derma medicine

proteas ban2

ΙΚΤΕΟ BANNER 640

Αποτελέσματα σχολικών αγώνων στίβου

Την Τρίτη 21-03-2017 διεξήχθησαν οι σχολικοί αγώνες Στίβου Λυκείων Α’ Φάσης Ημαθίας σχ.έτους 2016-17, καθώς και οι σχολικοί αγώνες αθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ στίβου Γυμνασίων Ημαθίας. Οι Αγώνες έγιναν στο ΔΑΚ Νάουσας. Σημείωσαν μεγάλη επιτυχία όσον αφορά στη συμμετοχή (συνολικά πήραν μέρος 360 μαθητές/τριες) και τις επιδόσεις των μαθητών. Χαρακτηριστικό είναι ότι 21 μαθητές-τριες προκρίθηκαν στην Β’ Φάση των Πανελληνίων Αγώνων Στίβου Λυκείου που θα διεξαχθεί στο Άργος Ορεστικό.

Σε όλους τους μαθητές-τριες δόθηκαν διπλώματα συμμετοχής και στους νικητές-τριες μετάλλια. Στην τελετή απονομής μεταλλίων και διπλωμάτων παρευρέθησαν και απένειμαν η Δ/ντρια Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας κ. Αναστασία Ε. Μαυρίδου, ο Αντιδήμαρχος Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας Δήμου Νάουσας, κ. Στυλιανός Δάγγας και ο Σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής κ. Μπουζιώτας Κων/νος.

Διακρίθηκαν οι εξής μαθητές-τριες:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΆΣ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ 21-03-2017

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

12,21

1ος

ΚΟΥΚΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΥΜΝ. ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

10,37

2ος

ΚΑΤΣΑΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ

10,29

3ος

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΦΑΝΗ

1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ

10,77

ΑΠΙΚΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

8,91

ΚΟΥΜΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΥΜΝ. ΜΕΛΙΚΗΣ

8,27

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ

5,74

1ος

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

5,25

2ος

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

5,25

3ος

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΡΕΒΕΚΑ

3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

4,93

ΜΥΛΩΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ

2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

4,82

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ

ΓΥΜΝ. ΜΕΛΙΚΗΣ

4,51

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

1,55

1ος

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

1,50

2ος

ΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

1,50

3ος

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

1o ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

1,50

ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ

1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ

1,40

ΜΠΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

1,40

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΤΣΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΥΜΝ. ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

37,50

1ος

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

35,50

2ος

ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

32,30

3ος

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΑΓΙΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ

2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

31,78

ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

6ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

27,35

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

27,20

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 80μ.

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

9''89

1ος

ΑΝΘΙΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

10''19

2ος

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

10''20

3ος

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΚΟΥΖΙΩΡΤΗ ΝΙΚΗ

2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

10''59

ΒΡΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

10''72

ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

10''85

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ.

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΥΜΝ. ΠΛΑΤΕΟΣ

38''55

1ος

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ - ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ

42''38

2ος

ΚΑΠΡΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

43''08

3ος

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΞΥΝΑΔΑ ΑΛΚΜΗΝΗ

1o ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

47''90

ΜΕΛΙΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

48''15

ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

48''44

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ.

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

2'58''

1ος

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

3'07''

2ος

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

3'09''

3ος

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

3'05''02

ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΥΜΝ. ΚΟΠΑΝΟΥ

3'41''00

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΟΛΙΝΑ

1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ

3'49''00

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000μ. ΒΑΔΗΝ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΑΓΚΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

25'10''

1ος

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 2000μ. ΒΑΔΗΝ

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ

4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

17'55

ΤΖΗΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

18'55''

ΓΑΛΙΤΗ ΕΛΕΝΑ

1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ

22'12''

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤEXOΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΗΝ Α΄ΦΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-2017

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΦΟΛΙΝΑΣ

ΜΑΡΚΟΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

11,35

1ος

2

ΤΟΥΓΚΕΛΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΗΣ

1ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11,62

2ος

3

ΜΑΝΤΣΟΣ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11,70

3ος

4

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

11,78

4ος

5

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

11,90

5ος

6

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

12,19

6ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΣΙΤΣΑΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

25,05

1ος

2

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

25,72

2ος

3

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

26,23

3ος

4

ΞΥΝΑΔΑΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

26,59

4ος

5

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

30,00

5ος

6

ΠΑΠΠΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

31,25

6ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΜΠΕΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

52,20

1ος

2

ΑΞΙΩΤΗΣ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

58,59

2ος

3

ΧΟΡΓΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

1,01,19

3ος

4

ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

1,05,87

4ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

2,09

1ος

2

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

2,22

2ος

3

ΠΑΤΡΙΚΑΣ

ΝΕΣΤΩΡ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

2,45

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΒΛΑΧΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

4,19

1ος

2

ΒΑΓΙΩΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

5,00

2ος

3

ΜΠΟΦΤΣΗΣ

ΜΑΡΚΟΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

5,17

3ος

4

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

5,15

4ος

5

ΦΥΤΟΥ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

5,48

5ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΠΑΠΑΠΕΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11,50

1ος

2

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

11,56

2ος

3

ΛΑΚΟ

ΦΡΕΖΙ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

13,36

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 110 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΠΕΤΡΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

14,88

1ος

2

ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΑΡΑΝΤΗΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

15,38

2ος

3

ΛΕΚΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

16,56

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΠΑΝΤΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

60,00

1ος

2

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

66,10

2ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΣΑΙΤΙΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

5,52

1ος

2

ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

5,26

2ος

3

ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

5,00

3ος

4

ΑΡΒΙΘΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

5,00

4ος

5

ΚΟΥΚΟΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

4,23

5ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΦΥΔΑΝΤΖΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

13,32

1ος

2

ΠΙΠΙΛΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

13,11

2ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

1,86

1ος

2

ΕΞΗΝΤΑΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

1,83

2ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΧΡΥΣΙΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

12,70

1ος

2

ΤΟΥΦΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11,45

2ος

3

ΤΖΟΥΜΑΚΑΡΗΣ

ΛΕΡΟΙ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

10,95

3ος

4

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

10,80

4ος

5

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

9,55

5ος

6

ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

8,95

6ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΜΠΑΚΑΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

37,75

1ος

2

ΝΤΑΜΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

36,65

2ος

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΩΝ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤΗΝ Α΄ΦΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-17

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΚΑΠΡΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

1,22,00

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΖΗΣΙΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

4,01

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΝΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

6,12

2

ΔΟΥΚΑ

ΒΙΡΓΙΝΙΑ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

6,55

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

14,20

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΜΠΕΣΙΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

16,35

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΛΙΓΚΟΥ

ΕΥΔΟΞΙΑ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

69,70

2

ΛΙΓΚΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ-ΜΑΡΙΑ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

70,01

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

5,33

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11,22

2

ΝΑΤΣΟΥ

ΘΩΜΑΗ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

10,87

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΧΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

2,90

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΣΑΙΤΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

12,64

2

ΜΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

10,30

3

ΟΡΜΑΝΙΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

7,50

4

ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

4,90

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΣΑΜΑΡΑ

ΣΟΦΙΑ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

33,50

 

giannopoulos

melody

maiovis

sidiropoulos

studio 69