proteas

tsakiridis tires

logomageia

Ποιους βράβευσε ο Δήμος Βέροιας στα πλαίσια της απελευθέρωσης της πόλης (ονόματα, φωτογραφίες, βίντεο)

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος στα πλαίσια του εορτασμού της επετείου απελευθέρωσης της Βέροιας ο Δήμος Βέροιας βράβευσε πολίτες που προσέφεραν τις υπηρεσίες τους στους συμπολίτες μας, σε μαθητές που διακρίθηκαν σε μαθηματικούς και καλλιτεχνικούς διαγωνισμούς και αθλητές που διακρίθηκαν σε διεθνείς και πανελλήνιους αγώνες.

Την εκδήλωση άνοιξε το τμήμα μπαλέτου και σύγχρονου χορού της ΚΕΠΑ Δήμου Βέροιας, σε διδασκαλία Μαυρέτας Λενικάκη. Οι μικρές χορεύτριες, από 8 έως 12 ετών, χόρεψαν έναν σύγχρονο χορό με θέμα την αγάπη.

Χαιρετισμό απηύθηνε ο Δήμαρχος Βέροιας Κώστας Βοργιαζίδης.

Το πρώτο μέρος της εκδήλωσης παρουσίασε η κ. Ασημίνα Λέκκα.

Ξεκινώντας, βραβεύθηκε ο αθλητής κολύμβησης Σάββας Θώμογλου. Τον έπαινο παρέλαβε ο αδερφός του. Σε αυτό το σημείο ο Δήμαρχος Βέροιας είπε ότι θα εισηγηθεί στο Δημοτικό Συμβούλιο να απονεμηθεί στον αθλητή το μετάλλιο της πόλης των Βεροιέων.

Ακολούθησε η απονομή «Ευφήμου Μνείας»

Α) Στο Σύλλογο Οικογενειών και Φίλων για τη Ψυχική Υγεία Ημαθίας, για την κατάκτηση του πανελληνίου βραβείου «Healthcare Business Award 2018» που απενεμήθη για την επιτυχημένη δράση του και την κοινωνική προσφορά του στον τομέα της ψυχικής υγείας.

Β) Στον Όμιλο Φίλων Θεάτρου και Τεχνών Βέροιας, για την κατάκτηση πέντε Βραβείων στο 19ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ορεστιάδας, μεταξύ άλλων, του 1ου Βραβείου Καλύτερης Παράστασης Κοινού και του 2ου Βραβείου Καλύτερης Παράστασης Κριτών για το θεατρικό έργο «Δεσποινίς Τζούλια».

Γ) Στον Κατσαβό Δημήτριο, Διευθυντή του Δημοτικού Σχολείου Κουλούρας, για τις πρότυπες εκπαιδευτικές δράσεις και την αξιοσημείωτη εξωστρέφεια που έχει αναπτύξει το Δημοτικό Σχολείο Κουλούρας υπό τη διεύθυνσή του.

Δ) Στους εθελοντές του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας 2017-2018:
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΥΒΕΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
ΜΠΕΚΑ ΧΡΥΣΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

ΤΣΙΡΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
ΜΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΩΡΛ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
ΤΣΙΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ
ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
ΛΙΑΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ
ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ
ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ
ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΑΓΑΘΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ
ΚΟΛΒΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ
ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ ΟΥΡΟΛΟΓΟΣ
ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΙΩΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ
ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΗ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ
ΚΑΠΡΑΡΑ ΑΘΗΝΑ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ
ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΚΟΥΤΡΑ ΑΝΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Ε) Στους εθελοντές καθηγητές του κοινωνικού φροντιστηρίου 2017-18:

ΑΖΗ ΗΛΙΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΛΟΥΔΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΜΟΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΚΟΥΪΚΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΜΗΛΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΜΠΑΤΙΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤ/ΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΣΧΕΔΙΟΥ
ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΣΧΕΔΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ
ΜΑΡΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΒΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ
ΤΡΙΓΓΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΙΟΛΟΓΟΣ
ΠΕΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 

Στους εθελοντές του προγράμματος του Δήμου Βέροιας, Θερινή Κατασκήνωση «Καλοκαίρι στην πόλη»

ΕΜΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΩΡΕΘΕΑ
ΑΤΑΝΑΣΟΒΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΥ ΑΡΙΣΤΗ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΣΤΡΗΣ ΑΡΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΣΑ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΒΑΛΔΗΡ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΗΡΤΣΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
ΜΠΕΤΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΥΡΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΤΑΣΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΛΗ
ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ
ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΑΜΠΟΛΗ ΥΑΚΙΝΘΗ
ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
ΜΠΟΥΖΙΝΟΥ ΕΥΗ
ΚΟΥΤΜΗΡΙΔΟΥ ΜΕΤΑΞΑ ΟΛΓΑ
ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΝΑ
ΚΡΙΤΙΚΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΖΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΒΡΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΦΑ
ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΒΙΖΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΤΑΝΑΜΠΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΟΜΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΥΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΙΟΛΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΣΙΑΜΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΠΡΑΒΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ
ΝΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΩΤΑ ΧΡΥΣΑ
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Διακρίσεις σε μαθητικούς σχολικούς αγώνες:

ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΖΑΚΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΝΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ
ΜΠΑΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΙΚΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΣΟΥΜΕΛΑ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΣΕΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΓΙΤΣΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΓΙΟΒΑΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΚΙΛΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ
ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΑΜΠΟΥΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΚΑΝΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΟΥ ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΑ
ΚΛΩΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΣΤΑΛΑΡ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΕΛΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΕΣ
ΜΕΛΛΙΟΥ ΑΝΝΑ
ΜΗΤΣΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΝΙΚΟΑΪΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝ
ΠΑΣΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΙΣΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΑΑΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ
ΤΑΪΓΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΟΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΒΑΛΟΜΑΝΔΡΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Πανελλαδικές εξετάσεις:

