novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

proteas

ena

Οι υποψήφιοι του Παναγιώτη Γκυρίνη

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού “Ώρα Ευθύνης” του υποψηφίου Δημάρχου Αλεξάνδρειας Παναγιώτη Γκυρίνη  για το δημοτικό συμβούλιο και κοινότητες του Δήμου Αλεξάνδρειας είναι οι ακόλουθοι:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΒΕΡΓΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημοσθένη
ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του Σπυρίδωνος
ΓΚΙΟΥΡΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
ΔΡΙΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ευαγγέλου
ΘΕΜΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του Αποστόλου
ΚΑΡΚΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σπυρίδωνος
ΚΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου
ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του Βασιλείου
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του Θωμά
ΜΠΕΝΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λεωνίδα
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ (ΑΚΗΣ) του Γεωργίου
ΣΤΑΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αθανασίου
ΣΤΡΙΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μερκουρίου
ΣΥΝΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου
ΤΖΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλέξανδρου
ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου
ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά
ΠΑΓΓΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βελισσάριου
ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου
ΦΑΝΑΡΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΛΙΚΗΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Χρήστου
ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Γρηγορίου
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
ΜΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αντωνίου
ΜΠΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του Γεωργίου
ΜΠΑΣΔΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αθανασίου
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΤΣΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του Θεοδώρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΛΑΤΕΟΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΓΑΛΑΤΣΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Αθανασίου
ΚΑΜΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Πολυδεύκη
ΜΑΤΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Ευαγγέλου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του Ευαγγέλου
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ του Παναγιώτη
ΣΙΜΨΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

Κοινότητα Αγκαθιάς
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
ΔΕΛΗΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
ΚΟΚΟΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Κωνσταντίνου
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του Αγαθοκλή
ΤΣΙΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Παντελή

 

Κοινότητα Αλεξάνδρειας
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΒΕΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
ΓΑΛΑΝΗ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ (ΠΟΛΥ) του Γεωργίου
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΝΑ του Αναστασίου
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παύλου
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Εμμανουήλ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
ΛΑΧΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου
ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ευθυμίου
ΜΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Σωτηρίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Θωμά
ΤΣΟΜΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του Χαράλαμπου

 

Κοινότητα Βρυσακίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΩ του Γεωργίου
ΣΤΑΝΙΤΣΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Νικολάου
ΤΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
ΤΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αριστοτέλη

 

Κοινότητα Κυψέλης
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Θεοδώρου
ΝΕΟΚΑΣΤΡΙΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του Σωτηρίου
ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του Κωνσταντίνου
ΧΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

Κοινότητα Λιανοβεργίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Αθανασίου
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
ΛΑΧΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του Στεφάνου
ΛΕΠΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Αριστείδη
ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Λουτρού
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΑΛΕΥΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του Σόλωνα
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΑΤΤΥ) του Γεωργίου
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μερκουρίου
ΦΑΝΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αποστόλου

Κοινότητα Μελίκης
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
ΚΑΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κλεάνθη
ΠΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Προδρόμου
ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΛΟΛΑ του Θεοδώρου

 

Κοινότητα Νεοκάστρου
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
ΚΑΡΑΒΑΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Μερκουρίου
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΠΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Μόσχου

 

Κοινότητα Νεοχωρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΚΑΡΑΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ του Ιωάννη
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αναστασίου
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αθανασίου
ΧΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αργυρίου

Κοινότητα Νησίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Γρηγορίου
ΚΛΕΑΝΘΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Δημητρίου
ΜΑΝΔΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Ιωάννη
ΠΙΠΕΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου

 

Κοινότητα Πρασινάδας
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου
ΓΡΑΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Στεφάνου
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Βησσαρίωνος
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κοσμά
ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Βασιλείου
ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
ΣΤΥΛΠΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χριστοφόρου

Κοινότητα Προδρόμου
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΝΤΑΚΗ ΜΠΙΤΣΗ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ του Νικολάου
ΠΑΡΤΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Γεωργίου
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοδώρου

Κοινότητα Σταυρού
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)
ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου
ΚΕΪΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σταύρου
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Θεοδώρου

dyslexia centers

my choice

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69