novart

meimaridis

tsakiridis

 e-karamitsos.gr - Δείτε το νέο φυλλάδιο προσφορών!

proteas

Οι μαθητές του 6ου Γυμνασίου που αρίστευσαν, προάγονται, απολύονται

Ανακοινώθηκαν από το 6ο Γυμνάσιο τα ονόματα των μαθητών που προάγονται και απολύονται αλλά και τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν. Αναλυτικά:

Α' τάξη - προάγονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
4 ΒΕΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ
6 ΒΟΥΡΔΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΓΙΟΝΟΥΣΛΛΑΡΙ ΟΡΕΣΤΗ ΣΠΑΡΤΑΚ
8 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ
9 ΓΚΙΤΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
10 ΓΟΥΛΣΟΥΖΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ
11 ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15 ΘΑΡΤΟΡΙ ΕΣΜΕΡΑΛΔΑ ΧΑΛΙΛ
16 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΙΜΠΡΟΥΣΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΝΤΜΙΡ
19 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20 ΚΑΖΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
21 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ
22 ΚΑΛΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
23 ΚΑΛΚΕΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
26 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27 ΚΙΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
28 ΚΙΡΧΑΝΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
29 ΚΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
30 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
31 ΚΟΡΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΞΙΜ
32 ΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
33 ΚΟΥΛΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΙΑΖΜΙΡ
34 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
35 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
36 ΚΟΥΡΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
37 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
38 ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΑΒΒΑΣ
39 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
40 ΛΕΚΑ ΚΛΕΝΤΙ ΑΡΜΠΕΝ
41 ΛΙΑΝΟΥ ΘΕΚΛΑ-ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
42 ΛΛΑΠΟΥΣΙ ΠΑΟΛΑ ΑΛΦΡΕΝΤ
43 ΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
44 ΜΕΓΚΕΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
45 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
46 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
47 ΜΗΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
48 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
49 ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
50 ΜΠΑΜΠΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
51 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
52 ΜΠΟΥΝΤΑΝΙ ΑΛΜΠΙΝΑ ΜΠΕΝΤΡΙ
53 ΜΠΟΥΝΤΑΝΙ ΕΡΒΙΣ ΑΡΜΠΕΝ
54 ΜΠΟΥΧΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
55 ΝΤΟΚΟΥΣΙ ΤΖΕΣΤΙΝΑ ΜΕΡΣΙΝ
56 ΝΤΟΥΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΝΤΡΙΤΣΙΜ
57 ΝΤΡΙΖΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΑΓΚΡΟΝ
58 ΟΤΣΕΛΛΙ ΕΡΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝ
59 ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
60 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
61 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
62 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
63 ΠΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
64 ΠΑΤΣΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
65 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
66 ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
67 ΠΡΥΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
68 ΠΡΥΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
69 ΡΟΔΡΙΓΚΕΘ ΦΕΪΖΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΡΟΣΑΡΙΟ ΧΟΣΕ- ΑΛΜΠΕΡΤΟ
70 ΡΟΥΖΙΝΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
71 ΣΑΚΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
72 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΒΡΑΑΜ
73 ΣΓΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
74 ΣΚΗΠΗΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
75 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ
76 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
77 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
78 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
79 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
80 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
81 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
82 ΤΖΙΒΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΙΩΣΗΦ
83 ΤΟΥΣΑ ΕΡΤΙΑΝ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ
84 ΤΟΥΣΑ ΜΑΡΙΟ ΦΑΤΜΙΡ
85 ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
86 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
87 ΤΣΙΤΙΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
88 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
89 ΧΑΚΑ ΚΕΒΙΝ ΚΟΥΪΤΙΜ
90 ΧΑΤΖΗΓΚΟΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Β' τάξη - προάγονται 

