novart veria

proteas

tsakiridis tires

Αποτελέσματα 12ου Ατομικού Σχολικού Πρωταθλήματος Σκάκι Κεντροδυτικής Μακεδονίας

Με επιτυχία και μεγάλη συμμετοχή μαθητών-τριων διεξήχθη την Κυριακή 4 Mαρτίου 2018, το 12ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Σκάκι Κεντροδυτικής Μακεδονίας 2018. 

Τους αγώνες που πραγματοποιήθηκαν στο ξενοδοχείο «Παντελίδης» στην Πτολεμαΐδα, διοργάνωσαν ο Σκακιστικός Όμιλος Πτολ/δας «Πτολεμαίος», η Σκακιστική Ακαδημία Πτολ/δας «Σκακιστάκος» και ο Σκακιστικός Όμιλος Πτολ/δας «Δούρειος Ίππος» σε συνεργασία με την Ένωση Σκακιστικών Σωματείων Κεντρικής και Δυτικής Μακεδονίας. Συμμετείχαν 230 παιδιά όλων των ηλικιών (από νηπιαγωγείο μέχρι και λύκειο) από 16 περιοχές των 9 Νομών της Κ.Δ. Μακεδονίας.

Στο αγωνιστικό κομμάτι, διεξήχθησαν 9 διαφορετικά τουρνουά με ελβετικό σύστημα 7 γύρων από τα Νήπια μέχρι και την ενιαία κατηγορία του Λυκείου.

Ακολουθεί η κατάταξη των πόλεων με βάση τη συγκομιδή μεταλλίων:

Α/Α

ΒΑΘΜΟΙ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ.Δ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2018

ΜΕΤΑΛΛΙΑ

ΣΥΝΟΛΟ

ΧΡΥΣΑ

(3 βαθμοί)

ΑΡΓΥΡΑ

(2 βαθμοί)

ΧΑΛΚΙΝΑ

(1 βαθμός)

Σύνολο

προκρίσεων

Σύνολο

συμμετοχών

37

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

16

8

5

3

15

33

19

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

10

3

3

4

8

49

-

19

ΚΟΖΑΝΗ

8

4

3

1

7

32

12

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

8

2

0

6

5

23

10

ΒΕΡΟΙΑ

6

1

2

3

5

30

7

ΦΛΩΡΙΝΑ

3

1

2

0

3

6

6

ΚΙΛΚΙΣ

3

1

1

1

3

14

5

ΝΑΟΥΣΑ

3

0

2

1

2

12

3

ΠΑΤΡΙΔΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

2

0

1

1

2

6

-

3

ΕΔΕΣΣΑ

1

1

0

0

1

1

-

3

ΠΟΝΤΟΚΩΜΗ

1

1

0

0

1

6

12η

2

ΣΕΡΒΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1

0

1

0

1

7

-

2

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

1

0

1

0

1

6

14η

0

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΗΜΑΘΙΑΣ

0

0

0

0

0

2

-

0

ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

0

0

0

0

0

1

Ακολουθούν οι τρεις πρώτοι κάθε κατηγορίας:

ΝΗΠΙΑ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΔΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΒΕΡΟΙΑ

4,0

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2ος

ΤΑΪΓΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΒΕΡΟΙΑ

2,5

ΤΡΙΑΝΤΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ος

ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΒΕΡΟΙΑ

2,0

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΙΑΜΟΥΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΟΖΑΝΗ

3,0

ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

1,5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΚΩΦΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΙΛΚΙΣ

7,0

ΣΠΥΡΛΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

2ος

ΑΜΑΞΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΝΑΟΥΣΑ

6,0

 

3ος

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

5,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΟΝΤΟΚΩΜΗ

4,0

ΖΑΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΠΟΥΚΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΝΑΟΥΣΑ

3,0

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

2,5

ΣΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΜΑΝΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

6,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ος

ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

6,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ος

ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΑΤΡΙΔΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

4,5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΖΗΚΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΟΖΑΝΗ

6,0

ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΑΤΡΙΔΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

4,0

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΦΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

 

ΚΟΖΑΝΗ

3,5

ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

7,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2ος

ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΟΖΑΝΗ

6,0

ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ος

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

5,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΡΔΑΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

6,0

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΚΟΥΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΟΖΑΝΗ

4,0

ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΣΑΡΝΟΥΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

ΝΑΟΥΣΑ

3,5

 

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΤΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

5,5

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ος

ΔΕΛΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

5,5

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ος

ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

5,5

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΡΔΑΚΑ ΣΟΦΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

6,5

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΙΤΕΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΟΖΑΝΗ

4,0

ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΛΜΠΑΝΑΚΗ ΣΟΦΟΥΛΑ

 

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

4,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΔΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΟΖΑΝΗ

7,0

ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ος

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

6,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ος

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

5,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

5,0

ΖΑΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΟΤΣΑΪΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

4,5

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

 

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

4,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΚΑΡΑΜΗΤΑΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΦΛΩΡΙΝΑ

6,0

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2ος

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΦΛΩΡΙΝΑ

5,5

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

3ος

ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

5,5

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΟΥΧΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

4,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

4,0

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

4,0

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

7,0

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2ος

ΤΣΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΒΕΡΟΙΑ

5,5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ος

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

5,0

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΟΝΤΣΕ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

4,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΛΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

3,5

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΗ ΕΛΙΝΑ

 

ΒΕΡΟΙΑ

2,5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΒΟΥΤΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

5,0

ΒΟΥΤΣΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ος

ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΙΛΚΙΣ

4,0

ΣΠΥΡΛΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

3ος

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΙΛΚΙΣ

3,5

ΣΠΥΡΛΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

4,0

ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

4,0

ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΖΟΥΜΠΟΥΡΔΙΚΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

4,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

7,0

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2ος

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΣΕΡΒΙΑ

6,0

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3ος

ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΒΕΡΟΙΑ

3,0

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΝΤΣΕ ΛΥΔΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

2,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΣΤΕΦΑΝ ΒΙΚΤΩΡ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΕΔΕΣΣΑ

7,0

 

2ος

ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

3,5

ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3ος

ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

3,0

ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

5,5

ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΦΛΩΡΙΝΑ

5,0

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

 

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

3,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Οι μαθητές που προκρίθηκαν από τους αγώνες θα εκπροσωπήσουν την Ένωση στο 30ο Πανελλήνιο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα 2018 που θα διεξαχθεί από 31/3-2/4/2018 στο Περιστέρι Αττικής.

dyslexia centers

super course

logomageia

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

meimaridis

studio 69