novart

meimaridis

tsakiridis

 e-karamitsos.gr - Δείτε το νέο φυλλάδιο προσφορών!

proteas

Οι μαθητές του 4ου Γυμνασίου που αρίστευσαν, προάγονται, απολύονται

Ανακοινώθηκαν από το 4ο Γυμνάσιο τα ονόματα των μαθητών που προάγονται και απολύονται αλλά και τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν. Αναλυτικά:

Α' τάξη - προάγονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 AΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΑΒΕΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΙΛΑΡΙΩΝ ΜΑΡΙΟΣ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7 ΑΡΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΑΣΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ
9 ΑΧΑΛΑΙΑ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΑΡΤΣΙΛ
10 ΒΑΡΑΚΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12 ΒΕΣΚΟΒΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
13 ΒΟΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16 ΓΙΑΤΣΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
17 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18 ΓΚΑΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΓΚΕΓΚΑ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΡΝΤΙΑΝ
20 ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21 ΓΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΣΥΜΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23 ΔΑΝΔΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24 ΖΑΓΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛ ΓΚΕΖΙΜ
25 ΖΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26 ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
27 ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ - ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
28 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
30 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
31 ΚΑΝΤΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32 ΚΑΠΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
33 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
34 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
35 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
36 ΚΑΡΑΪΒΑΖΙΔΗΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
37 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
38 ΚΟΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39 ΚΟΥΔΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
40 ΚΟΥΪΚΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
41 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
42 ΚΟΥΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
43 ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
44 ΚΡΕΞΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
45 ΛΑΜΟ ΟΡΓΚΙΤΑ ΜΟΝΤΙ
46 ΛΕΟΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
47 ΛΕΣΙ ΙΩΑΝΝΑ ΛΑΒΝΤΡΙΜ
48 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
49 ΜΑΡΚΑΝΤΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
50 ΜΑΤΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
51 ΜΑΥΡΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
52 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛ
53 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΟΣ
54 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
55 ΜΠΑΚΟΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
56 ΜΠΑΛΑΜΠΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
57 ΜΠΑΛΛΑ ΧΙΛΕΝΑ ΣΠΕΤΙΜ
58 ΜΠΕΓΚΑΪ ΑΛΙΑΝΑ ΑΝΤΡΙΑΝ
59 ΜΠΕΛΕΓΚΟΥ ΝΤΕΑ ΦΑΤΟΣ
60 ΜΠΟΖΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΖΕΜΑΛ
61 ΜΠΡΑΜΕΛΛΑΡΙ ΜΑΡΙΟ ΑΛΜΠΑΝ
62 ΜΠΥΤΥΤΣΙ (BYTYCI) OΡΝΕΛΝΤΑ( ORNELDA) ΕΡΒΙΝ (ERVIN)
63 ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
64 ΝΤΙΜΙΤΡΟΒΑ ΛΙΛΙ ΡΟΣΕΝ
65 ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΑΡΜΟΝΕΛΑ ΜΟΥΧΑΡΡΕΜ
66 ΟΡΓΙΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
67 ΟΣΑΦΙ ΜΑΡΙΟ ΑΡΝΤΙΑΝ
68 ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
69 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
70 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
71 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
72 ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
73 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ ΛΥΔΙΑ ΙΩΣΗΦ
74 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
75 ΠΟΣΤΟΛΙΤΣΙΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞ
76 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
77 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
78 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
79 ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ -ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
80 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
81 ΣΙΔΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
82 ΣΙΝΑΝΑΪ ΡΑΕΛΑ ΕΜΡΙ
83 ΣΟΥΛΑ ΖΩΗ ΣΑΙΜΙΡ
84 ΣΤΕΡΜΟΥΓΚΟΥ ΑΡΝΙΛΝΤ ΝΤΙΛΑΒΕΡ
85 ΣΤΕΡΜΟΥΓΚΟΥ ΚΕΪΤΖΙ ΧΕΚΟΥΡΑΝ
86 ΤΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
87 ΤΕΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
88 ΤΣΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
89 ΤΣΕΚΑΝΙ ΙΜΕΛΑ ΑΡΝΤΙΑΝ
90 ΤΣΙΑΠΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
91 ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
92 ΤΣΙΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
93 ΤΣΙΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
94 ΤΥΦΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
95 ΦΕΝΕΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
96 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
97 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
98 ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑ ΜΕΛΙΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
99 ΧΑΡΙΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
100 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ
101 ΧΟΤΖΑΛΛΙ ΝΤΟΝΑΛΝΤΟ ΑΡΓΙΑΝ
102 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β' τάξη - προάγονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
2 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΑΛΙΜΕΤΑ (ALIMETA) ΕΛΕΩΝΟΡΑ (ELEONORA) ΤΖΕΒΑΧΗΡ (XHEVAHIR)
5 ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ-ΧΑΙΔΩ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9 ΑΧΑΛΑΙΑ ΑΛΕΚΟΣ - ΑΦΤΑΝΤΙΛ ΑΡΤΣΙΛ
10 ΒΑΛΚΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
11 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
12 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΒΡΙΗΛ
13 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
14 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
16 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17 ΓΩΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
18 ΔΑΒΟΡΑΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
19 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
20 ΔΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
21 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΕΞΙΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
24 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25 ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
26 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27 ΙΜΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
28 ΙΣΛΑΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
31 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
33 ΚΑΡΑΦΩΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
34 ΚΑΤΣΙΟΣ ΔΑΥΪΔ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
35 ΚΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
36 ΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
37 ΚΟΡΥΤΣΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
38 ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
39 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
40 ΛΑΦΤΣΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
