novart veria

proteas

tsakiridis tires

Αποτελέσματα αγώνων στίβου Δημοτικών Σχολείων Δήμου Νάουσας

Την Τετάρτη 25/5 έγιναν στο ΔΑΚ Νάουσας οι σχολικοί αγώνες στίβου των Δημοτικών Σχολείων του Δήμου Νάουσας. Στους αγώνες συμμετείχαν 130 Μαθητές από όλα τα Δημοτικά του Δήμου που αγωνίστηκαν στην ταχύτητα, στο άλμα σε ύψος ,στο άλμα σε μήκος ,στο μπαλάκι και στην αντοχή. Τους αγώνες τίμησε με την παρουσία τους ο Σχολικός σύμβουλος Φ.Α. κ. Μπουζιώτας Κ. Αναλυτικά τα αποτελέσματα ήταν:

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ
1ος ΤΕΓΟΣ ΑΘΝΑΑΣΙΟΣ 8ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.30)
2ος ΜΠΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.25)
3ος ΜΟΥΡΑΦΕΤΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.25)
4ος ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.20)
5ος ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.20)
6ος ΛΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.10)

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
1η ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ 4ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.40)
2η ΤΑΣΙΩΝΑ ΕΛΠΙΔΑ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.30)
3η ΓΙΟΥΡΟΥ ΛΥΔΙΑ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.20)
4η ΓΚΙΝΗ ΓΛΙΝΤΙΑΝΑ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.15)
4η ΜΕΛΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (1.15)
6η ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Δ.Σ.ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ (1.10)

ΜΠΑΛΑΚΙ ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΚΑΛΑΪΤΖΕΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (49.90)
2ος ΝΤΕΜΙΡΗ ΚΛΑΪΝΤΙ Δ.Σ.ΜΟΝΟΣΠΙΤΑ-ΧΑΡΙΕΣΣΑ (44.62)
3ος ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (42.97)
4ος ΚΡΕΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.Σ.ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ (38.55)
5ος ΔΑΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (37.92)
6ος ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (37.92)
7ος ΛΕΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΔΣ.ΝΑΟΥΣΑΣ (36.95)
8ος ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Δ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ (36.75)
9ος ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (35.70)
10ος ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 8ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (35.57)
11ος ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (34.90)
12ος ΜΕΣΚΟΣ-ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (32.80)
13ος ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ (32.45)
14ος ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.Σ.ΜΑΡΝΑΣ (26.40)

ΜΠΑΛΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
1η ΨΑΡΡΑ ΣΤΕΛΛΑ 8ο Δ.Σ. ΝΑΟΥΣΑΣ (34.75)
2η ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (34.25)
3η ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (31.72)
4η ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 5ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (31.06)
5η ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ Δ.Σ.ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ (28.70)
6η ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ (27.22)
7η ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑ ΑΝΝΑ 3ο ΔΣ.ΝΑΟΥΣΑΣ (25.51)
8η ΤΣΑΝΗ ΜΕΓΚΙΣΑ Δ.Σ. ΜΟΝΟΣΠΙΤΑ-ΧΑΡΙΕΣΣΑ (25.00 )
9η ΤΣΑΡΑ ΑΡΜΕΛΑ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (23.65)
10η ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (22.95)
11η ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 4ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (22.90)
12η ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ (21.30)
13η ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (17.00)

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ
1ος ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4.55)
2ος ΤΣΑΚΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4.47)
3ος ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4.10)
4ος ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ (4.03)
5ος ΤΖΙΝΗ ΜΠΑΡΔΟΚ ΜΟΝΟΣΠΙΤΑ-ΧΑΡΙΕΣΣΑ (3.93)
6ος ΣΓΟΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ Δ.Σ.ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ (3.86)
7ος ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.74)
8ος ΤΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.70)
9ος ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Δ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ (3.66)
10ος ΠΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5οΔ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ(3.63)
11ος ΜΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.62)
12ος ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣΧΡΗΣΤΟΣ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.58)
13ος ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ (3.38)
14ος ΚΑΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.30)

