proteas

tsakiridis tires

ena

dion astra corsa

Τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν, προβιβάστηκαν και απολύθηκαν στο 1ο Γυμνάσιο Βέροια

Από το 1ο Γυμνάσιο Βέροιας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν, προβιβάστηκαν και απολύθηκαν. Αναλυτικά:

Αριστούχοι Α' γυμνασίου

1 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 20
2 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 20
3 ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 12/14
4 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 12/14
5 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19 12/14
6 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19 11/14
7 ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 19 11/14
8 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 19 11/14
9 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 19 11/14
10 ΤΖΙΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ 19 11/14
11 ΟΝΙΑΝΙ ΣΟΤΑ 19 10/14
12 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 9/14
13 ΚΛΩΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 9/14
14 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 19 9/14
15 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 8/14
16 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 8/14
17 ΚΟΡΔΟΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 19 7/14
18 ΝΤΑΛΛΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 7/14
19 ΤΑΜΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 19 7/14
20 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 19 6/14
21 ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 19 6/14
22 ΜΕΣΚΑ ΑΝΝΑ 19 6/14
23 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 5/14
24 ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 5/14
25 ΠΑΪΣΙΑΔΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ 19 5/14
26 ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 19 4/14
27 ΑΡΓΑΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 19 3/14
28 ΖΑΪΜΙΔΟΥ-ΑΒΕΡΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 19 3/14
29 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 3/14
30 ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 19 3/14
31 ΣΑΑΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19 2/14
32 ΤΣΑΓΓΑΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 19 2/14
33 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 19 1/14
34 ΚΑΜΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 1/14
35 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 1/14
36 ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 19 1/14
37 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 19
38 ΠΛΙΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -ΜΑΡΙΟΣ 18 13/14
39 ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 18 11/14
40 ΛΙΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 11/14
41 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 18 10/14
42 ΠΑΛΛΙΝΙ ΛΟΡΕΝΤΣΟ 18 10/14
43 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18 10/14
44 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 18 9/14
45 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18 7/14

Αριστούχοι Β' γυμνασίου

1 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
2 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 20
3 ΓΚΟΥΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 12/14
4 ΓΚΙΟΡΤΖΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 19 11/14
5 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΑΝΝΑ 19 11/14
6 ΚΟΥΠΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 19 11/14
7 ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 19 11/14
8 ΣΕΡΕΜΕΤΑΣ ΒΙΚΤΩΡ - ΜΑΡΙΟΣ 19 11/14
9 ΚΑΪΣΕΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 10/14
10 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ 19 9/14
11 ΣΤΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 8/14
12 ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 19 8/14
13 ΛΑΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19 7/14
14 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 19 7/14
15 ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 6/14
16 ΚΑΣΑΠΗ ΜΑΡΙΝΑ 19 6/14
17 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 19 5/14
18 ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 5/14
19 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 3/14
20 ΤΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 3/14
21 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ - ΙΩΑΝΝΑ 19 3/14
22 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 1/14
23 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19
24 ΚΟΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 19
25 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 19
26 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
27 ΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 13/14
28 ΣΑΚΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 18 13/14
29 ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 12/14
30 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 18 12/14
31 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 18 12/14
32 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 10/14
33 ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 18 10/14
34 ΜΠΙΖΕΤΑ ΑΘΗΝΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ 18 9/14
35 ΜΠΙΝΙΟΛΑ ΜΑΡΙΑ 18 9/14
36 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 8/14

Γ' τάξη

1 ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 20
2 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20
3 ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 20
4 ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 19 13/14
5 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 13/14
6 ΣΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 19 13/14
7 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 19 11/14
8 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ 19 11/14
9 ΣΥΛΙΒΡΙΛΗ ΕΛΕΝΗ 19 11/14
10 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 19 10/14
11 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 10/14
12 ΛΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 19 9/14
13 ΤΟΥΦΕΞΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19 9/14
14 ΤΣΙΟΤΡΑ ΜΑΡΙΑ 19 9/14
15 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 8/13
16 ΜΑΡΚΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΦΑΝΗ 19 8/14
17 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 19 8/14
18 ΤΑΜΠΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 19 8/14
19 ΑΜΠΝΤΙΟΥ ΛΟΥΛΙΕΤΑ 19 7/14
20 ΣΤΟΪΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 19 7/14
21 ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 7/14
22 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 19 6/14
23 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 19 6/14
24 ΙΝΤΖΕΒΙΔΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ 19 5/14
25 ΤΟΥΦΕΞΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 5/14
26 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 19 4/14
27 ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΒΙΔ 19 4/14
28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 19 3/14
29 ΑΠΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 1/14
30 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΟΛΓΑ 19 1/14
31 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19
32 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 19
33 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19
34 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 18 13/14
35 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 12/14
36 ΖΕΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 18 11/14
37 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ 18 11/14
38 ΧΩΜΑΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 18 11/14
39 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΝΑ 18 10/14
40 ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 18 10/14
41 ΟΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18 8/14
42 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 18 7/14
43 ΚΟΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 18 7/14
44 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 18 7/14