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα 

1 ΒΑΪΝΑ ΑΝΝΑ ΘΩΜΑΣ
2 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
3 ΒΟΥΤΣΙΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
4 ΒΡΕΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΚΕΛΚΙΜ
5 ΒΥΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΓΕΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΓΚΑΖΓΚΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
11 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12 ΓΚΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13 ΓΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
14 ΓΚΟΥΓΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΞΙΜ
15 ΔΑΜΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
17 ΖΙΩΓΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18 ΘΑΡΤΟΡΙ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΘΩΜΑ ΘΕΟΦΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΚΑΛΚΕΤΙΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 ΚΑΦΕΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΑΒΒΑΣ
23 ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24 ΚΟΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ
25 ΚΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΚΟΥΒΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
29 ΚΡΕΜΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30 ΚΥΛΙΛΗ ΣΤΕΛΛΑ ΜΙΧΑΛΗΣ
31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΣΜΑΣ
32 ΛΑΜΠΑΟΥΝΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
33 ΛΕΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΑΝΤΡΙ
34 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
35 ΛΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36 ΛΙΜΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
37 ΜΑΡΤΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38 ΜΕΝΤΕΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
39 ΜΕΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
40 ΜΟΥΛΛΑ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ ΑΟΥΡΕΛ
41 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ
42 ΜΠΑΪΡΑΜΙ ΝΑΤΑΛΓΙΑ ΝΤΟΥΡΙΜ
43 ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΙΑΣΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
44 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
45 ΜΠΟΥΝΤΑΝΙ ΑΛΕΑΝΤΡΟ ΓΚΕΖΙΜ
46 ΜΠΟΥΝΤΑΝΙ ΕΛΕΝΑ ΓΚΕΖΙΜ
47 ΝΤΟΥΚΑ ΑΡΤΙΟΛΑ ΝΤΡΙΤΣΙΜ
48 ΟΤΣΕΛΛΙ ΣΑΡΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝ
49 ΟΥΖΟΥΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΥΦΩΝ
50 ΠΑΓΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΝΟΥΛΗΣ
51 ΠΑΠΑΔΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
53 ΠΕΪΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
54 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
55 ΠΗΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
56 ΠΙΣΑ ΑΝΙΣΑ ΚΟΥΙΤΙΜ
57 ΠΟΡΛΙΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
58 ΠΡΥΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
59 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
60 ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΙΑΚΩΒΟΣ
61 ΣΑΡΚΑΤΖΗ ΛΟΥIΖΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
62 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
63 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
64 ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
65 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
66 ΤΑΪΠΛΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
67 ΤΕΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
68 ΤΟΥΣΑ ΚΛΑΪΝΤΙ ΜΠΕΧΑΡ
69 ΤΟΥΣΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝ ΡΟΜΠΕΡΤ
70 ΤΟΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
71 ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΟΣ
72 ΤΣΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
73 ΤΣΕΡΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
74 ΤΣΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
75 ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
76 ΤΣΙΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
77 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
78 ΤΣΟΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
79 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
80 ΤΣΟΛΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΟΛΕΜΙΡΟΒΑ ΤΣΟΛΕMΙΡ ΤΟΣΚΟΒ-ΤΣΟΛΟΒ
81 ΦΑΚΙΟΛΛΙ ΚΛΑΪΝΤΙ ΦΑΤΜΙΡ
82 ΦΙΛΟΣΙΔΟΥ ΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
83 ΧΑΙΡΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΑΖΑΡΟΣ
84 ΧΑΝΤΖΟΓΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
85 ΧΥΚΑ ΑΟΥΡΕΛ ΑΣΤΡΙΤ

Γ' τάξη - απολύονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα

1 ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2 ΑΓΚΟΛΛΙ ΕΓΚΛΕΝΤΙΝΟ ΑΛΦΟΝΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
5 ΒΑΣΙΛΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΓΚΑΪΤΑΝΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ
12 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ
13 ΓΚΟΥΓΚΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΞΙΜ
14 ΓΡΑΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΔΟΛΔΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
17 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 ΖΙΩΓΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΖΟΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΤΩΝΗΣ
20 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΘΑΡΤΟΡΙ ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΡΓΟ
22 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
23 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
27 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
28 ΚΑΣΝΕΤΣΙ ΑΡΙΟΛΑ ΛΟΥΛΖΙΜ
29 ΚΑΦΕΣ ΜΠΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30 ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
32 ΚΟΥΒΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
33 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ
35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
36 ΛΑΛΟΣΙ ΡΕΝΤΙ ΑΛΜΠΕΡΤ
37 ΛΕΚΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΚΡΟΝ
38 ΛΕΚΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝ ΑΒΝΙ
39 ΛΕΚΑ ΛΕΝΤΙΑΝΑ ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ
40 ΛΕΣΙ ΑΡΜΑΝΤΟ ΠΕΤΡΙΤ
41 ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
42 ΜΑΡΚΟΒΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
43 ΜΕΤΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ ΣΠΕΤΙΜ
44 ΜΟΥΣΚΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΣΠΥΡΟ
45 ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
46 ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
47 ΜΠΕΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
48 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
49 ΜΠΟΒΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
50 ΜΠΟΥΝΤΑΝΙ ΑΛΓΚΕΡΣΑ ΧΑΚΙ
51 ΜΠΡΑΪΝΑΤΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
52 ΝΙΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
53 ΝΤΕΜΠΡΟΒΑ ΜΕΛΙΣΑ ΜΠΑΡΔΟΥΛ
54 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΠΑΥΛΟΣ
55 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
56 ΠΑΠΑΔΙΝΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΘΩΜΑΣ
57 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
58 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
59 ΠΑΠΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
60 ΠΑΠΑΡΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
61 ΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
62 ΠΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
63 ΠΙΡΡΑ ΧΥΓΚΕΡΤΑ ΑΡΤΑΝ
64 ΠΟΡΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
65 ΠΟΡΛΙΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
66 ΠΟΡΛΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
67 ΡΟΤΣΙ ΡΕΝΑΝΤΑ ΠΕΤΡΙΤ
68 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
69 ΣΑΡΚΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
70 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
71 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
72 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
73 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
74 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
75 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
76 ΤΖΑΚΑ ΟΡΓΚΙΤΟ ΛΟΥΦΤΑΡ
77 ΤΟΥΣΑ ΕΡΙΟΝ ΝΤΑΣΑΜΙΡ
78 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
79 ΤΣΕΝΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
80 ΤΣΙΜΑΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
81 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
82 ΤΣΟΥΛΛΧΑΪ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΑΝΤΡΕΤ
83 ΧΑΤΖΗΓΚΟΥΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
84 ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
85 ΧΟΛΕΒΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
86 ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
87 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΓΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

