iek alpha23

tsakiridis tires

proteas

Δήμος Αλεξάνδρειας: Αποτελέσματα συνδυασμών και σταυροί υποψηφίων δημοτικών συμβούλων (διαρκής ενημέρωση)

ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΑΡΧΩΝ - ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ - Σε 101 από 101 Εκλογικά Τμήματα

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: 7.593 - 28,27%

ΓΚΥΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: 7.251 - 27,00%

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ: 6.050 - 22,53%

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: 5.153 - 19,19%

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ: 811 - 3,02%

ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξάνδρειας

1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θεόφιλου
2. ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
3. ΔΕΛΗΠΑΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοχάρη
5. ΖΩΝΤΑΝΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Ιωάννη
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αλέξανδρου
7. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΙΩ) του Ευάγγελου
8. ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ του Βασιλείου
9. ΚΟΛΟΘΑ ΣΟΦΙΑ του Θεόδωρου
10. ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου
11. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Στέφανου
12. ΛΙΟΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Σταύρου
13. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Νικολάου
14. ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
15. ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
16. ΜΙΧΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Χρήστου
17. ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
18. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη
19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Θωμά
20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Σωτηρίου
21. ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
22. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του Γεωργίου
23. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
24. ΤΣΙΑΜΤΣΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Αντιγονιδών

1. ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του Γεωργίου
2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου
3. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Θεόδωρου
4. ΠΡΟΓΚΑΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Άγγελου
5. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Μελίκης

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θωμά
2. ΓΙΩΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Θωμά
3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Διονυσίου
4. ΚΟΥΤΖΗΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Απόστολου
5. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη
6. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
7. ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη
8. ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά
9. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου

Εκλογική Περιφέρεια Πλατέος

1. ΑΝΔΡΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Σάββα
2. ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αντωνίου
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του Ευαγγέλου
4. ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
5. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αναστασίου
6. ΚΑΚΑΜΟΥΚΑΑΣΠΑΣΙΑ του Ευαγγέλου
7. ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη
8. ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Θωμά
9. ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
10. ΚΟΡΤΣΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Χρυσόστομου
11. ΚΡΑΧΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
12. ΤΟΥΡΛΑΚΙΔΟΥ ΡΟΔΙΑΝΗ του Δημητρίου

ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξάνδρειας

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΒΑΡΔΑΚΑ ΓΛΥΚΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του Σπυρίδωνος
3. ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ευαγγέλου
4. ΓΚΙΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
5. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Δημητρίου
6. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Νικολάου
7. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΟΛΓΑ (ΟΛΙΑ) του Γεωργίου
8. ΚΟΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
9. ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
10. ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
11. ΜΑΚΡΗ ΑΝΝΑ του Χαραλάμπους (συζ. ΤΣΕΛΙΑ)
12. ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του Γεωργίου (συζ. ΜΑΤΡΑΚΑ)
13. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παντελεήμονος (συζ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ)
14. ΜΕΤΑΞΑ ΠΑΡΘΕΝΑ του Γεωργίου
15. ΜΠΙΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
16. ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΛΟΧΙΑΣ) του Διονυσίου
17. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του Εμμανουήλ (συζ. ΧΑΤΖΗ)
18. ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου
19. ΠΟΥΑΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του Γεωργίου
20. ΣΥΓΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
21. ΤΖΕΠΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του Αθανασίου
22. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Αντιγονιδών

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Πέτρου
2. ΛΑΧΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Αποστόλου
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Χαραλάμπους
4. ΤΣΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
5. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ αγνώστου πατρός

Εκλογική Περιφέρεια Μελίκης

1. ΚΟΤΖΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γρηγορίου
2. ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
3. ΜΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
4. ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου
5. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
6. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΥΡΑΣΤΑΣ) του Γεωργίου
7. ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Λεωνίδα
8. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Παναγιώτη
9. ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Πλατέος

1. ΑΝΔΡΟΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χρήστου
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
3. ΓΚΡΕΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
4. ΓΡΑΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ του Ευαγγέλου
5. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
6. ΚΥΤΟΥΔΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του Χρήστου
7. ΜΑΤΡΑΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Αθανασίου
8. ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
9. ΟΥΖΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΖΟΥΖΟΥ) του Μερκουρίου
10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
11. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου

ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξάνδρειας

1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
2. ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παναγιώτη
3. ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του Νικολάου
4. ΔΕΛΗΠΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ευαγγέλου
5. ΔΗΜΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ-ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του Κωνσταντίνου
7. ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Βασιλείου
8. ΚΙΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
9. ΚΟΥΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου
10. ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Δημητρίου
11. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Θωμά
12. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου
13. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αριστοτέλη
14. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου
16. ΠΛΑΤΣΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θωμά
17. ΠΛΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
18. ΠΟΥΛΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αλεξάνδρου
19. ΡΕΣΙΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αθανασίου
20. ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου
21. ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου
22. ΤΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Περικλή
23. ΦΩΤΙΑΔΟΥ-ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΦΩΤΟΥΛΑ του Στεργίου
24. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ναούμ

Εκλογική Περιφέρεια Αντιγονιδών

1. ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Περικλή
3. ΠΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη
4. ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φωτίου
5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ του Βασιλείου

Εκλογική Περιφέρεια Μελίκης

1. ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Διονυσίου
2. ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Βασιλείου
3. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
4. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ισαάκ
5. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
6. ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου
7. ΜΑΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ του Ηλία
8. ΜΑΝΤΖΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
9. ΤΣΑΓΚΑΡΛΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του Ευαγγέλου

Εκλογική Περιφέρεια Πλατέος

1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεωργίου
2. ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου
3. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
4. ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΙΕΡΕΜΙΑΣ του Αντωνίου
5. ΛΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
6. ΜΠΙΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
7. ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου
8. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. Βασιλείου
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
10. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Χρήστου
11. ΦΕΤΕΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σωκράτη
12. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΗΛΙΑΣ ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ

1. ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΓΕΠΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του Χρήστου
3. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
4. ΚΑΛΟΓΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του Αθανασίου
5. ΚΑΡΑΤΕΓΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του Κωνσταντίνου
6. ΚΟΛΙΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
7. ΚΟΥΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Αριστείδη
8. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΙΣΑΒΕΛΑ του Νικολάου
9. ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ του Κωνσταντίνου
10. ΜΠΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
11. ΜΠΕΝΙΣΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αθανασίου
12. ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
13. ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΘΗ του Γεωργίου
14. ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Κυριάκου
15. ΤΑΤΣΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου
16. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Διονυσίου
17. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου
18. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του Σωτηρίου

Εκλογική Περιφέρεια Αντιγονιδών

1. ΚΟΛΤΣΙΔΑ-ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
2. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
3. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Εμμανουήλ

Εκλογική Περιφέρεια Μελίκης

1. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΟΛΓΑ του Αθανασίου
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Απόστολου
3. ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μερκουρίου
4. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σωτηρίου
5. ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Ιωάννη
6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Σωτηρίου

Εκλογική Περιφέρεια Πλατέος

1. ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Αντωνίου
2. ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Διονυσίου
3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Δημητρίου
4. ΜΑΡΤΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Θεοφύλακτου
5. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σάββα
6. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη
7. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αριστείδη
8. ΣΤΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Σταύρου

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΥΡΙΝΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξάνδρειας

1. ΒΕΡΓΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημοσθένη
2. ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του Σπυρίδωνος
4. ΓΚΙΟΥΡΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
5. ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
6. ΔΡΙΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ευαγγέλου
7. ΘΕΜΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του Αποστόλου
8. ΚΑΡΚΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σπύρου
9. ΚΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου
10. ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του Βασιλείου
11. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του Θωμά
12. ΜΠΕΝΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λεωνίδα
13. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου
14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη
15. ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
16. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
17. ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά
18. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ (ΑΚΗΣ) του Γεωργίου
19. ΣΤΑΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αθανασίου
20. ΣΤΡΙΑΚΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μερκουρίου
21. ΣΥΝΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου
22. ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου
23. ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Αντιγονιδών

1. ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
2. ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά
3. ΠΑΓΓΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βελισάριου
4. ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου
5. ΦΑΝΑΡΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Μελίκης

1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Χρήστου
2. ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Γρηγορίου
3. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
4. ΜΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αντωνίου
5. ΜΠΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του Γεωργίου
6. ΜΠΑΣΔΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αθανασίου
7. ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
8. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
9. ΤΣΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του Θεοδώρου

Εκλογική Περιφέρεια Πλατέος

1. ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
2. ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Αθανασίου
3. ΚΑΜΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
4. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Πολυδεύκη
5. ΜΑΤΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
6. ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
7. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Ευαγγέλου
8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9. ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
10. ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του Ευαγγέλου
11. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ του Παναγιώτη
12. ΣΙΜΨΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

access

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

sidiropoulos

valavanidis1

methodos orizontio

studio 69