novart

tsakiridis

meimaridis

brouvali

proteas

Αποτελέσματα αριστούχων και τελειόφοιτων μαθητών του 3ου Γυμνασίου Νάουσας

 

Από το 3ο Γυμνάσιο Νάουσας ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα των αριστούχων και των απολυομένων μαθητών του σχολικού έτους 2014-2015.

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ

Α΄ ΤΑΞΗ 

α/α

Επώνυμο

Όνομα

Πατέρας

Βαθμός

1

Νάτσιος

Σταύρος

Δημήτριος

20

2

Χατζηστυλλή

Στεφανία-Ειρήνη

Κυριάκος

20

3

Τσαχαλίδου

Ειρήνη

Γεώργιος

19 & 14/15

4

Ψαρρά

Δανάη

Ιωάννης

19 & 14/15

5

Κοτζιάμπαση

Φανή-Παρασκευή

Φώτιος

19 & 13/15

6

Φουδούλη

Μαρία

Αντώνιος

19 & 13/15

7

Μπέκας

Δημήτριος

Απόστολος

19 & 12/15

8

Σακαλή

Ευαγγελία

Απόστολος

19 & 12/15

9

Ασιατίδου

Ελένη

Βασίλειος

19 &11/15

10

Ταχυδρομίδου

Δέσποινα

Δημήτριος

19 & 10/15

11

Τσιάντσιος

Γεώργιος

Απόστολος

19 & 10/15

12

Ανθοπούλου

Βασιλική

Στέργιος

19 & 9/15

13

Τρύφων

Αναστασία

Αντώνιος

19 & 9/15

14

Τζιμίτση

Μαρία

Πέτρος

19 & 9/15

15

Λάζου

Κωνσταντίνος

Λάζος

19 & 7/15

16

Μολύβας

Κωνσταντίνος

Απόστολος

19 & 6/15

17

Παπαδοπούλου

Ελένη

Ιωάννης

19 & 6/15

18

Τσιάτσιου

Ανθούλα

Χρήστος

19 & 6/15

19

Τσαρτσάνη

Αθηνά

Νικόλαος

19 & 5/15

20

Δόδη

Βασιλική

Ιωάννης

19 & 4/15

21

Νικολαϊδης

Νικόλαος

Γεώργιος

19 & 4/15

22

Λαφάρα

Αφροδίτη

Αστέριος

19 & 3/15

23

Τσιταγιάννη

Θεοδώρα

Δημήτριος

19 & 2/15

24

Τσαρτσάνη

Δήμητρα

Νικόλαος

19

25

Μάντσος

Νικόλαος

Κωνσταντίνος

18 & 14/15

26

Σιούλης

Στέφανος

Γεώργιος

18 & 11/15

27

Ράγκα

Κυριακή

Ηλίας

18 & 9/15

28

Ταχυδρομίδης

Ιωάννης

Δημήτριος

18 & 9/15

29

Παπαθεοδώρου

Μαριάννα

Γεώργιος

18 & 8/15

Β΄ ΤΑΞΗ

α/α

Επώνυμο

Όνομα

Πατέρας

Βαθμός

1

Σταμάτη

Θωμαή

Σωτήριος

20

2

Τσίρη

Ελένη

Μιχαήλ

20

3

Δούμου

Ευγενία

Ιωάννης

19 & 13/16

4

Ηλία

Βαρβάρα - Παρασκευή

Γεώργιος

19 & 13/16

5

Ηλίας

Αναστάσιος

Γεώργιος

19 & 13/16

6

Σίνου

Ελένη

Ηλίας

19 & 11/16

7

Χατζηστυλλή

Ευσταθία

Κωνσταντίνος

19 & 9/16

8

Κουιτίλα

Ντρινάλμπα

Ντριτάν

19 & 8/16

9

Σεραφείμ

Χριστόδουλος

Αναστάσιος

19 & 7/16

10

Κουλίτσα

Βιργινία