Αριστούχοι Α' τάξης

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Όνομα μητέρας Μέσος Όρος
1 ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 19 13/14
2 ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 19 13/14
3 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 19 12/14
4 ΡΟΔΡΙΓΚΕΘ ΦΕΪΖΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΡΟΣΑΡΙΟ ΧΟΣΕ- ΑΛΜΠΕΡΤΟ ΑΝΑΤΟΛΗ 19 12/14
5 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 19 11/14
6 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΑ 19 11/14
7 ΤΖΙΒΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΙΩΣΗΦ ΟΛΓΑ 19 11/14
8 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 19 10/14
9 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ 19 10/14
10 ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΜΑΙΔΗ 19 8/14
11 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 19 8/14
12 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ 19 8/14
13 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ ΦΩΤΕΙΝΗ 19 7/14
14 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ 19 7/14
15 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΑ 19 5/14
16 ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΑΒΒΑΣ ΤΑΪΣΙΑ 19 5/14
17 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 19 5/14
18 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 19 4/14
19 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΪΔΩ 19 1/14
20 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΓΑ 19
21 ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 18 13/14
22 ΠΑΤΣΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 18 13/14
23 ΣΚΗΠΗΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18 9/14
24 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ 18 8/14
25 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΟΥΛΑ 18 7/14
26 ΧΑΤΖΗΓΚΟΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ 18 7/14

Αριστούχοι Β' τάξης

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Όνομα μητέρας Μέσος Όρος

1 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΟΦΙΑ 20
2 ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 20
3 ΓΕΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 13/14
4 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 19 13/14
5 ΒΑΪΝΑ ΑΝΝΑ ΘΩΜΑΣ ΑΝΘΙΑ 19 12/14
6 ΚΥΛΙΛΗ ΣΤΕΛΛΑ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 11/14
7 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 10/14
8 ΠΑΓΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 19 8/14
9 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 8/14
10 ΤΣΙΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΗ 19 7/14
11 ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 19 5/14
12 ΤΣΟΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 19 5/14
13 ΖΙΩΓΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 19 4/14
14 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 19 4/14
15 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΥΜΦΟΔΩΡΑ 19 3/14
16 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 19 3/14
17 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 19 2/14
18 ΤΟΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 19 1/14
19 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗ 19
20 ΛΙΜΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΣΟΦΙΑ 18 12/14
21 ΠΕΪΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18 11/14
22 ΜΑΡΤΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ 18 8/14

Αριστούχοι Γ' τάξης

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Όνομα μητέρας Μέσος Όρος

1 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 20
2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 20
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 20
4 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 20
5 ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΑΦΝΗ 19 13/14
6 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΙΑ 19 13/14
7 ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 19 13/14
8 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΕΝΗ 19 13/14
9 ΠΟΡΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 19 12/14
10 ΡΟΤΣΙ ΡΕΝΑΝΤΑ ΠΕΤΡΙΤ ΜΠΛΕΡΙΝΑ 19 12/14
11 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 12/14
12 ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΙΑ 19 11/14
13 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 19 10/14
14 ΠΑΠΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΣΠΑΣΙΑ 19 10/14
15 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ 19 9/14
16 ΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ 19 9/14
17 ΜΠΕΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΕΤΗ 19 8/14
18 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗ 19 7/14
19 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 19 7/14
20 ΚΟΥΒΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΥΣΑΝΑ 19 6/14
21 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΘΑ 19 6/14
22 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 5/14
23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 19 4/14
24 ΠΑΠΑΔΙΝΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΑΓΙΑ 19 3/14
25 ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 19 3/14
26 ΠΟΡΛΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 18 13/14
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 18 11/14
28 ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ 18 9/14
29 ΖΙΩΓΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΝΗ 18 8/14
30 ΜΟΥΣΚΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΣΠΥΡΟ ΕΝΚΕΛΕΝΤΑ 18 7/14
31 ΤΣΕΝΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 18 7/14

vasilikos

dyslexia centers

kyriazis

sidiropoulos

maiovis

studio 69