41 ΛΙΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
42 ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
43 ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
44 ΜΑΡΚΟΒΙΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
45 ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
46 ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
47 ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
48 ΜΠΑΛΑ ΕΡΙΝΑ ΓΚΕΖΙΜ
49 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
50 ΜΠΕΓΚΑΪ ΚΡΙΣΤΟΣ ΙΛΙΡΙΑΝ
51 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
52 ΜΠΕΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
53 ΜΠΟΝΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
54 ΜΠΟΥΖΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
55 ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
56 ΝΑΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
57 ΝΤΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
58 ΝΤΟΝΤΑ ΚΕΪΝΤΙ ΝΙΚΟ
59 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
60 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
61 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
62 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
63 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
64 ΠΑΡΣΑΛΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΜΗΝΑΣ
65 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
66 ΠΕΛΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
67 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
68 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
69 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
70 ΣΔΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
71 ΣΔΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
72 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
73 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
74 ΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
75 ΣΙΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
76 ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
77 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
78 ΣΥΝΤΙΛΑ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
79 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
80 ΤΕΓΟΥΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
81 ΤΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ-ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
82 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
83 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
84 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
85 ΤΣΑΝΙ ΦΡΑΝΤΣΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝ
86 ΦΥΚΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
87 ΧΑΚΤΣΑΝΙ ΣΑΡΑ ΜΠΑΡΔΥΛ
88 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
89 ΧΑΡΙΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
90 ΧΑΤΖΗΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
91 ΧΟΝΔΡΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ' τάξη - απολύονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
5 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ
7 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΑΧΜΕΤ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΥΓΙΑΡ
10 ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
11 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
12 ΒΥΖΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΓΕΝΝΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
14 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ ΜΑΡΚΟΣ
16 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
17 ΓΙΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
18 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΓΚΕΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20 ΔΑΔΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21 ΔΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
22 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ
25 ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΡΟΔΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27 ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
29 ΕΥΔΟΚΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
30 ΖΑΓΙΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΚΕΖΙΜ
31 ΖΙΟΥΖΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
32 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
33 ΚΑΤΡΑΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
34 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35 ΚΙΟΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΪΜΙΡ
36 ΚΙΟΣΙΑ ΧΡIΣΤΙΝΑ ΣΑΪΜΙΡ
37 ΚΟΝΤΟΝΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΖΗΣΗΣ
38 ΚΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39 ΚΡΕΤΣΟΒΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
41 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
42 ΛΕΣΙ ΚΛΑΙΝΤΙ ΛΑΒΝΤΡΙΜ
43 ΛΥΧΝΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
44 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
45 ΜΗΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
46 ΜΙΣΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
47 ΜΟΥΣΚΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝ
48 ΜΠΑΝΤΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
49 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
50 ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
51 ΜΠΟΝΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
52 ΜΥΡΤΓΙΑ ΕΛΙΟΝΑ ΜΠΕΣΝΙΚ
53 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
54 ΝΑΤΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
55 ΝΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
56 ΝΟΧΟΥΤΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ
57 ΝΤΑΓΙΑ ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΝΙΚΟ
58 ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΕΡΑΛΝΤΑ ΣΤΑΒΡΙ
59 ΝΤΟΥΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
60 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΡΥΦΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ
61 ΟΡΓΙΑΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
62 ΠΑΓΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
64 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
65 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟ
66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
67 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΟΡΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
68 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΥΛΟΣ
69 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
70 ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
71 ΠΕΤΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
72 ΠΕΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΚΕΛΕ ΑΡΝΤΙΑΝ
73 ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
74 ΠΡΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
75 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
76 ΣΕΧΟΥ ΜΕΛΙΣ ΦΕΡΙΝΤ
77 ΣΙΝΑΝΑΪ ΕΛΣΑ ΕΜΡΙ
78 ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
79 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
80 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΘΕΤΙΣ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
81 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
82 ΤΑΡΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΝΙΑΣ
83 ΤΖΟΥΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
84 ΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
85 ΤΡΑΨΙΩΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
86 ΤΣΑΝΙ ΑΛΕΞΙΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝ
87 ΤΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
88 ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
89 ΤΥΦΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
90 ΧΟΧΛΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ

