novart veria

proteas

tsakiridis tires

Πτυχιούχοι, Αριστούχοι και Απολυμένοι του ΕΠΑΛ Νάουσας

Από το ΕΠΑΛ Νάουσας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών της Γ' τάξης  που αρίστευσαν, που πήραν πτυχίο και που απολύθηκαν. Αναλυτικά:

Αριστούχοι

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,1
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,5
ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18,2
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,1
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 18,2
ΤΡΕΜΠΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,0
ΧΑΡΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19,2

Απολυμένοι

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΤΡΑΪΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΝΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΙΟΥΛΑ ΑΝΤΙ ΓΚΕΝΤΣ
ΔΑΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΟΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΖΗΜΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΖΟΥΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΙΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣ
ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΚΑΙΜΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΣΩΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΥΠΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΡΥΦΩΝ
ΛΑΚΑΤΟΥΣ ΜΠΙΑΝΚΑ ΛΟΥΜΙΝΙΤΣΑ ΣΤΕΦΑΝ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΥΜΠΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΜΑΚΗ ΚΑΛΥΨΩ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΤΕΝΤΕ
ΜΑΡΤΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΑΓΑΘΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΜΟΣΧΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΤΟΥΛΓΙΑ ΕΡΙΝΕΛ ΒΑΣΙΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΕΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΕΚΑΛΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΦΩΤΙΟΣ
ΠΟΛΥΖΩΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΟΠΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΑΓΚΑ ΜΥΦΤΑΡ ΦΑΣΛΛΙ
ΡΑΜΑ ΚΛΕΒΙΣΤ ΛΥΤΦΙ
ΡΕΤΖΕΠΙ ΑΡΣΕΝΙΝΤΑ ΓΕΝΤΙΑΝ
ΡΩΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΟΥΝΤΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΑΝΟΥΣΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΡΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΖΙΕΡΤΖΙ ΤΖΙΟΒΑΝ ΑΡΝΤΙΑΝ
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΤΡΕΜΠΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΡΟΧΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΙΤΩΝ
ΤΣΑΝΙ ΜΟΥΡΑΤ ΑΧΜΕΤ
ΤΣΑΟΥΣΗ ΤΡΑΪΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΑΡΑ ΑΡΝΤΙΑΝ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ
ΤΣΟΡΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΑΡΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΨΑΘΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πτυχίο

Τμήμα: Αισθητικής Τέχνης
Τάξη Εγγραφής: Γ

1 ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΔΕΣΠΟΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΑΓΑΘΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
5 ΜΠΑΤΣΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΓΙΟΡΓΚΟΒΑ
6 ΡΩΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
7 ΤΑΡΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΤΡΟΧΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΙΤΩΝ
9 ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Τμήμα: Φυτικής Παραγωγής
Τάξη Εγγραφής: Γ

1 ΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
2 ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
8 ΚΑΤΣΩΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΠΑΠΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10 ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
11 ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΟΥΝΤΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΤΑΝΟΥΣΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΤΖΙΕΡΤΖΙ ΤΖΙΟΒΑΝ ΑΡΝΤΙΑΝ

Τμήμα: Κομμωτικής Τέχνης
Τάξη Εγγραφής: Γ

1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΤΡΑΪΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΓΚΙΟΥΛΑ ΑΝΤΙ ΓΚΕΝΤΣ
3 ΔΗΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
4 ΖΩΪΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΚΩΣΤΑΣ
5 ΛΑΚΑΤΟΥΣ ΜΠΙΑΝΚΑ ΛΟΥΜΙΝΙΤΣΑ ΣΤΕΦΑΝ
6 ΜΑΚΗ ΚΑΛΥΨΩ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7 ΠΟΠΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΣΑΡΑΤΣΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΤΣΑΟΥΣΗ ΤΡΑΪΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Τμήμα: Βοηθός Νοσηλευτή
Τάξη Εγγραφής: Γ

1 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΚΟΥΠΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΡΥΦΩΝ
6 ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
7 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΤΕΝΤΕ
8 ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
9 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΤΑΣΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ
13 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΧΑΡΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Τμήμα: ΥπάλληλοςΟικονομίας και Διοίκησης στον Τουρισμό
Τάξη Εγγραφής: Γ

1 ΜΑΡΤΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΜΟΣΧΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ
7 ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 ΠΕΚΑΛΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΦΩΤΙΟΣ
9 ΡΑΜΑ ΚΛΕΒΙΣΤ ΛΥΤΦΙ
10 ΡΕΤΖΕΠΙ ΑΡΣΕΝΙΝΤΑ ΓΕΝΤΙΑΝ
11 ΨΑΘΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τμήμα: Τεχνίτης Οχημάτων
Τάξη Εγγραφής: Γ

1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΓΙΑΝΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΙΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣ
4 ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΚΑΙΜΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
7 ΛΥΜΠΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΣΗΦ
8 ΝΤΟΥΛΓΙΑ ΕΡΙΝΕΛ ΒΑΣΙΛ
9 ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10 ΡΑΓΚΑ ΜΥΦΤΑΡ ΦΑΣΛΛΙ
11 ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
12 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Τμήμα: Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής
Τάξη Εγγραφής: Γ

1 ΔΟΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3 ΖΟΥΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
7 ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΠΕΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ
9 ΠΟΛΥΖΩΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΤΡΕΜΠΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Τμήμα: Ψυκτικός εγκαταστάσεων και κλιματισμού
Τάξη Εγγραφής: Γ

1 ΔΑΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΖΗΜΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
3 ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΛΑΒΙΔΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 ΤΣΑΡΑ ΑΡΝΤΙΑΝ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

dyslexia centers

logomageia

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

meimaridis

studio 69