novart

meimaridis

tsakiridis

 e-karamitsos.gr - Δείτε το νέο φυλλάδιο προσφορών!

proteas

Οι μαθητές του 2ου Γυμνασίου που αρίστευσαν, προάγονται, απολύονται

Ανακοινώθηκαν από το 2ο Γυμνάσιο τα ονόματα των μαθητών που προάγονται και απολύονται αλλά και τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν. Αναλυτικά:

Α) Προάγονται από την Α΄ τάξη:

Α/Α Αριθμός μητρώου Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 5547 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 5548 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 5549 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 5550 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5 5646 ΒΑΝΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 5551 ΒΕΛΕNΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 5552 ΒΕΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8 5553 ΒΕΡΓΟΥ ΘΩΜΑΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9 5641 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 5554 ΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 5555 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12 5556 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
13 5558 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14 5559 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
15 5560 ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 5645 ΓΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 5643 ΔΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18 5561 ΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
19 5562 ΔΟΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
20 5563 ΔΟΛΔΟΥΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21 5564 ΖΑΝΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΙΜΩΝ
22 5566 ΖΟΥΖΩΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23 5567 ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24 5471 ΙΓΚΝΑΤΟΒΑ (IGNATOVA) ΜΙΛΙΑΝΑ (MILIYANA)
25 5568 ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26 5569 ΚΑΚΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27 5570 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
28 5571 ΚΑΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
29 5572 ΚΑΠΝΑ ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30 5647 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
31 5573 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
32 5648 ΚΑΤΣΑΡΣΚΑ (KATSARSKA) ΜΠΟΡΙΣΛΑΒΑ (BORISLAVA) ΟΓΚΝΙΑΝ
33 5574 ΚΕΒΑΝΙ (QEVANI) ΝΕΒΡΟΥΣ (NEVRUS) ΣΕΦΕΝΤΙΝ (SEFEDIN)
34 5575 ΚΕΡΕΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
35 5576 ΚΙΡΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
36 5577 ΚΟΤΣΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
37 5578 ΚΟΥΤΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38 5579 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
39 5580 ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40 5581 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ
41 5582 ΛΑΝΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
42 5583 ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
43 5584 ΜΑΡΑ(MARA) ΚΛΕΑ(KLEA) ΛΕΟΝΑΡΝΤ(LEONARD)
44 5585 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ
45 5649 ΜΕΡΟΛΛΙ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΑΛΤΟΝ
46 5586 ΜΕΣΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΙΧΑΗΛ
47 5587 ΜΠΛΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
48 5588 ΜΠΟΥΤΖΙΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
49 5590 ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
50 5591 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
51 5592 ΝΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
52 5593 ΝΤΟΝΤΟΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
53 5594 ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
54 5595 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
55 5596 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
56 5597 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
57 5598 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
58 5642 ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
59 5599 ΠΙΠΙΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
60 5600 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
61 5601 ΣΑΛΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
62 5602 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
63 5603 ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
64 5604 ΣΙΑΡΑΨΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
65 5605 ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
66 5606 ΣΟΡΡΑ (SORRA) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ALEKSANDROS) ΝΤΟΥΡΙΜ (DURIM)
67 5607 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΟΣ
68 5608 ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
69 5609 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
70 5610 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
71 5611 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
72 5612 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
73 5613 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
74 5614 ΣΥΚΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
75 5615 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
76 5616 ΣΥΜΠΕΘΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
77 5617 ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
78 5618 ΣΥΡΣΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
79 5619 ΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
80 15620 ΤΖΙΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
81 5621 ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
82 5622 ΤΙΜΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ -ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
83 5623 ΤΟΛΟΥΜΙ (TOLLOUMI) ΜΑΡΙΟΣ (MARIO) ΑΡΝΤΙΑΝ
84 5624 ΤΟΥΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
85 5625 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ- ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
86 5626 ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
87 5627 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΟΣ
88 5629 ΤΣΙΑΡΟΓΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
89 5630 ΤΣΙΦΙΝΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
90 5631 ΤΣΙΦΙΝΤΑΡΗ ΝΕΦΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
91 5632 ΦΑΝΤΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
92 5633 ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
93 5634 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ
94 5636 ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΓΑΛΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
95 5637 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
96 5638 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
97 5639 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Β) Προάγονται από την Β΄ τάξη:

