novart veria

proteas

ena

dion astra corsa

tsakiridis tires

Α2 ερασιτεχνική: Ντέρμπι κορυφής στην Αγία Μαρίνα - εκτός η Αγκαθιά

Συνεχίζεται την Κυριακή το πρωτάθλημα στην Α2 ερασιτεχνική. Στον 1ο όμιλο, η πρωτοπόρος Αγκαθιά θα παίξει στο Σκυλίτσι και το Παλαιοχώρι θα φιλοξενήσει τον Σχοινά. 

Στον δεύτερο όμιλο, ξεχωρίζει το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα στην Αγία Μαρίνα και τη Νικομήδεια.

1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΕΣΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-

2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.00 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

* Το παιχνίδι ΑΕΠ - Αγία Βαρβάρα αναβλήθηκε λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου της Ραχιάς

dyslexia centers

sidiropoulos

meimaridis

studio 69