Α' τάξη - αριστούχοι

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 20
2 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 19 13/14
3 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 12/14
4 ΤΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 19 12/14
5 ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 11/14
6 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 10/14
7 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 9/14
8 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 9/14
9 ΚΑΝΤΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 9/14
10 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 9/14
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 19 8/13
12 ΟΡΓΙΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19 8/14
13 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ ΛΥΔΙΑ ΙΩΣΗΦ 19 8/14
14 ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 5/14
15 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 5/14
16 ΚΟΥΔΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 3/14
17 ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 3/14
18 ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 3/14
19 ΧΑΡΙΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 2/14
20 ΓΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 1/14
21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 19
22 ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19
23 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19
24 ΚΟΥΪΚΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 18 12/13
25 ΚΑΠΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 11/14
26 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΟΣ 18 11/14
27 ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑ ΜΕΛΙΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 18 11/14
28 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18 10/14
29 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 18 10/14
30 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 10/14
31 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 9/14
32 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18 8/14
33 ΖΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 7/14
34 ΤΣΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 18 7/14

Β' τάξη - αριστούχοι

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 20
2 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
3 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20
4 ΛΙΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
5 ΝΑΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 20
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 20
7 ΠΑΡΣΑΛΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΜΗΝΑΣ 20
8 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20
9 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 20
10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
11 ΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
12 ΣΙΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
13 ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
14 ΣΥΝΤΙΛΑ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 20
15 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
16 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
17 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 20
18 ΜΠΟΥΖΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 13/14
19 ΧΑΤΖΗΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 13/14
20 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 12/14
21 ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 12/14
22 ΕΞΙΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 11/14
23 ΔΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 9/14
24 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 9/14
25 ΜΠΟΝΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 8/14
26 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 7/14
27 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19 6/14
28 ΧΑΡΙΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 3/14
29 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 2/14
30 ΧΟΝΔΡΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 2/14
31 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19 1/14
32 ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19 1/14
33 ΠΕΛΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 1/14
34 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19 1/14
35 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 19
36 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19
37 ΜΠΕΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 13/14
38 ΝΤΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 18 13/14
39 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 18 12/14
40 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 11/14
41 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 11/14
42 ΧΑΚΤΣΑΝΙ ΣΑΡΑ ΜΠΑΡΔΥΛ 18 7/14

Γ' τάξη - αριστούχοι

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ ΜΑΡΚΟΣ 20
2 ΓΚΕΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20
3 ΜΠΑΝΤΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 20
4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΘΕΤΙΣ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 20
5 ΤΖΟΥΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 20
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 13/14
7 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 13/14
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 19 13/14
9 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 12/14
10 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 12/14
11 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 11/14
12 ΜΠΟΝΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 10/14
13 ΚΟΝΤΟΝΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΖΗΣΗΣ 19 8/14
14 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 7/14
15 ΛΥΧΝΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 7/14
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 19 7/14
17 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 7/14
18 ΤΥΦΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 7/14
19 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΟΡΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 6/14
20 ΟΡΓΙΑΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19 4/14
21 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΥΛΟΣ 19 4/14
22 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 19 3/14
23 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 3/14
24 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 12/14
25 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 18 11/14
26 ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΡΟΔΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 9/14
27 ΔΑΔΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 8/14
28 ΔΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 18 8/14
29 ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 8/14

vasilikos

dyslexia centers

kyriazis

sidiropoulos

maiovis

studio 69