novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

proteas

ena

Ποιοι προσλαμβάνονται στον δήμο Αλεξάνδρειας με το πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας

Ανακοινώθηκαν από τον δήμο Αλεξάνδρειας τα ονόματα των εργαζομένων που προσλαμβάνονται με το πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας. Αναλυτικά:

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥ-ΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗ-ΤΑ

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

ΤΟΠΟΘΕΤΗ-ΣΗ

1

ΚΙΤΣΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΟΔΥΣΣΕΥΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙ-ΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

2

ΑΡΧΟΝΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙ-ΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

3

ΜΠΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ ΕΡΓΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

4

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ ΕΡΓΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

5

ΜΠΑΛΙΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙ-ΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

6

ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΒΕΝΙΑΜΙΝ

ΔΕ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ ΕΛΚΥΣΤΗΡΑ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

7

ΙΟΦΚΟΣ ΤΑΤΙΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙ-ΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙ-ΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

8

ΠΟΡΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ-ΝΟΣ

ΔΕ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗ-ΜΑΤΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΓΕΡΑΝΟΦΟ-ΡΟΥ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

9

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

10

ΛΑΖΟΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΕ ΔΙΟΙ-ΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙ-ΚΟΥ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

11

ΣΙΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟ-ΡΙΚΗΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΕΠ

12

ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΚΕΔΑ

13

ΖΕΠΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙ-ΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟ-ΤΗΤΑΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

14

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙ-ΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

15

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

16

ΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

17

ΠΛΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΕ ΓΕΩΠΛΗΡΟ-ΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑ-ΦΙΑΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

18

ΜΑΥΡΟΔΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΑΝΑΚΗΣ

ΠΕ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΚΕΔΑ

19

ΤΟΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙ-ΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟ-ΤΗΤΑΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

20

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙ-ΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟ-ΤΗΤΑΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

21

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙ-ΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

22

ΚΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩ-ΜΑΤΙΣΤΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

23

ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΕ ΟΙΚΟΔΟΜΙ-ΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

24

ΚΑΤΑΦΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΕ ΒΙΒΛΙΟΘΗ-ΚΟΝΟΜΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

25

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΕ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ ΕΛΚΥΣΤΗΡΑ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

26

ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩ-ΜΑΤΙΣΤΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

27

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΤΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΙ-ΚΟΥ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΤΙΣΜΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙ-ΚΗΣ

28

ΤΑΜΑΜΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΣ

ΤΕ ΦΥΣΙΚΟΘΕ-ΡΑΠΕΥΤΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΟΠΑΚΟΜ

29

ΠΕΙΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΠΕΤΡΟΣ

ΔΕ ΚΗΠΟΥΡΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΚΕΔΑ

30

ΚΕΣΣΑ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟ-ΤΗΤΑΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

31

ΣΟΥΛΕΙΜΑΝΟΓΛΟΥ ΝΤΕΒΙΣ

ΕΝΤΙΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

32

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

33

ΤΖΕΠΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

34

ΦΕΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΘΩΜΑΣ

ΠΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟ-ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ-ΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

35

ΤΕΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

36

ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΔΕ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ ΕΛΚΥΣΤΗΡΑ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

37

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ-ΝΟΣ

ΔΕ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕ-ΧΝΙΤΩΝ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

38

ΑΒΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ΄ΚΑΤΗΓΟ-ΡΙΑΣ

ΑΠΟ 13/06/2019 ΕΩΣ 12/02/2020

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ-ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗ-ΤΑΣ

dyslexia centers

my choice

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69