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΣΟΦΙΑ
ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΠΙΖΙΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΙΚΗ

2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΣΤΟΪΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΓΑ ΠΑΥΛΙΝΑ
ΔΟΥΛΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΧΑΡΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΙΚΟΛΛΑ ΠΕΤΡΙΝΟ
ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΝΤΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΙΑΟΥΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΜΠΕΣΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΤΥΠΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΔΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΛΙΑΤΣΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ
ΚΑΖΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΕΞΙΖΙΔΗΣ ΜΑΓΙΕΡ ΤΖΕΪΣΟΝ ΒΙΛΛΥ

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥ ΑΝΕΤΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΧΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΠΟΥΧΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΙΠΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΛΛΙ ΒΟΥΛΑΝΕΤ
ΠΑΠΑΖΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΣΒΑΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΤΖΙΩΓΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΑΡΡΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΚΙΟΡΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΑΡΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΟΛΓΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΟΣΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΕΝΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ
ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΟΛΥΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Σε αυτό το σημείο την παρουσίαση συνέχισε η κ. Ειρήνη Μπεσίνα.

Βραβεύθηκαν τα Αθλητικά Σωματεία:

Αθλητικό σωματείο «Εν σώματι Υγιεί»
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΝΤΩΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΖΟΝΝΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΑΡΑΪΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟς, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΟΛΙΣΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΑΛΑΝΟΥΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ
ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΑΪΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΦΕΡΦΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΟΥΝΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
 
Σωματείο Ατόμων με Αναπηρίες «Αιγές»
ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΦΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
 
ΚΕΠΑ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαγωνισμός Veria Dance Competition
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ
ΜΑΡΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΓΑΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΓΚΑΒΑΝΑ ΝΙΚΗ
ΓΚΑΛΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΟΜΠΡΗ ΖΩΗ
ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΝΙΚΗ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΩΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΑΝΝΑ
ΠΕΛΤΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΛΕΝΙΚΑΚΗ ΜΑΥΡΕΤΑ, ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ
 
Πανημαθιακός Αθλητικός Σύλλογος Καράτε
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΚΛΕΒΑΡ ΠΑΡΙΣ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ
ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΑΜΒΡΑΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΕΤΣΙΔΗΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΣΙΩΤΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΕΤΣΙΔΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
 
Α.Σ. Ολυμπιακή Ελπίδα Βέροιας (judo)
ΠΑΣΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΣΚΑ ΑΝΝΑ
ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΟΓΚΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
 
Α.Σ. Νηρέας Βέροιας
Κολύμβηση
ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Τέννις
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ – ΕΛΕΝΗ
 
Όμιλος Αντισφαίρισης Βέροιας
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΠΑΛΑΙΣΤΗ ΝΤΕΠΗ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ
 
Α.Σ. Ερμής
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
 
Όμιλος Αντισφαίρισης Βικέλας
ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
 
Ημαθίων
ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ
ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΠΟΥΤΙΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
 
Αθλητικός Όμιλος Αλέξανδρος
ΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΙΡΙΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΖΟΥΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΒΡΑΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΤΣΙΑΠΑΝΙΔΗ ΕΥΘΑΛΙΑ
ΑΤΑΝΑΣΟΒΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΔΙΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΣΕΟΥ ΔΡΟΣΙΑ, ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ
 
Αθλητικός Όμιλος Ρυθμικής Γυμναστικής (ΑΟΡΓ)
ΒΕΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΧΩΜΑΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΣΑΝΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΧΩΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΔΙΜΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ
 
Α.Π.Σ. Φίλιππος
Ακροβατική
ΝΤΑΠΑ ΜΙΧΑΕΛΑ
ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΑΑΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΚΕΦΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ
ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΟΛΕΤΣΑ ΣΟΦΙΑ
ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΣΑ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ
 
Ρυθμική Γυμναστική
ΠΙΝΑΚΟΥΔΗ ΡΟΔΟΠΗ
ΑΦΕΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΗΤΡΙΤΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΝΤΟΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ
 
Αισθητική Ομαδική Γυμναστική
8-10 ετών
ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ ΚΕΛΛΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΝΤΑΛΙΜΠΙΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΣΤΗΘΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ
ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΧΑΤΖΙΟΥΚΑ ΜΕΛΙΝΑ
10-12 ετών
ΑΦΕΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ
ΜΠΟΥΖΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΙΚΟΛΤΣΗ ΕΛΛΗ
ΠΑΠΑΖΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΦΑΣΙΚΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
14-16 ετών
ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΙΝΑΚΟΥΔΗ ΡΟΔΟΠΗ
ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ, ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ
 
Kick Boxing
ΔΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
 
Στίβος
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΜΗΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
 
Χειροσφαίριση (Handball)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΖΑΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΥΠΑΣΙΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΩΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΣΤΑΝΙΚΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΧΟΥΔΑΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΚΥΡΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
 
Καλαθοσφαίριση (Basketball)
ΒΑΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΒΑΡΓΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ
ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ ΝΙΝΟ
ΚΑΝΤΑΡΚΟΣ ΡΙΖΟΣ
ΚΟΘΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΜΟΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΑΡΑΠΟΥΡΑΣ ΦΑΙΔΩΝ
ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΤΟΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΟΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΑΚΛΑΓΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
 
Διακρίσεις σε μαθητικούς σχολικούς αγώνες
2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΝΟΒΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
 
3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
 
5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
 
 

 

dyslexia centers

tsiafoulis

sidiropoulos

meimaridis

studio 69