proteas

tsakiridis tires

logomageia

markoulis ban

batsara

Drasi me gnosi Ebanner Pliroforiodotis

Το πρόγραμμα της Β' ερασιτεχνικής - Πρεμιέρα στην Γ' ερασιτεχνική

Με τα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί την Κυριακή το πρωτάθλημα στην Β' ερασιτεχνική. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος

ΛΟΥΤΡΟΥ 15.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

2ος όμιλος

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΠΕΤΡΟΥ

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΤΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ

Πρεμιέρα στην Γ' ερασιτεχνική

Ξεκινά την Κυριακή το πρωτάθλημα της Γ' ερασιτεχνικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ

2ος όμιλος

ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 Παλασιδειος Ακαδημια - Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

Kalaitzidis2 gif

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

spot team

sidiropoulos

studio 69