novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

proteas

ena

Δήμος Νάουσας: Αποτελέσματα συνδυασμών και σταυροί υποψηφίων δημοτικών συμβούλων

ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΑΡΧΩΝ - ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ - Σε 71 από 71 Εκλογικά Τμήματα

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 7.015 - 34,60%

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 6.978 - 34,43%

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ: 2.620 - 12,93%

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΙΛΙΑ: 1.888 - 9,31%

ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: 1.769 - 8,73%

ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΑΝΑΪΛΑ (ΙΛΙΑ) 

Δημοτική Ενότητα Ανθεμίων

1. ΔΟΥΜΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του Δούμου
2. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ελευθερίου
3. ΚΕΡΕΜΙΔΟΥ-ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
4. ΜΠΟΥΣΚΑ-ΠΕΤΡΑ ΚΛΕΙΩ του Γεωργίου
5. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
6. ΤΣΙΜΤΣΙΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θεοδώρου
7. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γρηγορίου
8. ΦΟΥΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αναστασίου

Δημοτική Ενότητα Ειρηνούπολης 

1. ΚΟΥΠΑΤΣΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΡΑΚΗΣ) του Γαβριήλ
2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χαραλάμπους
3. ΝΤΕΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου
4. ΠΑΝΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

Δημοτική Ενότητα Νάουσας

1. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Ιωάννου
2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του Αθανασίου
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΤΖΙΑΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου
5. ΓΚΑΝΤΟΥ ΑΝΘΙΑ του Δημητρίου
6. ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου
7. ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σταύρου
8. ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Θεοδώρου
9. ΔΟΥΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ιωάννου
10. ΖΑΧΑΡΑΚΗ-ΣΙΠΗΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Σωτηρίου
11. ΖΟΥΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Θεοδώρου
13. ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Πολύχρονη
14. ΚΑΝΤΖΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
15. ΚΑΡΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
16. ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
17. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευσταθίου
18. ΚΥΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΠΕΠΟΝΑΣ) του Ιωάννου
19. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Αναστασίου
20. ΠΑΠΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλκιβιάδη
21. ΠΑΠΑΤΧΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Στέργιου
22. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γιούρι
23. ΣΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
24. ΣΟΥΓΓΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γρηγορίου
25. ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη
26 ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Εμμανουήλ
27. ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία
28. ΦΡΑΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δημοτική Ενότητα Ανθεμίων 

1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Χαράλαμπου
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
3. ΓΕΩΡΠΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ηλία
4. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
5. ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
6. ΚΟΥΜΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Ελευθερίου
7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
8. ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χαραλάμπου
9. ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
10. ΞΕΝΙΔΟΥ ΦΑΝ ΟΥΛΑ του Βασιλείου
11. ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λεωνίδα
12. ΤΣΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του Σπυρίδωνα

Δημοτική Ενότητα Ειρηνούπολης 

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΒΟΛΝΑ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημοσθένη
4. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ελευθερίου
5. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Πέτρου
6. ΤΣΕΜΠΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Νικολάου

Δημοτική Ενότητα Νάουσας 

1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του Ιωάννη
2. ΑΧΤΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
3. ΓΕΩΡΠΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χριστόφορου
4. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στέργιου
5. ΓΟΛΣΟΥΖΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του Χαρίτωνα
6. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Πέτρου
7. ΔΟΥΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αργυρίου
8. ΖΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
9. ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου
10. ΚΑΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
11. ΜΙΓΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου
12. ΜΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
13. ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αναστασίου
14. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
15. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ ΖΩΗ του Χρήστου
16. ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αθανασίου
17. ΠΙΠΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
18. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κοσμά
19. ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
20. ΤΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του Βασιλείου
21. ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
22. ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
23. ΤΟΥΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
24. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δημοτική Ενότητα Ανθεμίων 

1. ΑΔΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Δημητρίου
3. ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ) του Κωνσταντίνου
4. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικόδημου
5. ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΜΠΕΝ) του Γεωργίου
6. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
7. ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου
8. ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του Αντωνίου
9. ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
10. ΠΕΤΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
11. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Διαμαντή
12. ΦΩΤΗ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Γεωργίου

Δημοτική Ενότητα Ειρηνούπολης

1. ΓΚΕΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
2. ΔΑΓΓΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΣΤΕΛΛΙΟΣ) του Δημητρίου
3. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Χαραλάμπου
4. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Παύλου
5. ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη

