Τσακιρίδης

Γ. ΚΕΣΙΔΗΣ Α.Ε. - Εξουσιοδοτημένος Έμπορος & Επισκευαστής Mercedes-Benz & Smart
Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD

Δείτε το Πασχαλινό φυλλάδιο προσφορών!

Μία θέση εργασίας για Τεχνικό Ηλεκτρονικών Υπολογιστών στο κατάστημα iRepair Βέροιας

Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών iRepair – Βέροια

Η iRepair αναζητά Τεχνικό Ηλεκτρονικών Υπολογιστών για τη στελέχωση του νέου καταστήματος στη Βέροια.

Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών σε συνδυασμό με την ποιότητα επισκευών και παροχής υπηρεσιών σύμφωνα με τα υψηλά πρότυπα των iRepair.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ στον τομέα της τεχνολογίας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους σε ανάλογη θέση
  • Εξειδικευμένες τεχνικές γνώσεις hardware και software Η/Υ
  • Γνώσεις σε τεχνολογίες Windows και OSx
  • Υψηλή τεχνική κατάρτιση σε προϊόντα, υπηρεσίες και λύσεις σύγχρονης τεχνολογίας
  • Ικανότητες εργασίας σε ομάδα, προγραμματισμού εργασιών και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, άνεση στον προφορικό λόγο και αναλυτική σκέψη
  • Προσανατολισμός στην ποιότητα επισκευών και την εξατομικευμένη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Άριστη γνώση αγγλικής και ελληνικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Ορθή διάγνωση και επίλυση απλών και σύνθετων τεχνικών προβλημάτων Η/Υ
  • Τηλεφωνική και on-line εξυπηρέτηση πελατών για την παροχή εξατομικευμένων συμβουλών και λύσεων
  • Επεξήγηση τεχνικών προβλημάτων με άμεσο και κατανοητό τρόπο / προτάσεις ενδεδειγμένων λύσεων

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο σταθερών αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Όσοι αγαπούν την τεχνολογία και επιθυμούν να γίνουν μέλος της μεγάλης ομάδας των iRepair μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους ηλεκτρονικά στην διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6951811777

Τα βιογραφικά λαμβάνονται υπόψη μόνο για τη συγκεκριμένη θέση και το συγκριμένο κατάστημα και θα ληφθούν υπόψη μόνο αυτά που πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.

H iRepair έφτασε στην Βέροια!

kyriazis

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΚΟΛΛΙΝΟΣ Α. | Τεχνικό Γραφείο Ανελκυστήρων

sidiropoulos

studio 69