Τσακιρίδης

Γ. ΚΕΣΙΔΗΣ Α.Ε. - Εξουσιοδοτημένος Έμπορος & Επισκευαστής Mercedes-Benz & Smart
Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD

Δείτε το Πασχαλινό φυλλάδιο προσφορών!

Ζητείται άτομο για την διαχείριση του ηλεκτρονικού καταστήματος Antoniadis-Stores

Το κατάστημα ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ στην Βέροια ζητεί να προσλάβει άτομο που θα διαχειρίζεται το ηλεκτρονικό κατάστημα (e-shop) της επιχείρησης.

Αρμοδιότητες θέσης εργασίας:

• Διαχείριση των προϊόντων και των πληροφοριών τους
• Ενημέρωση ιστοσελίδας με νέα προϊόντα ή αφαίρεση προϊόντων
• Εξυπηρέτηση πελατών - Παραγγελιοληψία (τηλεφωνική και online)
• Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο e-shop
• Δημιουργία γραφικών και banner για το e-shop
• Διαχείριση social media

Απαραίτητα Προσόντα:

Καλή γνώση αγγλικών
Γνώση σχεδιαστικού προγράμματος (Photoshop κ.α.)
Γνώση και Διαχείριση Social Media (Facebook, Instagram)

Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

H iRepair έφτασε στην Βέροια!

ΝΑΝΤΣΗ ΑΘΗΝΑ, Ψυχολόγος

ADAMELON Εργαστήριο Γεύσεων

kyriazis

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΚΟΛΛΙΝΟΣ Α. | Τεχνικό Γραφείο Ανελκυστήρων

sidiropoulos

studio 69