koupidou alina

proteas

novart veria

ena

Φίλιππος: Πρωτιά στο βάδην για Μποχώρη, τρίτη θέση για Σταμέλο

Δυο διακρίσεις είχε ο Φίλιππος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βάδην. Στα 20 χιλιόμετρα Νεανίδων, η Δήμητρα Μποχώρη κατέκτησε την πρώτη θέση με χρόνο 1.44.00. Στα 50 χιλιόμετρα ανδρών ο Κώστας Σταμέλος κατέκτησε την 3η θέση με χρόνο 4.37.21. Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

50χλμ βάδην    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Σύλλογος Επίδοση
1 ΒΑΙΤΣΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 4:30:38
2 ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 4:34:34
3 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4:37:21
4 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ εγκ.
       
20χλμ Βάδην    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Σύλλογος Επίδοση
  ΑΝΔΡΩΝ    
1 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:29.37
2 ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:32.24
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 1:43.13
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ    
1 ΜΠΟΧΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:44.00
2 ΚΟΥΡΚΟΥΤΣΑΚΗ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:53.36
       
10χλμ Βάδην    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Σύλλογος Επίδοση
  ΕΦΗΒΩΝ    
1 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46:17.0
2 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 50:25.0
3 ΦΕΡΜΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 54:52.0
  ΑΝΔΡΩΝ    
  ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ  ΗΣΑΙΑΣ  ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ DNS
  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    
1 ΡΟΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 58.24
2 ΣΑΛΜΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ DNS
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ    
1 ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 50.32
2 ΜΠΑΝΙΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 55.29
  ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
1 ΒΑΙΤΣΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:00.52
2 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:03.19
3 ΦΥΤΙΛΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 1:09.27
       
5χλμ Βάδην    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Σύλλογος Επίδοση
  ΠΑΙΔΩΝ    
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 26:59.9
  ΜΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ DNS
  ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ DNS
  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    
1 ΜΑΡΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 26:04.7
2 ΜΟΙΡΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 27:32.5
3 ΤΣΑΦΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 29:19.3
4 ΜΠΟΥΧΛΑ ΟΛΓΑ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 30:51.0
5 ΤΣΙΑΝΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 31:35.0
6 ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 32:45.0
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ    
1 ΒΑΙΤΣΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 24:32.8
       
3χλμ Βάδην    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Σύλλογος Επίδοση
  ΠΠ Α    
1 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 20:38.8
  ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ DNS
  ΠΚ Α    
1 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 16:47.7
2 ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 17:18.9
3 ΚΑΡΚΑΝΗ  ΡΕΑ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18:12.5
4 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 18:16.8
5 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19:59.5
       
2χλμ Βάδην      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Σύλλογος Επίδοση
  ΠΠ Β    
1 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 12:33.0
  ΠΚ Β    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Σύλλογος Επίδοση
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 11:07.0
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 14:29.0
       
1χλμ Βάδην    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Σύλλογος Επίδοση
  ΜΙΝΙ ΠΠ    
1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 45:63.0
2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 52:89.0
  ΜΙΝΙ ΠΚ    
1 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 4:55.0
2 ΜΠΟΥΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 5:01.4
3 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ  ΣΟΦΙΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 5:28.3
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΛΥΔΙΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 6:27.3

didactica

sidiropoulos