Μαθητές που προάγονται - απολύονται  

Α' τάξη

1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
2 ΑΪΡΑΝΤΖΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
3 ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΑΡΓΑΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
6 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
7 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 ΓΚΕΝΕΑ / GHENEA ΑΝΔΡΕΕΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ /ANDREEA-NICO
9 ΓΟΥΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
10 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
11 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
13 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
14 ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
15 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ
16 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
17 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
18 ΖΑΪΜΙΔΟΥ-ΑΒΕΡΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
19 ΖΑΜΠΕΛΑΚΗ ΘΩΜΑΗ
20 ΖΙΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22 ΙΝΤΖΕΒΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
23 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ
24 ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
25 ΚΑΜΑΝΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
26 ΚΑΜΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
27 ΚΑΜΙΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
28 ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
29 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
32 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
33 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
34 ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
35 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
36 ΚΛΩΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
37 ΚΟΝΚΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38 ΚΟΡΔΟΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
39 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
41 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
42 ΛΑΜΠΑΔΑ ΣΟΦΙΑ
43 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
44 ΛΙΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
45 ΛΙΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
46 ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
47 ΛΙΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
48 ΛΟΤΣΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
49 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
50 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
51 ΜΑΝΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
52 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
53 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
54 ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
55 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
56 ΜΑΡΚΟΥ ΑΟΥΡΕΛΑ
57 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
58 ΜΕΣΚΑ ΑΝΝΑ
59 ΜΗΤΣΙΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
60 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
61 ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
62 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
63 ΜΟΥΡΙΖΙ -MURIZI ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ - AMARILDO
64 ΜΟΥΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
65 ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
66 ΜΠΑΧΙΤΙ ΕΜΙ
67 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
68 ΜΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
69 ΜΥΛΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
70 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
71 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
72 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
73 ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
74 ΝΤΑΛΛΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
75 ΝΤΙΣΑ ΤΖΕΝΣΙΛΑ
76 ΟΝΙΑΝΙ ΣΟΤΑ
77 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
78 ΠΑΪΣΙΑΔΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ
79 ΠΑΛΛΙΝΙ ΛΟΡΕΝΤΣΟ
80 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
81 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
82 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
83 ΠΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
84 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
85 ΠΛΙΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -ΜΑΡΙΟΣ
86 ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
87 ΣΑΑΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
88 ΣΑΧΛΙΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
89 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
90 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
91 ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
92 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
93 ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
94 ΤΑΜΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
95 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
96 ΤΖΙΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ
97 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
98 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
99 ΤΙΑΚΑΝΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
100 ΤΣΑΓΓΑΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
101 ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
102 ΤΣΑΡΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ
103 ΤΣΙΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
104 ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
105 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ
106 ΧΑΤΖΗΜΑΣΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
107 ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
108 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
109 ΨΥΧΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Β' τάξη

