derma medicine

proteas ban2

ΙΚΤΕΟ BANNER 640

Αποτελέσματα σχολικών αγώνων Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος (φωτογραφίες)

Πραγματοποιήθηκαν με μεγάλη επιτυχία την Τρίτη 20 Δεκεμβρίου 2016 οι σχολικοί αγώνες ΑθλοΠΑΙΔΕΊΑΣ Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος μαθητών – τριών Λυκείων, Γυμνασίων και Δημοτικών περιοχής Βέροιας σχολικού έτους 2016 – 17, που διοργάνωσε το γραφείο Φυσικής Αγωγής, της Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας στο Άλσος Φράγματος Αλιάκμονα.

Στους αγώνες έλαβαν μέρος 90 μαθητές/τριες Λυκείων-Γυμνασίων και 139 μαθητές/τριες Δημοτικών Σχολείων περιοχησ βεροιασ. Στους νικητές δόθηκαν μετάλλια και αναμνηστικά διπλώματα.

Στους αγώνες Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος παραβρέθηκαν ο Αντιδήμαρχος καθαριότητας Παπαδόπουλος Βασίλειος του οποίου η συνδρομή στο να είναι καθαροί οι χώροι του Άλσους ήταν άμεση και αποτελεσματική, ο Αναπληρωτής Δ/ντής Β/θμιας Εκπαίδευσης Θεοτοκίδης Πασχάλης, ο Αναπληρωτής Δ/ντής Α/θμιας Εκπαίδευσης Γκιορτζής Εμμανουήλ οι οποίοι έκαναν και τις απονομές στους αθλητές-τριες.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΥ

Αριθμός ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ σειρά επίδοση
101 ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΡΟΔΗ 13ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 01η 2,47
144 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ. 02η 2,55
146 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑ 3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ. 03η 3,01
160 ΚΙΟΣΑ ΣΑΡΑ ΔΗΜ. ΔΙΑΒΑΤΟΥ. 04η 3,02
57 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΑΝΝΑ 8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 05η 3,03
108 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 06η 3,04
43 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 07η 3,04
26 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 08η 3,05
109 ΦΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 09η 3,06
32 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 10η 3,07
18 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 11η 3,08
157 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ. 12η 3,09
120 ΜΕΣΚΑ ΑΝΝΑ 16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 13η 3,10
79 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 14η 3,11
8 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 15η 3,12
67 ΜΗΤΣΙΑΜΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 16η 3,13
69 ΛΑΖΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 17η 3,14
70 ΞΥΝΑΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΥΠΑΤΙΑ 9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 18η 3,15
40 ΛΥΧΝΑ ΕΛΕΝΗ 7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 19η 3,15
76 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 20η 3,18
39 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ 7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 21η 3,19
156 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ. 22η 3,20
29 ΜΗΤΡΙΝΤΟΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 23η 3,21
7 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 24η 3,22
78 ΠΑΣΣΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 25η 3,23
68 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 26η 3,24
28 ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 27η 3,25
66 ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 29η 3,26
123 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΧΡΥΣΑ 16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 30η 3,28
9 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 31η 3,29
31 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 32η 3,31
52 ΔΟΥΡΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 33η 3,33
54 ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 34η 3,34
145 ΚΟΛΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ 3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ. 35η 3,34
138 ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ. 37η 3,36
154 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ. 37η 3,40
92 ΣΑΡΑΦΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 39η 3,41
136 ΚΑΦΕΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ. 41η 3,41
87 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 42η 3,43
137 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ. 43η 3,45
134 ΠΙΕΤΡΙ ΠΑΟΛΑ 2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ. 44η 3,47
77 ΓΚΑΤΖΙ ΜΕΛΙΝΑ 10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 45η 3,48
20 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 46η 3,49
135 ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ. 47η 3,54
147 ΤΑΪΛΑΧΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ. 48η 4,02
10 ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 49η 4,03
6 ΜΟΥΡΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 50η 4,09
19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 51η 4,10
102 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 13ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 52η 4,11
56 ΤΣΑΓΓΕΡΑ ΑΝΝΑ 8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 53η 4,12
118 ΜΠΙΖΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 54η 4,34
89 ΚΡΕΞΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 55η 4,35
42 ΓΚΕΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 56η 4,53
93 ΣΙΟΥΡΔΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 57η 4,54
121 ΜΠΑΧΙΤΙ ΕΜΙ 16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 58η 5,15
158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ. 59η 5,41
119 ΠΕΪΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 60η 5,42
112 ΖΑΪΜΙΔΟΥ-ΑΒΕΡΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 61η 5,45
159 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ. 62η 5,51
110 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 63η 5,59
111 ΧΑΤΖΗΜΑΣΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 64η 5,65
88 ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΑ 12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 65η 5,73
17 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 66η 5,86
16 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 67η 5,96

