥΡΩ Άριστα
39 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΤΖΕΝΗ Άριστα
40 ΚΟΥΝΤΡΙΑΒΤΣΕΒΑ ΕΙΡΗΝΗ Άριστα
41 ΤΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άριστα
42 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ Άριστα
43 ΜΠΕΛΛΑ ΓΕΝΟΒΕΦΑ Άριστα
44 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άριστα
45 ΓΟΥΛΤΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ Άριστα
46 ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ Άριστα
47 ΤΟΥΝΤΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Άριστα

Προάγονται από την Α' τάξη

1 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ- ΔΑΒΙΔ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
3 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
7 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
8 ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
9 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
11 ΒΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
12 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ
13 ΒΕΛΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ
14 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
15 ΓΑΛΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
16 ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
18 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΓΙΑΡΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
20 ΓΙΟΜΠΛΙΑΚΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ ΕΡΜΗΣ
21 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
23 ΓΚΟΤΖΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
24 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
25 ΔΑΡΔΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
26 ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
27 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
28 ΔΟΥΛΑΛΑ ΜΑΡΙΑ
29 ΔΟΥΜΑΝΗ ΘΩΜΑΗ ΜΑΡΙΑ
30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ
31 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
33 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
34 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
35 ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
36 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ
37 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
38 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
39 ΚΑΪΣΕΡΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
40 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
41 ΚΑΜΠΙΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
42 ΚΑΝΕΛΛΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
43 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
44 ΚΑΡΑΪΒΑΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
45 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
46 ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
47 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
48 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
49 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
50 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
51 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΙΟΥΛΙΑ
52 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
53 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
54 ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
55 ΚΟΤΖΑΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
56 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
57 ΚΥΡΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
58 ΚΥΡΙΑΖΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ -ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
59 ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ - ΛΟΥΙΖΑ
60 ΚΩΤΣΙΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
61 ΛΕΜΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
62 ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
63 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
64 ΜΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ
65 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
66 ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
67 ΜΟΥΣΕΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
68 ΜΟΥΣΕΝΑ ΗΣΑΐΑ
69 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
70 ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
71 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
72 ΝΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
73 ΝΤΑΓΙΑ ΕΝΙ
74 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
75 ΠΑΛΛΑ ΟΛΣΙΑΝΤΑ
76 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
77 ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ
78 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΖΩΗ
79 ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
80 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
81 ΠΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
82 ΠΕΡΕ ΣΙΛΒΑ
83 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
84 ΠΙΤΟΥΣΙ ΘΕΟΔΩΡΑ
85 ΠΟΥΛΑΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
86 ΠΡΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
87 ΡΑΣΚΑ ΓΚΥΛΣΙΝΑ
88 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
89 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
90 ΣΑΡΚΑ ΕΜΑΝΟΥΕΛ
91 ΣΑΧΟΛΛΙ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
92 ΣΕΐΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
93 ΣΕΦΕΡ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
94 ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
95 ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
96 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
97 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
98 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
99 ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
100 ΤΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
101 ΤΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
102 ΤΡΕΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
103 ΤΡΙΓΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
104 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
105 ΤΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
106 ΤΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ
107 ΤΣΟΚΟΥ ΣΙΛΒΑΝΑ
108 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
109 ΧΑΪΔΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
110 ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ
111 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
112 ΧΑΣΑΝΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑ
113 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
114 ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
115 ΧΟΤΖΑΛΛΙ ΞΕΝΙΑ
116 ΧΟΧΛΙΟΥΡΟΣ ΙΩΒ
117 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
118 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Προάγονται από την Β' τάξη

