koupidou alina

proteas ban3

novart veria

dion motors

Ημαθιώτικο ντέρμπι στην πρεμιέρα της Γ' Εθνικής - Το πρόγραμμα

Ημαθιώτικο ντέρμπι έβγαλε η πρεμιέρα του πρωταθλήματος στον 2ο όμιλο της Γ' Εθνικής. Στα Τρίκαλα ο Μέγας θα φιλοξενήσει τη Νάουσα ενώ η Αλεξάνδρεια θα παίξει στην Χαλκιδική με τον Άρη Παλαιοχωρίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός - ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας - Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας - Ηρακλής
Μακεδονικός - Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας - Καμπανιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - Νάουσα
Ρεπό: Κιλκισιακός

2η αγωνιστική
Κιλκισιακός - Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός - Μακεδονικός
Ηρακλής - Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας - Νάουσα
Καμπανιακός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

3η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας - Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας - ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα - Πιερικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας - Καμπανιακός
Ρεπό: Μακεδονικός

4η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας - Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός - ΑΕ Καρίτσας
Κιλκισιακός - Μακεδονικός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Πιερικός - Καμπανιακός
Ηρακλής - Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Νάουσα

5η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός - ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας - Εδεσσαϊκός
Νάουσα - Κιλκισιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΠΕ Λαγκαδά
Πιερικός - Ηρακλής
Ρεπό: Καμπανιακός

6η αγωνιστική
Μακεδονικός - Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας - Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Καρδίας - Νάουσα
Εδεσσαϊκός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Κιλκισιακός - Καμπανιακός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΠΕ Λαγκαδά - Πιερικός
Ρεπό: Ηρακλής

7η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - Αγροτικός Αστέρας
Νάουσα - Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - ΑΕ Καρίτσας
Καμπανιακός - ΑΟ Καρδίας
Αλμωπός Αριδαίας - Εδεσσαϊκός
Ηρακλής - Κιλκισιακός
Πιερικός - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

8η αγωνιστική
Νάουσα - Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός - Καμπανιακός
ΑΕ Καρίτσας - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καρδίας - Ηρακλής
Εδεσσαϊκός - Πιερικός
Κιλκισιακός - ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό: ΑΣΦ Αλεξάνδρειας

9η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Καμπανιακός - Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας - Αγροτικός Αστέρας
Ηρακλής - Μακεδονικός
Πιερικός - ΑΕ Καρίτσας
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΟ Καρδίας
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Κιλκισιακός
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

10η αγωνιστική
Καμπανιακός - Άρης Παλαιοχωρίου
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα - Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας - Πιερικός
Μακεδονικός - ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός - Κιλκισιακός
Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής - Καμπανιακός
Πιερικός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΠΕ Λαγκαδά - Νάουσα
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Μακεδονικός
Κιλκισιακός - ΑΕ Καρίτσας
Εδεσσαϊκός - ΑΟ Καρδίας
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

12η αγωνιστική
Ηρακλής - Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός
Καμπανιακός - ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας - Κιλκισιακός
Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός
ΑΕ Καρίτσας - ΑΟ Καρδίας
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

13η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - Πιερικός
ΑΠΕ Λαγκαδά - Ηρακλής
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Καμπανιακός
Κιλκισιακός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός - Νάουσα
ΑΟ Καρδίας - Αγροτικός Αστέρας
ΑΕ Καρίτσας - Μακεδονικός
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

14η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά - Άρης Παλαιοχωρίου
Ηρακλής - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας - Κιλκισιακός
Καμπανιακός - Εδεσσαϊκός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - ΑΟ Καρδίας
Νάουσα - ΑΕ Καρίτσας
Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός
Ρεπό: Πιερικός

15η αγωνιστική
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - ΑΠΕ Λαγκαδά
Κιλκισιακός - Πιερικός
Εδεσσαϊκός - Ηρακλής
ΑΟ Καρδίας - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕ Καρίτσας - Καμπανιακός
Μακεδονικός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Αγροτικός Αστέρας - Νάουσα
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

dyslexia centers veria

kyriazis