Τσακιρίδης

Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD

proteas

Ζητείται Υπάλληλος Χονδρικής Φωτιστικών από την εταιρεία Χατζηπάντος Παναγιώτης & Υιοί

Η ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝ. ΚΑΙ ΥΙΟΙ ΟΕ με έδρα στην Νέα Περιφερική Οδός Βέροιας αναζητά να προσλάβει άμεσα!

Υπάλληλος Χονδρικής Φωτιστικών

Οι αρμοδιότητες σας:

* Τηλεφωνική επικοινωνία, διαχείριση και εξυπηρέτηση των πελατών
* Έκδοση παραστατικών πωλήσεων
* Καταχώρηση παραστατικών αγορών
* Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών – προμηθευτών
* Καταχώρηση εισπράξεων – πληρωμών
* Έκδοση εγγράφων εξαγωγών
* Γραμματειακή υποστήριξη

Επιθυμητά προσόντα:

· Πολύ καλή γνώση εμπορικής διαχείρισης σε περιβάλλον ERP (επιθυμητή γνώση SEMANTIC Business Evolution)
· Γνώση διακίνησης (κατάρτιση δρομολογίων, μεταφορικές, κλπ)
· Άριστη γνώση Αγγλικών σε προφορικό και γραπτό επίπεδο (επίπεδο Proficiency).
· Πολύ καλή γνώση εμπορικής αλληλογραφίας.
· Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ (Microsoft Office).
· Ικανότητες αποτελεσματικής διεκπεραίωσης εργασιών και συντονισμού όλων των εμπλεκομένων μερών
· Επικοινωνιακή και ευχάριστη προσωπικότητα.
· Σπουδές συναφούς αντικειμένου.
· Σχετική εμπειρία τουλάχιστον τριών (3) ετών.

Η Εταιρεία προσφέρει:

· Υψηλό σταθερό μηνιαίο μισθό
· Μηνιαίο bonus παραγωγικότητας
· Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
· Μοντέρνες και σύγχρονες εγκαταστάσεις

Ηλεκτρονική αποστολή βιογραφικών (με πρόσφατη φωτογραφία): Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

H iRepair έφτασε στην Βέροια!

ADAMELON Εργαστήριο Γεύσεων

Ασφάλειες και Κτηματομεσιτικά  ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ Real Estate - Πάνω από 40 χρόνια εμπειρίας

kyriazis

sidiropoulos

studio 69