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
1η ΝΕΓΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4.07)
2η ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΘΑΛΕΙΑ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.97)
3η ΠΕΤΡΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.84)
4η ΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΝΑ Δ.Σ.ΜΟΝΟΣΠΙΤΑ-ΧΑΡΙΕΣΣΑ (3.83)
5η ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Δ.Σ.ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ (3.76)
6η ΠΕΤΡΑ ΔΑΦΝΗ 4ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.74)
7η ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 5ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.54)
8η ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.52)
9η ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.52)
10η ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΛΚΜΗΝΗ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.21)
11η ΜΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΤΑ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3.11)
12η ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Δ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ (2.87)
13η ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ (2.56)

1000m ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
1η ΣΙΠΗΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3΄38΄΄91)
2η ΧΑΡΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ(3΄47΄΄80)
3η ΜΟΥΡΑΦΕΤΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 5ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3΄52΄΄76)
4η ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ.Σ. ΚΟΠΑΝΟΥ (4΄04΄΄36)
5η ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΑ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4'06''81)
6η ΜΠΟΣΙ ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4'09''64)
7η ΑΣΙΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4'09''80)
8η ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4'32''60)

1000m ΑΓΟΡΙΩΝ
1ος ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ος Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3'33''66)
2ος ΧΩΡΟΠΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3'42''65)
3ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ.ΜΟΝΟΣΠΙΤΑ-ΧΑΡΙΕΣΣΑ (3'46''20)
4ος ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ (3'50''62)
5ος ΝΤΟΥΡΑΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (3'54''05)
6ος ΜΗΤΣΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4'00''93)
7ος ΣΓΟΥΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ Δ.Σ.ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ (4'02''88)
8ος ΝΕΖΑ ΕΝΤΡΙΤ Δ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ (4'07''13)
9ος ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4'08''65)
10ος ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4'17''28)
11ος ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (4'21''59)
12ος ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ (4'32''12)

50m ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
1η ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 4ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (7’’22)
2η ΧΛΙΟΥΜΠΗ-ΒΑΡΑΞΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ (7’’96)
3η ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Δ.Σ. ΜΟΝΟΣΠΙΤΑ-ΧΑΡΙΕΣΣΑ (8’’11)
4η ΛΙΤΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (8''13)
5η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (8΄΄44)
6η ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (8''50)
7η ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 5ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (8''57)
8η ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΟΛΓΑ 8ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (8''59)
9η ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ (8''61)
10η ΣΑΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (8''66)
11η ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ (8''70)
12η ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (8''75)
13η ΔΟΥΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1ο Δ.Σ. ΝΑΟΥΣΑΣ (9’’50)

50m ΑΓΟΡΙΩΝ
1ος ΚΙΟΣΑ ΡΟΝΑΛΝΤΟ 4ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (7''22)
2ος ΜΠΕΡΣΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 5ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (7''42)
3ος ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (7''44)
4ος ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (7''54)
5ος ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ.ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ (7''72)
6ος ΜΑΛΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (7''78)
7ος ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ (7''85)
8ος ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (7''88)
9ος ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ (7''89)
10ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (7''90)
11ος ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗο 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (7''92)
12ος ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛ Δ.Σ. ΜΟΝΟΣΠΙΤΑ-ΧΑΡΙΕΣΣΑ (7'95)
13ος ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. ΚΟΠΑΝΟΥ (8''05)
14ος ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (8''10)

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ50Μ.
1η 8Ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (31''10)
2η 4Ο Δ. Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (31''70)
3η 7Ο Δ.Σ. ΝΑΟΥΣΑΣ (31’’75
4η Δ.Σ.ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ (31’’95)
5η 6Ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (32’’35)
6η Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ (32’’59)
7η 5Ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (32’’60)
8η Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ (33’’02)
9η 3Ο ΔΣ.ΝΑΟΥΣΑΣ (33’’25)
10η ΜΟΝΟΣΠΙΤΑ-ΧΑΡΙΕΣΣΑ (33’’40)
11η 1Ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (34’’12)
12η 10Ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ (34’’48)
13η 9Ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ 34’’77)

dyslexia centers

super course

logomageia

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

meimaridis

studio 69