proteas

tsakiridis tires

ena

dion astra corsa

Διακρίσεις του ΝΗΡΕΑ σε αγώνες κολύμβησης Βορείου Ελλάδος

Από την Παρασκευή  το απόγευμα 19-21/2 πραγματοποιήθηκαν οι τελικοί αγώνες Βορείου Ελλάδος με 600 και πλέον αθλητές  της κολύμβησης στο Ποσειδώνειο  της Θεσσαλονίκης.

13  αθλητές του Νηρέα Βέροιας πραγματοποίησαν σπουδαίες εμφανίσεις, κατακτώντας τους στόχους τους με ατομικά ρεκόρ σε όλα τους τα αγωνίσματα ευδοκιμώντας οι προσπάθειες και η προπόνηση που έκαναν.

10 φορές ανέβηκαν στον βάθρο οι αθλητές του Νηρέα σε ατομικά αγωνίσματα  οι Μπαρμπαρούσης 1 χρυσό -2 ασημένια.

Καρατζιούλας 1 χρυσό-1 χάλκινο.

Φύκατας 1 ασημένιο-2 χάλκινα.

Οι αθλητές επίσης του συλλόγου  Κελεπούρης και Γαλανίδης όπου αγωνίζονται δανεικοί με τα χρώματα της Καβάλας κέρδισαν και ατομικά και ομαδικά αγωνίσματα.

 Κελεπούρης 2 χάλκινα σε ατομικά, 1ασημένιο και 2 χάλκινα σε ομαδικά.

Γαλανίδης 2 χάλκινα σε ομαδικά.

Τα αποτελέσματα τους παρακάτω:

200 ΠΡΟΣΘΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

400 Μ.Α ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

1ος ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

400 Μ.Α ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

2ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

3ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

200 ΥΠΤΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

2ος ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

100 ΥΠΤΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

2ος ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

200Μ.Α ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

3ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

200 ΥΠΤΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

3ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

8ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΠΑΙΔΩΝ

3ος ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΙΔΩΝ

3ος ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10ος ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΙΔΩΝ

4ος ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8ος ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

200 ΥΠΤΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

4η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ

100 ΥΠΤΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

4η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ

1500 ΕΛΥΘΕΡΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

4ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

4η ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝΗ

50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΕΦΗΒΩΝ

5ος ΜΑΔΕΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

5η ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

100 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

6η ΜΑΔΕΝΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

6η ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΦΗΒΩΝ

6ος ΜΑΔΕΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

200 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

6η ΜΑΔΕΝΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

50 ΥΠΤΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

6η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ

200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

11η ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

11η ΜΑΔΕΝΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΠΑΙΔΩΝ

11ος ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

11η ΜΑΡΟΥΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

100 ΥΠΤΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

12ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

11η ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝΗ

800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

10η ΜΑΡΟΥΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

15ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

   

dyslexia centers

sidiropoulos

meimaridis

studio 69