Α/Α Αριθμός μητρώου Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 5451 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 5452 ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
3 5453 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 5454 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 5455 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6 5456 ΒΕΡΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΓΚΙΟΥΣ
7 5457 ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8 5458 ΓΙΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
9 5459 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
10 5545 ΓΚΟΓΚΑ ΝΤΑΪΑΝΑ ΓΙΩΡΓΟ
11 5460 ΔΑΜΚΑΛΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 5461 ΔΑΜΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13 5463 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
14 5464 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15 5465 ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16 5466 ΖΗΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17 5467 ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 5468 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 5469 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΩΜΑΣ
20 5470 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΘΩΜΑΣ
21 5472 ΙΝΤΖΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
22 5473 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23 5474 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
24 5476 ΚΑΠΟΥΡΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
25 5477 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
26 5478 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
27 5546 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 5479 ΚΑΡΙΩΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
29 5480 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
30 5481 ΚΑΣΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
31 5541 ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΩΤΙΟΣ
32 5482 ΚΑΦΤΗΡΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
33 5483 ΚΕΒΑΝΙ (QEVANI) ΧΡΙΣΤΙΝΑ (KRISTINA) ΣΕΦΕΝΤΙΝ (SEFEDIN)
34 5487 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35 5543 ΚΥΖΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
36 5488 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
37 5489 ΛΑΝΑΡΑ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
38 5490 ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
39 5491 ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
40 5492 ΛΟΥΛΗ (LULI) ΕΛΕΡΤ (ELERT) ΛΕΦΤΕΡ (LEFTER)
41 5493 ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
42 5494 ΜΑΝΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
43 5496 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΩΜΑΣ
44 5495 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
45 5497 ΜΗΤΡΙΤΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
46 5499 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
47 5500 ΝΙΚΟΛΟΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΤΖΙΣΛΑΒ
48 5501 ΝΤΑΝΓΚΛΛΙ ΙΩΑΝΝΑ ΕΝΤΟΥΑΡΤ
49 5502 ΝΤΟΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
50 5503 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
51 5504 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
52 5505 ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
53 5506 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
54 5507 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΕΒΕΛΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
55 5508 ΠΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
56 5509 ΠΕΠΑ (PEPA) ΑΛΜΠΕΡΤ (ALBERT) ΑΡΙΑΝ
57 5510 ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΙΟΣ
58 5544 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
59 5511 ΣΑΧΛΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
60 5513 ΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
61 5514 ΣΟΥΛΑ ΑΡΙΦ ΙΣΜΕΤ
62 5515 ΣΟΥΛΑ ΔΑΝΗΛ ΙΣΜΕΤ
63 5518 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
64 5520 ΣΥΡΣΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΩΤΙΟΣ
65 5521 ΤΖΓΙΡΑΤΖΕ (JGIRADZE) ΤΑΜΟΥΝΑ (TAMUNA) TZEMAL (ΞΕΜΑΛ)
66 5523 ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
67 5524 ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
68 5525 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
69 5527 ΤΣΕΓΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
70 5528 ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΜΙ
71 5529 ΤΣΕΛΑ (CELA) ΕΛΙΣΟΝ (Elison) ΦΛΑΜΟΥΡ (Flamur)
72 5530 ΤΣΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
73 5532 ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
74 5534 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ
75 5535 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
76 5536 ΧΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
77 5537 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
78 5538 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΙΧΑΗΛ
79 5539 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
80 5540 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Γ) Απολύονται από την Γ΄ τάξη:

