koupidou alina

proteas

novart veria

dion motors

Πραγματοποιήθηκαν οι βραβεύσεις του Δήμου Βέροιας - Δείτε τα ονόματα (φωτογραφίες)

Ο Δήμος Βέροιας πραγματοποίησε όπως κάθε χρόνο εκδήλωση στην οποία έκανε απονομή τιμητικών διακρίσεων. Θυμίζουμε ότι στο πλαίσιο του εορτασμού των Ελευθερίων της πόλης, ο δήμος απονέμει κάθε χρόνο τιμητικές διακρίσεις σε πρόσωπα, τα οποία προσέφεραν στην πόλη της Βέροιας εξαιρετικές υπηρεσίες, σε πολίτες και φορείς που προσέφεραν υπηρεσίες στην επιστήμη, στον πολιτισμό και τις τέχνες της πόλης μας, που με το έργο τους συνεισέφεραν στην καταγραφή και διάσωση της ιστορίας της πόλης, των μνημείων της, του πολιτισμού και της λαογραφίας της, που βοήθησαν στη διάσωση και προβολή της πολιτιστικής κληρονομιάς της πόλης, των ηθών και εθίμων της, που ευεργέτησαν την πόλη, ή που διακρίθηκαν για την κοινωνική τους δράση και προσέφεραν σημαντική συνεισφορά σε συνανθρώπους μας και στους τρεις (3) πρώτους σε βαθμό πρόσβασης μαθητές από κάθε κατεύθυνση ή ειδικότητα της Γ΄ τάξης των Λυκείων της πόλης μας ή σε μαθητές που διακρίθηκαν σε μαθητικούς και καλλιτεχνικούς διαγωνισμούς καθώς και σε αθλητές που διακρίθηκαν σε διεθνείς ή πανελλήνιους αγώνες.

Σύντομο χαιρετισμό απηύθυνε ο Δήμαρχος Βέροιας, Κώστας Βοργιαζίδης.

Αναλυτικά τιμήθηκαν οι:

ΕΥΦΗΜΟΣ ΜΝΕΙΑ

ΙΔΡΥΜΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Γ.ΜΕΛΑ
Για την ανακαίνιση (κατασκευή κουζίνας με ηλεκτρικές συσκευές), την παροχή εξοπλισμού(παιχνίδια,τραπέζια κλπ), την δωρεά ανελκυστήρα και την συμμετοχή του σε λειτουργικά έξοδα (για αρκετά χρόνια είχε αναλάβει την μισθοδοσία της καθαρίστριας και της εκπαιδευτικού) του Παιδικού Σταθμού Δ’ του Δήμου Βέροιας.
Την εύφημο μνεία θα παραλάβει ως εκπρόσωπος του ιδρύματος η κα Ρόμπου Θεοδώρα

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΠΑΘΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ «ΑΓΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ»
Για την συμβολή του στις ημερίδες που διοργάνωσε το νομικό πρόσωπο ΚΑΠΑ Δ.Βέροιας με θέμα τον καρκίνου του μαστού
Την εύφημο μνεία θα παραλάβει η πρόεδρος του συλλόγου κα Ψωμιάδου Μαρίνα

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ
Για την προσωπική συμβολή τους στην αποκατάσταση ζημίας στο 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας με σκοπό την συνεχιζόμενη λειτουργία του σχολείου. Οι εκπαιδευτικοί στις 15/1 για 8 ώρες στους -6 βαθμούς ,επισκεύαζαν το σύστημα θέρμανσης του σχολείου μέσα στο πλημμυρισμένο λεβητοστάσιο

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2015-2016

Για την παροχή δωρεάν διδασκαλίας σε οικονομικά αδύναμους μαθητές κατά το σχολικό έτος 2016-2017

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΖΗ ΗΛΙΑΝΝΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΕΒΗ
ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΛΟΥΔΑ
ΚΟΥΪΚΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΚώΤΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΛΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΟΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΟΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΑΤΙΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΦΥΣΙΚΟΙ
ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΧΑΤΖΗΕΛΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΧΟΝΔΡΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ ΣΧΕΔΙΟΥ
ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
ΜΑΧΑίΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΧΗΜΙΚΟΙ
ΚΟΓΙΑ ΠΟΠΗ
ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΜΑΡΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
ΠΕΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΟΙ
ΒΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΠΑΛάΡΑ ΑΝΘΙΜΗ

Στους εθελοντές του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας.