Δημήτριος

19 & 5/16

11

Στεφανή

Αναστασία Μαρία

Γεώργιος

19 & 5/16

12

Πουτακίδου

Ευδοκία

Γεώργιος

19 & 3/16

13

Ιωαννίδης

Δημήτριος

Αριστείδης

19 & 1/16

14

Τσηρπανλή

Πετρούλα

Στέργιος

19 & 1/16

15

Εξηντάρα

Μαρία

Σταύρος

18 & 15/16

16

Νίκου

Αναστάσιος Εφραίμ

Γεώργιος

18 & 15/16

17

Τσιόγκα

Ανδρομάχη

Αντώνιος

18 & 14/16

18

Καλτσουκαλά

Σωτηρία

Γεώργιος

18 & 12/16

19

Πρόιου

Αγγελική

Αθανάσιος

18 & 12/16

20

Ράπτης

Νικόλαος

Χρήστος

18 & 11/16

21

Φουρκιώτη

Μαρία

Ιωάννης

18 & 10/16

22

Μακρίδου

Πασχαλίνα

Δημήτριος

18 & 9/16

23

Ματσακίδου

Ελένη

Δημήτριος

18 & 9/16

24

Πέιου

Ιωάννα

Γεώργιος

18 & 9/16

25

Φραγκοπούλου

Καλλιόπη

Θεοφάνης

18 & 9/16

26

Αλεξάντροβα

Όλγα

Κυριλ

18 & 8/16

27

Δάμτσιος

Αθανάσιος

Αντώνιος

18 & 8/16

28

Μάντσιου

Φωτεινή

Χαράλαμπος

18 & 8/16

Γ΄ ΤΑΞΗ

α/α

Επώνυμο

Όνομα

Πατέρας

Βαθμός

1

Δημούλα

Ελισάβετ

Δημήτριος

19 & 12/13

2

Τσικιτίκου

Φωτεινή

Κωνσταντίνος

19 & 11/13

3

Παπά

Ελισάβετ

Νικόλαος

19 & 9/13

4

Κάλλη

Αμαλία

Αλέξανδρος

19 & 8/13

5

Τσιάτσιου

Αικατερίνη

Χρήστος

19 & 8/13

6

Γροσδούλη

Χριστίνα

Γεώργιος

19 & 7/13

7

Μακρή

Ειρήνη

Στυλιανός

19 & 7/13

8

Ταξιαροπούλου

Αικατερίνη

Δημήτριος

19 & 6/13

9

Φειδάντσης

Βασίλειος

Ακύλας

19 & 4/13

10

Γεωργογιάννης

Νικόλαος

Γεώργιος

19 & 1/13

11

Μητσκόπουλος

Αναστάσιος – Χριστ.

Θωμάς

19

12

Αθανασιάδης

Παναγιώτης

Ιωάννης

18 & 12/13

13

Παπουτσή

Γεωργία

Δημοσθένης

18 & 12/13

14

Τσακίρης

Χρήστος

Νικόλαος

18 & 12/13

15

Χαϊδή

Δήμητρα

Νικόλαος

18 & 12/13

16

Σκαπέρδας

Βασίλειος

Γρηγόριος

18 & 10/13

17

Μπάμπου

Ελένη

Νικόλαος

18 & 9/13

ΑΠΟΛΥΟΜΕΝΟΙ

α/α

Επώνυμο

Όνομα

Πατέρας

  1.  

Αθανασιάδης

Παναγιώτης

Ιωάννης

  1.  

Βάνε

Θόδωρι

Ρόνι

  1.  

Γεωργογιάννης

Νικόλαος

Γεώργιος

  1.  

Γεωργουλάς

Παναγιώτης

Ιωάννης

  1.  

Γιάτσιου

Αικατερίνη

Δημήτριος

  1.  

Γροσδούλη

Χριστίνα

Γεώργιος

  1.  

Δάιου

Ευαγγελία

Θωμάς

  1.  

Δημούλα

Ελισάβετ

Δημήτριος

  1.  

Δούμου

Ελισάβετ

Κωνσταντίνος

  1.  

Καϊμάκης

Στέργιος

Γεώργιος

  1.  

Κάλλη

Αμαλία

Αλέξανδρος

  1.  

