koupidou alina

proteas

novart veria

dion motors

Ποιοι αθλητές του Ημαθίωνα διακρίθηκαν στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος Ju Jitsu

Ολοκληρώθηκε την Κυριακή 7 Μαρτίου το 2ο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος Ju Jitsu στην πολη της Βέροιας στο ΔΑΚ ''ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ'' με απολύτη επιτυχία ξεπερνόντας κάθε προσδοκία με τις συμμετόχες να ξεπερνάνε τους 471 αθλητες και τους 27 συλλογους. Σ΄ενα κατάμεστο γήπεδο απο γονείς και φίλους του αθλήματος απ΄ολη την βόρεια Ελλάδα οι σύλλογοι που έλαβαν μέρος είναι οι εξής:

1. Α.Σ. ΗΜΑΘΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
2. Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
3. Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
4. Α.Σ. ΡΩΜΑΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
5. Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
6. Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ
7. Α.Σ. ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
8. Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
9. Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΗΣΗΣ
10. Α.Σ. ΦΑΕΘΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11. Α.Σ. ΦΑΕΘΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
12. Α.Σ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
13. Α.Σ. ΔΥΝΑΜΙΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
14. Α.Σ. ΔΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
15. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
16. Α.Σ. ΓΙΝ-ΓΙΑΝΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
17. Α.Σ. ΙΑΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
18. Α.Σ. ΣΑΜΟΥΡΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19. Α.Σ. ΓΕΦΥΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
20. Α.Σ. ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21. Α.Σ. ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22. Α.Σ. ΜΥΓΔΩΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
23. Α.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
24. Α.Σ. ΝΤΟΤΖΑΝΓΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
25. Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
26. Α.Σ. ΑΤΡΩΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
27. Α.Σ. ΙΩΝ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Την παραμονή του πρωταθλήματος διεξήχθη στο προπονητήριο του Α.Σ. ΗΜΑΘΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ σεμινάριο γραμματείας και διαιτησίας από τον διαιτητή ΔΡΟΥΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ στο οποίος συμμετείχαν 22 άτομα τα οποία και βοήθησαν την ημέρα των αγώνων για την διεξαγωγή του πρωταθλήματος .

Ο συνδιοργανωτής αθλητικός σύλλογος Βέροιας ''ΗΜΑΘΙΩΝ'' συμμετείχε με 18 αθλητές/τριες οπου ειχαν μια εξαιρετική απόδοση. Aναλυτικά:

1. ΜΠΙΛΕΚΑΣ ΕΡΜΗΣ Χάλκινο μετάλλιο στο DUO και Αργυρό μετάλλιο στο DUO MIX
2. ΚΑΠΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Αργυρό μετάλλιο στο DUO
3. ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Χάλκινο μετάλλιο στο DUO
4. ΣΥΡΣΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Χάλκινο μετάλλιο στο DUO
5. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΛΥΔΙΑ Αργυρό μετάλλιο στο DUO και Αργυρό μετάλλιο στο DUO MIX
6. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Χάλκινο μετάλλιο στο DUO και Αργυρό μετάλλιο στο DUO MIX
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Αργυρό μετάλλιο στο DUO και Χάλκινο μετάλλιο στο DUO MIX
8. ΤΣΙΛΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ κατέκτησε την 7 στο FIGHTING
9. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Χάλκινο μετάλλιο στο DUO MIX
10. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Χάλκινο μετάλλιο στο DUO MIX
11. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ Χάλκινο μετάλλιο στο DUO MIX
12. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ Χάλκινο μετάλλιο στο DUO MIX
13. ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΦΗ Αργυρό μετάλλιο στο DUO
14. ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Χρυσό μετάλλιο στο FIGHTING και 2 Αργυρά μετάλλια στο DUO/DUO MIX
15. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αργυρό μετάλλιο στο DUO MIX
16. ΜΠΟΥΤΙΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αργυρό μετάλλιο στο DUO
17. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Χρυσό μετάλλιο στο FIGHTING και Αργυρό μετάλλιο στο DUO
18. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Αργυρό μετάλλιο στο DUO

dyslexia centers veria

kyriazis

sidiropoulos

studio 69