Για την παροχή υπηρεσιών πρωτοβάθμιας υγείας και ψυχοκοινωνικής στήριξης σε ευπαθείς ομάδες πληθυσμού (ανασφάλιστους ,απόρους, οικονομικούς μετανάστες, πολιτικούς πρόσφυγες) κατά την χρονική περίοδο από τον Οκτώβριο του 2016 έως Σεπτέμβριο του 2017

ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΙ
ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ
ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΑΓΑΘΗ
ΚΟΛΒΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΙ
ΜΑΝΟΥΣΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ
ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΙ
ΚΑΠΡΑΡΑ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΙ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΤΣΙΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΙ
ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΗ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ
ΜΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΙ
ΧΑΥΤΙΚΗ ΝΙΚΟ
ΟΥΡΟΛΟΓΟΙ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ

ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ
ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΘΟΛΟΓΟΙ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΙ
ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΙ
ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ
Χ’ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΨΥΧΙΑΤΡΟΙ
ΤΣΙΡΚΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ
ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΚΥΒΕΛΗ
ΜΠΕΚΑ ΧΡΥΣΑ

ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΩΡΛ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΛΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΟΥΤΡΑ ΑΝΝΑ

ΑΜΟΤΟΕ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)
ΓΚΟΣΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN
Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
* ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΑ 200Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΛΥΚΕΙΩΝ 2017,
ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΩΝ (Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 28 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ)

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ»
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΜΕΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2017
ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2Η ΘΕΣΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ 2Η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΜΕΑ

ΖΟΝΝΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΟΠΑΠ 2017
ΚΟΛΙΣΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΑΛΑΝΟΥΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ «ΑΙΓΕΣ»
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2Η ΘΕΣΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΟΠΑΠ 2017
ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 5 ΧΛΜ ΚΑΙ ΣΤΑ 10 ΧΛΜ. ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΡΕΚΟΡ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ (ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ
ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΕΑΡΙΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ SPECIAL OLYMPICS ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 18-22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ
ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Α.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ KAΤΗΓΟΡΙΩΝ 2016-2017
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ, 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΝΝΑ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΑΟΡΓ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2016-2017
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΟΥ ΑΝΣΑΜΠΛ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ:
ΒΕΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΜΠΕΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
ΜΠΕΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΤΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ : ΧΩΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΣΑΝΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΣΤΙΒΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 200 Μ ΚΑΙ 400Μ ΝΕΩΝ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 400Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΕΠΙΣΗΣ 5Ος ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 4Χ400 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ 21Ος ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΣΤΑ 400Μ ΑΝΔΡΩΝ)
ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 110Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΜΠΟΧΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΒΑΔΗΝ 10ΧΛΜ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ ΒΑΔΗΝ
ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΕΠΤΑΘΛΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 3000Μ ΣΤΙΠΛ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 3000 ΣΤΙΠΛ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 10000Μ ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 10000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 1000Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 100Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΤΑΣΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 1000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΣΤΑΜέΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 50000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 3000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ –ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΜΕΙΚΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ
ΚΟΛΕΤΣΑ ΣΟΦΙΑ
ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΝΤΑΓΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΔΥΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΣΑ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
10-12
ΑΦΕΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΣΑΡΑΦΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΣΙΜΟΝΚΑ ΤΣΒΕΤΕΛί ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΦΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

12-14
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΙΛΙΝΤΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ
ΠΑΠΑΖΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑ ΜΕΡΟΠΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