Στο ομαδικό Κοριτσιών πρώτη θέση πήρε το 5ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 9ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας και την τρίτη θέση το 3ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ

Αριθμός ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ σειρά επίδοση
81 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 01ος 2,29
113 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 02ος 2,39
114 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 03ος 2,43
47 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 04ος 2,44
58 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 05ος 2,45
23 ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 06ος 2,47
149 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ 07ος 2,48
1 ΤΣΕΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 08ος 2,51
62 ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 09ος 2,56
25 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 10ος 2,54
2 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 11ος 2,56
95 ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 13o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 12ος 2,57
12 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 13ος 2,59
103 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 14ος 3,01
11 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 15ος 3,02
72 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 16ος 3,04
3 ΚΟΛΜΠΟΥΤΣΑΙ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 17ος 3,06
115 ΔΟΥΚΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 18ος 3,07
14 ΧΟΧΛΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 19ος 3,08
148 ΤΟΥΣΑ ΕΡΙΟΝ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ 20ος 3,09
59 ΣΑΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 21ος 3,1
82 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓ. 12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 22ος 3,12
71 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΥΡΙΟΣ 10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 23ος 3,46
75 ΥΓΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 24ος 3,55
33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 25ος 3,66
141 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 26ος 3,78
15 ΚΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 27ος 3,98
64 ΜΕΝΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 28ος 4,01
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 29ος 4,02
126 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 30ος 4,03
104 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 31ος 4,11
61 ΚΟΡΙΤΣΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 32ος 4,15
96 ΔΕΣΗ ΚΛΑΪΝΤΗ 13o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 33ος 4,22
35 ΝΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 34ος 4,23
74 ΣΑΡΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 35ος 4,26
86 ΑΜΠΡΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 36ος 4,31
153 ΜΠΟΥΝΤΑΝΙ ΑΛΕΑΝΤΡΟ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ 37ος 4,32
51 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 38ος 4,33
22 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 39ος 4,55
34 ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 40ος 4,56
105 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 41ος 4,77
49 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΡΜΗΣ 8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 42ος 4,88
21 ΜΑΝΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 43ος 4,89
5 ΤΣΟΥΧΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 44ος 4,92
94 ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 45ος 4,96
50 ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 46ος 4,99
99 ΝΤΟΥΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 13o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 47ος 5,02
142 ΚΑΡΑΔΗΣΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 48ος 5,25
143 ΚΑΤΣΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 49ος 5,56
130 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 50ος 5,59
73 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 51ος 5,66
36 ΖΗΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 52ος 5,68
140 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 53ος 5,88
131 ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 54ος 5,89
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 55ος 5,95
85 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 56ος 5,99
37 ΖΔΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 57ος 6,02
152 ΚΡΕΜΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ 58ος 6,03
106 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 59ος 6,55
13 ΛΙΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 60ος 6,59
84 ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 61ος 6,61
100 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΡΥΦΩΝ 13o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ 62ος 6,69
107 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 63ος 6,75
133 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 64ος 6,88

Στο ομαδικό αγοριών πρώτη θέση πήρε το 9ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 2ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας και την τρίτη θέση το 1ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ

Αριθμός ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ σειρά επίδοση
35 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 8'37''
56 ΜΕΛΙΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 2 9'41''
36 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ 4ο ΓΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 3 10'10''

Στο ομαδικό Κοριτσιών πρώτη θέση πήρε το 4ο Γ/σιο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 3ο Γ/σιο Βέροιας, και την τρίτη θέση το 3ο Γ/σιο Μακροχωρίου.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ

Αριθμός ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ σειρά αφίξεως επίδοση
10 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 11.22
40 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ο ΓΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 11.29
7 ΒΕΝΙΑΜΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 3 11.31

Στο ομαδικό αγοριών πρώτη θέση πήρε το 2ο Γ/σιο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 3ο Γ/σιο Βέροιας, και την τρίτη θέση το 3ο Γ/σιο Μακροχωρίου.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟΣ

Α/Α Αριθμός Αθλητών ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ σειρά αφίξεως επίδοση
3 13 ΝΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 3o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 9,22
5 15 ΠΙΣΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 3o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 9,46
4 14 ΖΗΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 3 11,42


Στο ομαδικό Κοριτσιών πρώτη θέση πήρε το 3ο Λύκειο Βέροιας.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ

Α/Α Αριθμός Αθλητών ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ σειρά αφίξεως
2 2 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 1o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
15 22 ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
8 10 ΠΡΩΤΟΓΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 3

Στο ομαδικό αγοριών πρώτη θέση πήρε το 3ο Λύκειο Βέροιας, την δεύτερη θέση πήρε το 1ο Λύκειο Βέροιας και την Τρίτη θέση πήρε το 2ο Λύκειο Βέροιας.

giannopoulos

melody

maiovis

sidiropoulos

studio 69