1 MUSKA NIKOLETA
2 ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ ΣΟΦΙΑ
5 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
7 ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΑΝΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
9 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10 ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ
11 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
12 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
13 ΓΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
14 ΓΑΛΙΤΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΓΕΓΙΤΣΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
16 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
17 ΓΙΑΝΝΑΒΑΡΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
18 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
19 ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
21 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
22 ΓΟΥΛΣΟΥΖΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23 ΔΑΒΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
25 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
26 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
28 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ
29 ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30 ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31 ΕΥΦΗΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32 ΖΑΜΠΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
33 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
34 ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
35 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ
36 ΘΩΜΑ ΣΟΦΙΑ
37 ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
38 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
39 ΚΑΛΚΕΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
40 ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
41 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
42 ΚΙΟΣΓΙΑ AIΜΙΛΙΟΣ
43 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
44 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
45 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
46 ΚΟΥΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΘΕΑΝΩ
47 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
48 ΜΑΚΡΟΔΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
49 ΜΕΞΙ ΝΤΕΝΙΣΑ
50 ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
51 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
52 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
53 ΜΟΥΤΣΑ (MUCA) ΙΡΗΓΛΕΡΤ (IRIGLERT)
54 ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
55 ΜΠΕΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
56 ΜΠΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
57 ΜΠΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
58 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
59 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
60 ΝΤΟΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ
61 ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
62 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
63 ΠΑΠΑΔΙΚΗ ΖΩΗ
64 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
65 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
66 ΠΑΠΑΡΕΝΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
67 ΠΑΠΠΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ
68 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΑΝΘΙΑ
69 ΠΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
70 ΠΕΤΣΙΜΟΓΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
71 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
72 ΠΟΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
73 ΠΟΥΛΑΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
74 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
75 ΡΑΣΚΑ ΕΡΙΝΤΟΝΑ
76 ΣΑΛΚΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
77 ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
78 ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
79 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
80 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
81 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
82 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ
83 ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
84 ΣΤΑΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
85 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
86 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
87 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
88 ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
89 ΤΖΟΓΚΑ AΠΟΣΤΟΛΟΣ
90 ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΤΖΑΝΗΣ
91 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
92 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
93 ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
94 ΤΣΟΛΑΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
95 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
96 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
97 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
98 ΧΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
99 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Απολύονται από την Γ' τάξη

1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
3 ΑΛΜΠΑΝΑΚΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
4 ΑΝΑΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
5 ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
6 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9 ΒΥΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
10 ΓΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΓΙΑΟΥΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
13 ΓΚΑΤΖΟΥΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
14 ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15 ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
16 ΓΟΥΛΤΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ
17 ΓΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18 ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ
19 ΔΑΜΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
20 ΔΑΡΔΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
21 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
22 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
23 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
24 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ
25 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
26 ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
27 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΚΑΪΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ - ΖΩΗ
29 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ
30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
31 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
32 ΚΑΡΜΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
33 ΚΑΤΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
34 ΚΑΦΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
35 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ
37 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
38 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΤΖΕΝΗ
39 ΚΟΥΝΤΡΙΑΒΤΣΕΒΑ ΕΙΡΗΝΗ
40 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ - ΣΕΒΑΣΤΗ
42 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
43 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
44 ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
45 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
46 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΛΚΜΗΝΗ - ΜΥΡΣΙΝΗ
47 ΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
48 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ
49 ΜΕΚΣΙ ΝΤΟΡΟΝΤΙΝΑ
50 ΜΟΣΧΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
51 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΡΑΦΑΗΛΑ
52 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
53 ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΖΩΗ
54 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
55 ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
56 ΜΠΑΜΠΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
57 ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ
58 ΜΠΕΛΛΑ ΓΕΝΟΒΕΦΑ
59 ΜΠΕΣΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
60 ΝΑΤΣΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
61 ΞΗΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
62 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΓΚΟΝΤΡΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
63 ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
64 ΠΑΒΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
65 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
66 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
67 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΙΟΛΑΝΤΑ
68 ΠΕΡΕ ΕΥΑ
69 ΠΕΤΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
70 ΠΡΟΪΟΥ ΜΑΡΙΑ
71 ΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
72 ΣΑΛΚΑΜΗ ΧΑΜΑΪΔΗ -ΑΡΓΥΡΩ
73 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
74 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ
75 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ
76 ΣΛΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
77 ΣΛΗΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
78 ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΕΥΔΟΚΙΑ
79 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
80 ΤΕΛΑ ΧΡΙΣΤΟ
81 ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
82 ΤΖΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
83 ΤΖΙΒΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
84 ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
85 ΤΟΠΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
86 ΤΟΥΝΤΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
87 ΤΣΕΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
88 ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
89 ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
90 ΤΣΙΡΗ ΣΟΦΙΑ
91 ΤΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
92 ΤΥΠΟΥ ΣΟΦΙΑ
93 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ
94 ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

dyslexia centers

tsiafoulis

sidiropoulos

meimaridis

studio 69