14-16
ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΠΑΛΝΤΟΥΒΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΙΝΑΚΟΥΔΗ ΡΟΔΟΠΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΑΣΗΜΕΝΙΟ 10-12
ΜΗΤΡΙΤΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΒΕΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΧΡΥΣΟ 12-14
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ- ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ –ΚΛΙΘΗΚΕ ΝΑ ΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΣΑΜΠΛ
ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΧΡΥΣΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ- ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟ ΣΧΟΙΝΙ-ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΙΣ ΚΟΡΙΝΕΣ- 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ- ΧΡΥΣΟ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ-ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ- ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ- 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ: ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ,ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3Η ΘΕΣΗ
ΚΕΡΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ
ΝΑΤΣΟ ΜΑΡΙΑ
ΝΟΧΟΥΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΟΧΟΥΣΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΣΑΝΑΞΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΝΟΥΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΑΛΜΟΥΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΠΠΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 1Η ΘΕΣΗ
ΤΣΙΡΠΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΤΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΖΟΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄1Η ΘΕΣΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΖΑΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΚΑΠΡΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΤΡάΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΥΠΑΣΙΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΩΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΣΤΑΝΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΣΑΡΑΦΗΣ ΚΥΡΟΣ

ΚΙCK BOXING
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΝΗΜΑΘΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ
ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΜΒΡΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΩΝ
ΧΡΥΣΟ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΜΠΑΛΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΛΚΙΝΟ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΣΑΜΨΩΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΧΡΥΣΟ
ΠΑΝΕΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΛΕΒΑΡ ΠΑΡΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ- ΠΑΝΕΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1Η ΘΕΣΗ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (14 ΕΤΩΝ) ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΑΓΟΡΙΩΝ (16 ΕΤΩΝ)
ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΩΝ (14 ΕΤΩΝ)

ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΙΝΑ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΘΕΝΙΑ 2Η ΘΕΣΗ ΜΟΝΟΥ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 3Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2Η ΘΕΣΗ ΜΟΝΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α.Σ. ΗΜΑΘΙΩΝ
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ
ΧΡΥΣΟ
ΦΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΥΡΣΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ 1Η ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
ΜΠΟΥΤΖΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ, ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ
ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΤΣΙΛΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΠΙΛΕΚΑΣ ΕΡΜΗΣ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΚΑΠΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΧΑΛΚΙΝΟ
ΦΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΛΥΔΙΑ
ΜΠΟΒΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΖΑ
22Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ 3Η ΘΕΣΗ ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ
ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΗΡΩ 1Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
VERIA DANCE 2017 (ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΟΡΟΥ ΜΕ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ-ΔΙΟΡΓΑΝΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ)
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 14-16 3Ο ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΖΙΜΑΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΚΟΥΘΟΥΡΗ ΕΛΛΗ
ΧΑΝΕΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ
ΠΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΡΟΣία
ΚΟΛΒΑΤΖΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΥΒΕΝΤΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΦΑΝΗ
ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΑΣΑΠΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 8-10 3Ο ΒΡΑΒΕΙΟ
ΖΗΣΕΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΑΖΑΚΛΙΔΟΥ ΕΥΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΖΙΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΣΙΟΥΝΤΑ ΓΑΡΙΦΑΛΙΑ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ

ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

2ο ΓΕΛ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 1Η ΘΕΣΗ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 3Ο ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΘΑΡΑΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΑΛΗΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

4ο ΓΕΛ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ
ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΘΑΛΗΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΑΛΗΣ
ΜΟΥΣΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΑΛΗΣ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΗ ΚΑΜΠΑΝΙΑ «ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ»
15ΟΟ ΧΛΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ Φ.Α.
ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

dyslexia centers veria

kyriazis

sidiropoulos

studio 69