proteas ban2

ΙΚΤΕΟ BANNER 640

dion astra

Fiat Tipo

Οι διαιτητές των αγώνων χάντμπολ του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκε από την Ομοσπονδία ο εβδομαδιαίος ορισμός αγώνων για Handball Premier (5η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική) και Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική). Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2016
Handball Premier (5η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 17:30, ΙΕΚ ΞΥΝΗ ΝΙ- ΠΑΟΚ (Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μπεμπέτσος)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΚ (Πατιός- Τσιάνας, Ζέρβας)
ΔΑΚ Αιγίου 18:00, Σεριφάτο- Αερωπός Έδεσσας (Τσάκωνας- Χασκής, Νικολάου)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος- Άρης Νίκαιας (Βήτας- Σκλαβενίτης, Κορρές)
Νέα Κίος 19:00, Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα (Τσάμος- Φωκίτης, Νικολίτσας)

Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 15:00, Φίλιππος Βέροιας- Παναιτωλικός (Γιάννου- Πήττας, Ζέρβας)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Φιλώτας Φλώρινας- HONDA Πανόραμα (Κυριακού- Μπουγιάκας)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Αρίων Πτολεμαΐδας (Τσατσαρώνης- Ζήσης, Βέργος)
Νέας Ιωνίας 19:00, ΟΦΝΙ- Μ. Αλέξανδρος (Κουτσός- Μπράμου, Μπεμπέτσος)

Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 15:00, Κύκλωπες- Αρχέλαος Κατερίνης (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Φαίακας Κέρκυρας (Δελόγλου- Θεοδοσίου)
ΑΠΚ Κραχτίδης 18:00, ΓΣ Δράμα 1986- ΧΑΝΘ (Μπέτμαν- Ουζούνης)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης- ΑΟ Ιωαννίνων (Νάσκος- Χαρίτσος)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αναγέννηση Βύρωνα- Ιωνικός ΝΦ (Γιαβρούτας- Σκαπέρας)
Πολίχνης 18:00, Δίας- Πρωτέας Άρτας (Αναστασίου- Λιακόπουλος)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΟΦΝΙ (Ψύλλος- Σκαπέρας)
Καλλιθέας 21:00, Έσπερος- Λεωνίδας (Συρεπίσιος- Μερτινιάν)

Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2016
Handball Premier (5η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φοίβος Συκεών (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΠΑΟΚ- Αμύντας Αμυνταίου (Τόλιος- Στεφανίδης, Καζαντζίδης)

Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Ολυμπιακός (Τσάκωνας- Κουτσός)
Μετς 18:00, Θρίαμβος- Αγριά Βόλου (Βήτας- Σκλάβενίτης)

melody

maiovis

sidiropoulos

studio69

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 ΔΙΚΕΑΣ 19 17 1 1 506 411 35
2 Διομήδης 19 13 1 5 450 409 27
3 ΠΑΟΚ 19 12 2 5 518 425 26
4 Δούκας 18 12 2 4 440 385 26
5 ΑΕΚ 18 12 1 5 497 447 25
6 Φίλιππος 19 10 4 5 480 441 24
7 Πανελλήνιος 19 10 4 5 442 424 24
8 Σεριφάτο 19 5 1 13 470 536 11
9 Αερωπός 19 5 0 14 488 510 10
10 Φοίβος 19 4 2 13 388 449 10
11 Πυλαία 19 2 2 15 442 565 6
12 Άρης Νίκαιας 19 1 0 18 389 508 2

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