proteas

tsakiridis tires

logomageia

Βραβεύθηκαν στη Νάουσα αθλητές και αθλήτριες που διακρίθηκαν το 2017 (φωτογραφίες, βίντεο)

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κεντρικής Μακεδονίας και ο Δήμος Νάουσας πραγματοποίησαν εορταστική εκδήλωση βράβευσης των αθλητών και των αθλητριών του στίβου που διακρίθηκαν στους πανελληνίους αγώνες στίβου το 2017. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στον πολυχώρο "Χρήστος Λαναράς - Αίθουσα Βέτλανς". 

Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν και χαιρέτησαν, ο δήμαρχος Νάουσας Νίκος Κουτσογιάννης και ο αντιδήμαρχος Αθλητισμού Στέλιος Δάγκας. Παρών ήταν και ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Γιάννης Παρθενόπουλος. Από την πλευρά των διοργανωτών, χαιρέτησε ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρικής Μακεδονίας Γιώργος Δημητριάδης και εκ μέρους του ΣΕΓΑΣ ο Τάκης Αποστολόπουλος.

Δείτε παρακάτω σε βίντεο την εκδήλωση βράβευσης, σε πίνακα τα ονόματα των αθλητών και αμέσως μετά φωτορεπορτάζ από τις βραβεύσεις:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΔΙΑΚΡΙΣΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

  1

ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

ΔΙΣΚΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

ΔΙΣΚΟΣ

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ      2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 1οςΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ                      

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΜΙΧΕΡΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜ.

2

ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

        400

200

400

4 Χ 400

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ 

 1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ                      

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

3

XINTΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ

110 ΕΜΠ

60 ΕΜΠ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

4

ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ

50000 ΒΑΔΗΝ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ    

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

5

ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΣΦΑΙΡΑ

ΔΙΣΚΟΣ

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ           3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ           2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ   3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ           

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ Δ.ΝΟΥΣΙΛΑΖΟΥ Ι.

6

ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΗΚΟΣ

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ           2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ              

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΜΠΟΛΑΣ ΑΝΤ.

7

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3000 ΦΕ

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ           1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ         

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

8

ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΦΥΡΑ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ                       1οςΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΕΦΗΒΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΕΦΗΒΩΝ

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ.

9

ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΕΠΤΑΘΛΟ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ                      

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ     

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΗΝΑΣ ΚΥΡ.

10

ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΕΚΑΘΛΟ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ                      

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΙΝΑ

11

ΓΟΥΛΑΡΑΣ  ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ

110 ΕΜΠΟΔΙΑ

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ  

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

12

ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΟΝΤΙΟ

ΣΦΑΙΡΑ

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ  

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ       2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΠΑΙΔΩΝ

ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ.

13

ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ

4 Χ 100

200

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΜΑΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚ.

14

ΡΕΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4 Χ 100  100 ΕΜΠ

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΜΑΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚ.

15

ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ

4 Χ 100

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ     

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣ.

16

ΧΑΛΕΠΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦ.

4 Χ 100

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ     

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΜΑΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚ.

17

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ

10000 ΒΑΔΗΝ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ 

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒ

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

18

ΖΩΤΟΥ  ΕΛΕΝΗ

ΣΦΥΡΑ

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ      2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ.

19

ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

10000 ΒΑΔΗΝ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ  3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ  

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒ

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

20

ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΦΥΡΑ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ  

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΕΦΗΒΩΝ

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ.

21

ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΕΚΑΘΛΟ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ

22

ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ

4000Μ ΑΝ.

5000Μ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΩΝ ΠΟΛΕΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

23

ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΦΥΡΑ

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΕΟΤΗΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΚΙΚΛΚΙΣ

ΜΗΝΑΡΕΤΖΗΣ ΧΑΡ.

24

ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ

ΣΦΥΡΑ ΔΙΑΣΚΟΣ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ.

25

ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΗΚΟΣ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ.

26

ΤΣΙΑΜΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΠΤΑΘΛΟ

2η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ

ΖΟΥΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤ.

27

ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ

4 Χ 400

2η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧ.

28

ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ

4 Χ 400

2η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧ.

29

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

4 Χ 400

                300 ΕΜΠ

2η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΜΑΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚ.

30

ΣΤΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

4 Χ 400

2η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΦΩΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΚ.

31

ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ  ΙΛΖΕ

ΕΠΤΑΘΛΟ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΙΝΑ

32

ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

100

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧ.

33

ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΜΠΟΛΑΣ ΑΝΤ.

34

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

110 ΕΜΠ 100 ΕΜΠ

ΜΗΚΟΣ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ         1οςΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ ΄               2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ΄ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΓΥΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΜ.

35

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

800          1000

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ

36

ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

400 ΕΜΠ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΙΝΑ

37

ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΞΕΣ

    600

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ΄

ΓΑΓ ΚΙΛΚΙΣ

ΜΗΝΑΡΕΤΖΗΣ ΚΩΝ.

38

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΕΝΤΑΘΛΟ

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

39

ΚΕΜΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΞΑΘΛΟ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ΄

ΑΟ  ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ

ΦΕΡΦΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

40

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΦΥΡΑ ΔΙΣΚΟΣ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ΄            

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ.

41

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

100 ΕΜΠΟΔΙΑ

2Ος  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ΄

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

42

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ

3000 ΒΑΔΗΝ

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

43

ΠΑΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ

80

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΓΥΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΜ.

44

ΤΣΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΥΨΟΣ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡ.

45

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΥΨΟΣ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

46

ΜΠΟΧΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΒΑΔΗΝ

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ  ΚΥΠΕΛΟ ΒΑΔΗΝ                              ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΒΑΔΗΝ

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ

dyslexia centers

tsiafoulis

sidiropoulos

meimaridis

studio 69