Καραβίδα

Αικατερίνη

Δημήτριος

  1.  

Καρατσιώλη

Αικατερίνα

Θωμάς

  1.  

Κελεμουρίδης

Δημήτριος

Γεώργιος

  1.  

Κεραμίδου

Νίκη

Νικόλαος

  1.  

Κυριακίδης

Αλέξανδρος

Βλάσιος

  1.  

Κωνσταντινίδου

Σόνια - Ιωάννα

Γεώργιος

  1.  

Κώστας

Ιωάννης

Χαράλαμπος

  1.  

Ψηρίδης

Ιωάννης

Θωμάς

  1.  

Λαζάρου

Βασιλική

Θωμάς

  1.  

Λαφάρα

Θωμαή - Ζωή

Εμμανουήλ

  1.  

Λαφάρα

Ιωάννα

Κωνσταντίνος

  1.  

Λαφάρα

Καλλιόπη

Κωνσταντίνος

  1.  

Λιγάκη

Ευδοξία

Παναγιώτης

  1.  

Λογδανίδου

Νικολέτα - Ίλζε

Απόστολος

  1.  

Λουκά

Ελένη

Βλαδίμηρος

  1.  

Λυμπεριάδης

Κωνσταντίνος

Ιωσήφ

  1.  

Μακρή

Ειρήνη

Στυλιανός

  1.  

Μαλάκη

Σοφία

Αστέριος

  1.  

Μανουηλίδου

Όλγα

Κωνσταντίνος

  1.  

Μαυρίδης

Στέφανος

Χρυσολόγος

  1.  

Μερτζάνης

Λουκάς

Ιωακείμ

  1.  

Μητσκόπουλος

Αναστάσιος - Χριστόφορος

Θωμάς

  1.  

Μιχαηλίδης

Ιάκωβος

Γεώργιος

  1.  

Μπάμπος

Ζαφείριος

Γεώργιος

  1.  

Μπάμπου

Ελένη

Νικόλαος

  1.  

Μωυσιάδης

Ηλίας

Χρήστος

  1.  

Μωυσίδου

Λεμονιά

Ιωάννης

  1.  

Νέγρου

Κωνσταντίνα

Ερρίκος

  1.  

Παπά

Ελισάβετ

Νικόλαος

  1.  

Παπαθεοδώρου

Αντώνιος

Θωμάς

  1.  

Παπουτσή

Γεωργία

Δημοσθένης

  1.  

Πασχούλας

Σταύρος

Κωνσταντίνος

  1.  

Κάππα

Ελένη

Θωμάς

  1.  

Κολτσάκη

Ελισάβετ

Κωνσταντίνος

  1.  

Πετρίδης

Κωνσταντίνος

Ιωάννης

  1.  

Σαραντινός

Σαράντης

Νικόλαος

  1.  

Σερδαρίδης

Θωμάς

Λάζαρος

  1.  

Σιούλης

Κωνσταντίνος

Γεώργιος

  1.  

Σκαπέρδας

Βασίλειος

Γρηγόριος

  1.  

Ταξιαροπούλου

Αικατερίνη

Δημήτριος

  1.  

Ταφάνι

Λίβια

Μπουκουρός

  1.  

Τζάτσκα

Παντελή

Γιώργο

  1.  

Τσακίρης

Γεώργιος

Νικόλαος

  1.  

Τσακίρης

Χρήστος

Νικόλαος

  1.  

Τσέλιος

Αναστάσιος

Ανδρέας

  1.  

Τσέλιος

Κωνσταντίνος

Ανδρέας

  1.  

Τσιάτσιου

Αικατερίνη

Χρήστος

  1.  

Τσικιτίκου

Φωτεινή

Κωνσταντίνος

  1.  

Φειδάντση

Θεοδώρα

Ακύλας

  1.  

Φειδάντσης

Βασίλειος

Ακύλας

  1.  

Φικιάρης

Παντελεήμων

Αθανάσιος

  1.  

Χαϊδή

Δήμητρα

Νικόλαος

 

vasilikos

dyslexia centers

kyriazis

sidiropoulos

maiovis

studio 69