proteas

tsakiridis tires

logomageia

Drasi me gnosi Ebanner Pliroforiodotis

markoulis ban

batsara

Κατέθεσε το ψηφοδέλτιο η Λαϊκή Συσπείρωση Βέροιας - Όλα τα ονόματα

Πραγματοποιήθηκε στο Πρωτοδικείο Βέροιας η κατάθεση του ψηφοδελτίου της «Λαϊκής Συσπείρωσης Βέροιας στον Δήμο Βέροιας» για τις δημοτικές εκλογές.
Οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι στον Δήμο Βέροιας με τον συνδυασμό της «Λαϊκής Συσπείρωσης» και υποψήφιο Δήμαρχο Βέροιας τον Γιώργο Μελιόπουλο είναι:

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΕΡΟΙΑΣ στον ΔΗΜΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ, Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου:
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΜΠΕΝΑΤΟΥ - ΚΑΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΣΙΛΙΓΚΟΥΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΣΙΑΠΛΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΘΩΜΑ
4. ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΣΙΟΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας:
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ) του ΔΙΟΓΕΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας:
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΑΣΙΚΙΔΟΥ - ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
8. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΑΒΒΑ
9. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ - ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΘΟΝΙΚΗ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ
11. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
12. ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΚΟΚΟΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
16. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΛΙΜΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
18. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΟΥΣΤΑΚΑ - ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ
20. ΜΠΙΒΟΛΤΣΗ ΑΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
22. ΟΥΖΟΝΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
24. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
26. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
27. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ
28. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
29. ΤΣΑΝΑΞΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
30. ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31. ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
33. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
35. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ
36. ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΕΡΟΚΛΗ
37. ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ - ΑΣΕΛΑ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Δοβρά:
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΓΚΑΠΡΑΝΗ - ΘΡΗΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
3. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

Εκλογική Περιφέρεια Μακεδονίδος:
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
2. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ
3. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΤΖΟΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΤΣΑΝΑΞΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΥΡΑΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
6. ΣΙΑΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΑΪΠΛΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

kalaitzidis

dyslexia centers

danelis

tsiafoulis

kyriazis

spot team

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69