novart veria

proteas

tsakiridis tires

Οι υποψήφιοι στις εκλογές της ΕΛΜΕ Ημαθίας

Έγιναν γνωστά τα ονόματα των υποψηφίων καθηγητών για τις εκλογές της ΕΛΜΕ Ημαθίας. Τα ψηφοδέλτια των εκλογών για την ανάδειξη νέου ΔΣ ΕΛΜΕ Ημαθίας είναι τα εξής:

Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών

1. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
2. ΓΑΛΟΥΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
3.ΜΠΟΣΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
4.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΙΔ. ΕΠ/ΚΟ Γ-Λ ΒΕΡΟΙΑΣ
5.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
6. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
7. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ)

1. Αθανασίου Ρίζος Γυμνάσιο Ειρηνούπολης
2. Αξούριστου Χαρά 5ο ΓΕΛ Βέροιας
3. Βεργιώτη Μαρία Εσπερινό Λύκειο
4. Γιοβανοπούλου Δήμητρα Γυμνάσιο Ριζωμάτων
5. Γκαλίτσιου Γιάννα 2ο ΓΕΛ Βέροιας
6. Μόσχος Αλέκος ΕΠΑΛ Βέροιας
7. Μπακλέση Πηνελόπη ΕΠΑΛ Βέροιας
8. Μπέκης Νίκος 1ο ΓΕΛ Βέροιας
9. Πολυμένου Βαγγελιώ ΕΠΑΛ Αλεξάνδρειας

Δ.Α.Κ.Ε.
1. Αναστασίου Νικόλαος 1ο ΓΕΛ Βέροιας
2. Βουρλιώτης Ευάγγελος Γ/σιο Μακροχωρίου
3. Γιοβανόπουλος Εμμανουήλ Γ/σιο Βεργίνας
4. Γκίλιας Νικόλαος ΕΠΑΛ Αλεξάνδρειας
5. Δημόπουλος Θεοφάνης 2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας
6. Ζιώγος Γεώργιος ΚΕΔΔΥ Ημαθίας
7. Κακαγιάννης Θεόδωρος 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας
8. Μαυρομιχάλη Γαρυφαλλιά 2ο Γ/σιο Βέροιας
9. Μητρόπουλος Αλέκος Γ/σιο Μελίκης
10. Παντζαρτζίδης Αναστάσιος ΕΕΕΕΚ Αλεξάνδρειας
11. Πέιος Νικόλαος ΕΠΑΛ Νάουσας
12. Σιμψερής Στέφανος Γ/σιο Τρικάλων
13. Συμεωνίδου Μαρία Γ/σιο Κοπανού
14. Σωτηράκης Κωνσταντίνος ΓΕΛ Πλατέος – Κορυφής
15. Τζουνοπούλου Παναγιώτα ΓΕΛ Πλατέος – Κορυφής
16. Τουτουντζίδης Δημήτριος 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας
17. Τσουλτσίδης Γεώργιος Εσπ. ΕΠΑΛ Βέροιας

Προοδευτική Ενότητα Καθηγητών

1. Ταρασίδης Ιωάννης ( 5ο - 3ο ΓΕΛ Βέροιας)

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ (ΣΥΝΕΚ)

1. ΑΣΤΕΡΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
2. ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
3. ΔΗΜΗΣΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
4. ΔΟΥΛΔΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
5. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6. ΜΑΔΕΜΛΗ ΜΑΓΔΑ ΓΥΜΝ.ΠΛΑΤΕΟΣ, ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ- ΚΟΡΥΦΗΣ
7. ΜΠΙΖΟΓΛΗ ΝΑΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
8. ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
9. ΤΣΟΥΛΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
10. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΤΙΝΤΑ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

dyslexia centers

logomageia

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

meimaridis

studio 69