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
7 ΒΕΡΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ
9 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΑΝΝΑ
10 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
11 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΛΟΥΙΖΑ
12 ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΓΚΙΛΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
14 ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΓΚΙΟΡΤΖΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
16 ΓΚΟΥΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
17 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΑΝΝΑ
18 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
19 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20 ΔΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
21 ΔΙΠΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22 ΔΙΠΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23 ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ
24 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
28 ΚΑΪΣΕΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
29 ΚΑΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
30 ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
32 ΚΑΡΝΕΤΖΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ
33 ΚΑΡΤΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
34 ΚΑΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΑΥΐΔ
35 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
36 ΚΕΡΡΕΤΙ ΒΕΡΟΝΙΚΗ
37 ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
38 ΚΟΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
39 ΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40 ΚΟΥΠΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
41 ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
42 ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
43 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
44 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
45 ΚΩΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΘΕΟΦΑΝΗΣ
46 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
47 ΛΑΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
48 ΛΕΔΑ ΑΡΜΠΕΡ
49 ΜΑΖΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ
50 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
51 ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
52 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
53 ΜΠΙΖΕΤΑ ΑΘΗΝΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ
54 ΜΠΙΝΙΟΛΑ ΜΑΡΙΑ
55 ΜΠΟΥΣΑΚΗ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ
56 ΝΑΤΣΟ ΛΙΡΙΚΑ
57 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ
58 ΝΤΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
59 ΝΤΕΜΤΣΕ ΕΝΕΑ
60 ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
61 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
62 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
63 ΠΑΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
64 ΠΑΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
65 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
66 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
67 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
68 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
69 ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
70 ΣΑΚΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
71 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
72 ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
73 ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
74 ΣΕΡΕΜΕΤΑΣ ΒΙΚΤΩΡ - ΜΑΡΙΟΣ
75 ΣΤΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
76 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
77 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
78 ΤΖΗΜΑ ΔΩΡΟΘΕΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
79 ΤΖΗΜΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
80 ΤΖΙΑΤΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
81 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
82 ΤΟΝΤΟΡΟΒ ΙΩΑΝΝΑ
83 ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
84 ΤΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
85 ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
86 ΤΣΑΡΤΙΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
87 ΤΣΕΚΡΕΖΙ TSEKREZI ΑΝΤΖΕΛΕ ANTZELE
88 ΤΣΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ
89 ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΥ ΑΝΘΟΥΣΑ
90 ΦΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
91 ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
92 ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
93 ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
94 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
95 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
96 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
97 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
98 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ - ΙΩΑΝΝΑ
99 ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
100 ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
101 ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

Γ' τάξη

1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΝΑ
2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
3 ΑΛΛΜΕΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
5 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΑΜΠΑΪΣΒΙΛΙ ΙΡΑΚΛΙ
7 ΑΜΠΝΤΙΟΥ ΛΟΥΛΙΕΤΑ
8 ΑΠΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΒΑΠΟΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
10 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ
11 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
12 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
13 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
14 ΓΚΟΥΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
17 ΔΑΜΙΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
18 ΔΑΜΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
19 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ
20 ΖΑΜΠΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
21 ΖΕΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
22 ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
23 ΙΝΤΖΕΒΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24 ΙΝΤΖΕΒΙΔΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ
25 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
26 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ
27 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΚΑΡΑΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
29 ΚΑΡΑΔΗ ΗΛΙΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ
30 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ
31 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΟΛΓΑ
32 ΚΑΡΑΦΙΛΙ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ
33 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
34 ΚΙΑΜΙΛΙ ΤΖΕΣΤΙΑΝΟ
35 ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
36 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
37 ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΒΙΔ
38 ΚΟΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
39 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΕΛΕΝΗ
40 ΚΟΥΜΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΡΑΦΑΕΛλΑ
41 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
42 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
43 ΛΕΣΑΪ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ
44 ΛΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
45 ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
46 ΜΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
47 ΜΑΝΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
48 ΜΑΝΤΙΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
49 ΜΑΡΚΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΦΑΝΗ
50 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
51 ΜΑΥΡΟΧΑΛΙΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
52 ΜΟΥΡΙΖΗ -MURIZI ΣΠΕΝΤΗ -SHPENDI
53 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ
54 ΜΠΕΖΑΤΙ ΕΚΕΡΕΜ
55 ΜΠΟΥΜΠΑ ΠΕΤΡΑΚΙ
56 ΜΠΟΥΝΤΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
57 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
58 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
59 ΝΙΚΑΙ ΘΑΝΑΣΗΣ
60 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
61 ΝΙΩΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
62 ΟΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
63 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
64 ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
65 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
67 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ
68 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ
69 ΠΑΣΒΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
70 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
71 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
72 ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
73 ΠΕΠΙ ΚΡΙΣΙΛΝΤΙ
74 ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
75 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
76 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
77 ΣΑΚΚΟΡΑΦΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
78 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΝΟΣ
79 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
80 ΣΚΡΑΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
81 ΣΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
82 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
83 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ
84 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ
85 ΣΤΟΪΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
86 ΣΥΛΙΒΡΙΛΗ ΕΛΕΝΗ
87 ΤΑΜΠΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
88 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑ
89 ΤΕΚΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
90 ΤΖΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
91 ΤΟΥΦΕΞΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
92 ΤΟΥΦΕΞΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
93 ΤΡΟΥΠΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
94 ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
95 ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
96 ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
97 ΤΣΙΟΤΡΑ ΜΑΡΙΑ
98 ΧΑΣΑΝΑΪ ΦΛΟΪ
99 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΘΙΑ ΕΛΛΗ
100 ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
101 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ
102 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
103 ΧΩΜΑΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

dyslexia centers

sidiropoulos

meimaridis

studio 69