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΧΑΡΙΤΟΣ
3 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΑΜΠΑΤΣΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΓΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΓΚΟΥΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΔΑΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
13 ΔΟΛΔΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ AΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΔΟΥΡΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15 ΕΚΑΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
16 ΖΓΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΖΕΝΟΥΝΛΛΑΡΙ ΦΡΕΣΚΙΝΤΑ ΑΡΝΤΙΑΝ
18 ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΗ ΕΛΛΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
20 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΥΜΕΩΝ
22 ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23 ΚΑΚΑΒΕΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΡΚΟΣ
25 ΚΑΠΡΑΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
27 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29 ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30 ΚΑΡΑΦΙΛΑΙ (KARAFILAJ) ΠΕΤΡΟΣ (PETROS) ΙΛΙΡΙΑΝ (IIIRJAN)
31 ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
32 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΣΜΑΣ
33 ΚΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
34 ΚΟΤΡΙΔΟΥ ΑΝΘΙΜΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ
35 ΚΟΥΜΟΥΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΩΜΑΣ
36 ΚΟΥΤΟΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
37 ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΠΙΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
38 ΜΑΝΕΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
39 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
40 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
41 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙ ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΟΝΑΡΝΤ
42 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
44 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
45 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
46 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
47 ΠΕΤΣΑΚΟΥ ΜΑΤΕΟ ΝΑΣΙΜΠΙ
48 ΠΕΤΣΑΚΟΥ (PECAKU) ΣΕΡΤΖΙΟ (SERXHIO) ΡΟΥΖΝΤΙ (RUZHDI)
49 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΘΩΜΑΣ
50 ΣΓΟΥΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
51 ΣΕΡΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
52 ΣΙΑΡΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
53 ΣΙΜΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
54 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
55 ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
56 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
57 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
58 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
59 ΤΑΣΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΕΡ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
60 ΤΑΥΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
61 ΤΖΙΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
62 ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΑΝΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
63 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
64 ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΒΙΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
65 ΤΣΕΚΑΝΙ ΚΛΑΪΝΤΙ ΛΟΥΛΖΙΜ
66 ΤΣΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
67 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΑΝΘΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
68 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
69 ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΗΣ

Αριστούχοι Α' τάξης

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΤΟΥΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
2 ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 13/14
3 ΜΕΡΟΛΛΙ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΑΛΤΟΝ 19 13/14
4 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19 13/14
5 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 12/14
6 ΤΣΙΑΡΟΓΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 12/14
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 11/14
8 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 10/13
9 ΚΙΡΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 19 10/14
10 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΟΣ 19 10/14
11 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19 9/14
12 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 8/14
13 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 8/14
14 ΣΑΛΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 6/14
15 ΣΥΚΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 6/14
16 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 4/14
17 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 4/14
18 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥ ΛΟΥ ΩΡΑΙΑ- ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19 4/14
19 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ -ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 3/14
20 ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 2/14
21 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 1/14
22 ΚΑΠΝΑ ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19
23 ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 12/14
24 ΚΕΡΕΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 11/14
25 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 11/14
26 ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΓΑΛΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
27 ΤΣΙΦΙΝΤΑΡΗ ΝΕΦΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28 ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αριστούχοι β' τάξης

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΔΑΜΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 20
2 ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΩΤΙΟΣ 20
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20
4 ΝΙΚΟΛΟΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΤΖΙΣΛΑΒ 20
5 ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20
6 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 13/14
7 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΘΩΜΑΣ 19 13/14
8 ΠΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 13/14
9 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 19 13/14
10 ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 12/14
11 ΓΙΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19 11/14
12 ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 19 11/14
13 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΩΜΑΣ 19 11/14
14 ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 11/14
15 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 19 11/14
16 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 10/14
17 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 10/14
18 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 19 9/14
19 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 19 9/14
20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟ Σ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 8/14
21 ΚΑΣΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 19 4/14
22 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 4/14
23 ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΙΟΣ 19 2/14
24 ΚΥΖΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 19 1/14
25 ΧΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 13/14
26 ΣΑΧΛΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 10/14
27 ΣΥΡΣΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΩΤΙΟΣ 18 10/14
28 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 18 9/14
29 ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 18 8/14

Αριστούχοι Γ' τάξης

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ Υ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
2 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 20
3 ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΡΚΟΣ 20
4 ΚΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19 12/14
5 ΚΟΤΡΙΔΟΥ ΑΝΘΙΜΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19 12/14
6 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 12/14
7 ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΑΝΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 19 12/14
8 ΤΣΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 12/14
9 ΣΙΜΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 11/14
10 ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 9/14
11 ΚΑΠΡΑΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 8/14
12 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 8/14
13 ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 7/14
14 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΣΜΑΣ 19 6/14
15 ΚΟΥΜΟΥΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΩΜΑΣ 19 5/14
16 ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 4/14
17 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΑΝΘΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 2/14
18 ΖΓΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 1/14
19 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
20 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 13/14
21 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18 9/14
22 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 9/14

vasilikos

dyslexia centers

kyriazis

sidiropoulos

maiovis

studio 69