Δημοτική Ενότητα Νάουσας

1. ΑΝΕΣΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Μιχαήλ
2. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νεόφυτου
3. ΑΝΘΡΑΚΕΥΣ-ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου
4. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αναστασίου
5. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
6. ΔΟΛΔΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου
7. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
8. ΖΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
9. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του Παναγιώτη
10. ΚΑΛΠΑΞΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Χαράλαμπου
11. ΚΑΛΦΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη
12. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημήτριου
13 ΚΑΡΑΦΟΥΣΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του Γεωργίου
14. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
15. ΜΑΛΑΚΗ-ΔΕΛΗΤΖΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του Ιωάννη
16. ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνος
17. ΜΑΤΟΣΙΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σεργκέϊ
18. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
19. ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του Χρήστου
20. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αριστογείτονος
21. ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΕΛΠΙΔΑ του Χρήστου
22. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Φιλώτα
23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ηλία
24. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μερκουρίου
25. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου
26. ΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
27. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
28. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του Ανδρέα
29. ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
30. ΤΣΙΟΥΛΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του Ιωάννη
31. ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
32. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΛΟΥ του Ευστάθιου

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ

Δημοτική Ενότητα Ανθεμίων

1. ΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ευάγγελου
2. ΓΡΥΠΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
3. ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου
4. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Ηρακλή
5. ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
6. ΜΑΛΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
7. ΜΙΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου
8. ΠΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
9. ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ του Δημητρίου
10. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Ιωάννη-
11. ΡΙΜΠΑΠΩΦ ΓΙΑΝΝΗΣ του Φιλίππου
12. ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Ανέστη

Δημοτική Ενότητα Ειρηνούπολης

1. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΑΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Κωνσταντίνου
3. ΚΟΥΛΕΕΒΑ NINA του Αλέξανδρου
4. ΣΙΓΓΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου
5. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Βασιλείου
6. ΧΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου

Δημοτική Ενότητα Νάουσας

1. ΑΔΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
2. ΒΑΡΔΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
3. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου
4. ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου
5. ΖΟΠΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΚΑΚΟΥ ΦΙΛΙΩ του Εμμανουήλ
7. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
8. ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του Κωνσταντίνου
9. ΚΟΤΣΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στέργιου
10. ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ταξιάρχη
11. ΚΥΡΚΑΣ ΚΥΡΟΣ του Αθανασίου
12. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΘΗ του Δημητρίου
13. ΛΑΚΗΝΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ του Ιωάννη
14. ΜΑΚΡΗ ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου
15. ΜΠΙΝΟΥ ΚΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
16. ΜΠΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
17. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου
18. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
19. ΡΟΔΟΒΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Κωνσταντίνου
20. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρίστου
21. ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Αργυρίου
22. ΣΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του Χαράλαμπου
23. ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαράλαμπου
24. ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Δημητρίου
25. ΣΤΟΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
26. ΤΟΥΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αντωνίου
27. ΤΡΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
28. ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΤΣΕΧΟΣ) του Ιωάννη
29. ΤΣΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου
30. ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ξενοφώντος
31. ΧΟΝΔΡΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του Ιωάννη
32. ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Θωμά

ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Δημοτική Ενότητα Ανθεμίων

1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιορδάνη
2. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Νικολάου
3. ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του Στεφάνου
4. ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Ισαάκ
5. ΚΥΡΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ευάγγελου
6. ΛΥΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
7. ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
8. ΣΕΠΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9. ΤΣΙΟΡΝΟΒΙΤΗΣ ΑΡΓΎΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
10. ΦΕΛΑΧΙΔΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

Δημοτική Ενότητα Ειρηνούπολης 

1. ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Στέφανου
2. ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη
3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Σωτηρίου
4. ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ του Αντωνίου
5. ΤΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

Δημοτική Ενότητα Νάουσας

1. ΑΛΙΑΤΣΗ ΒΑΪΑ του Νικολάου
2. ΒΑΔΟΑΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
3. ΒΑΤΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ του Ιωάννη
4. ΓΙΟΚΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του Αθανασίου
5. ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
6. ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου
7. ΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
8. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
9. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγορίου
10. ΚΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευάγγελου
11. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Φωτίου
12. ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ-ΚΑΡΔΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
13. ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
14. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΤΣΟΜΕΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Παύλου
15. ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
16. ΠΑΡΗΓΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου
17. ΠΟΥΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
18. ΠΡΙΣΤΡΕΜΙΝΟΒΑ ΙΝΓΚΑ του Βιλιάμ
19. ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλέξανδρου
20. ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευάγγελου
21. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
22. ΤΑΤΣΙΚΑ-ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευάγγελου
23. ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του Δημητρίου
24. ΤΟΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Κωνσταντίνου
25. ΤΣΙΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοχάρη
26. ΨΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

dyslexia centers

tsiafoulis

my choice

super course

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69