derma medicine

proteas ban2

ΙΚΤΕΟ BANNER 640

Το πρόγραμμα του τουρνουά μπάσκετ "Νοσταλγία"

Μετά από σχετική πρόσκληση στον Τοπικό Τύπο, στο τουρνουά Νοσταλγία δήλωσαν συμμετοχή οι παρακάτω ομάδες και κληρώθηκαν στους εξής ομίλους:

ΟΜΑΔΕΣ (Α) ΟΜΙΛΟΥ
ΟΜΑΔΕΣ (Β) ΟΜΙΛΟΥ
ΑΤΛΑΣ
ΠΑΡΤΑΛΙΑ
ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
LIVERCOOL
ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ
ΑΒΑΝΑ
BAD BOYS
NORTH TEXAS LOOSERS
ΘΥΕΛΛΑ
ΒΕΡΟΙΑ 23
ΜΟΡΦΕΣ-LIVE
ΑΡΡΩΣΤΟΙ
ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ
SLOW PISTONS
ΣΥΝΟΛΟ 7
ΣΥΝΟΛΟ 7

Η έναρξη του Τουρνουά ορίστηκε η Δευτέρα 9/5/2016 και η λήξη του η Τετάρτη 22/6/2016

Το τουρνουά θα διεξαχθεί σε τέσσερις φάσεις. 

Μετά και την σύμφωνη γνώμη των υπευθύνων των ομάδων, αυτές χωρίστηκαν σε δυο ομίλους σε σύστημα «ένας προς όλους ανά όμιλο» με κλήρωσηΟι πρώτες τέσσερεις ομάδες από κάθε όμιλο θα συναντηθούν σε μονούς αγώνες με το παρακάτω σύστημα1.(Α1-Β4), 2.(Β1-Α4),3.(Α2-Β3), 4.(Β2-Α3)

Οι νικητές των αγώνων 1, 2, 3 και 4 θα συναντηθούν σε νοκ άουτ αγώνα μεταξύ των ως εξής: 1-4, 2-3.

Οι νικητές της προηγούμενης φάσης θα συναντηθούν στον τελικό (1ηκαι 2η θέση) και οι ηττημένοι στον μικρό τελικό (3η και 4η θέση).

Μεταξύ των δύο αγώνων θα διεξαχθεί διαγωνισμός τρίποντων.

Πρόγραμμα αγώνων
Α ΦΑΣΗ (42 ΑΓΩΝΕΣ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 9/5 19:30 LIVERCOOL – ΠΑΡΤΑΛΙΑ
21:15 ΘΥΕΛΛΑ – ΑΤΛΑΣ

ΤΡΙΤΗ 10/5 21:15 BAD BOYS – ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/5 20:00 ΒΕΡΟΙΑ 23 – ΑΒΑΝΑ
ΠΕΜΠΤΗ 12/5 21:15 ΘΥΕΛΛΑ – ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/5 21:15 ΑΤΛΑΣ – ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/5 19:00 TEXAS – LIVERCOOL
21:00 ΑΡΡΩΣΤΟΙ – SLOW PISTONS

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5 17:45 ΜΟΡΦΕΣ- ΘΥΕΛΛΑ
19:30 ΠΑΡΤΑΛΙΑ - ΑΒΑΝΑ
21:15 ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ – ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/5 21:15 BAD BOYS – ΑΤΛΑΣ
ΤΡΙΤΗ 17/5 21:15 SLOW PISTONS - ΒΕΡΟΙΑ 23
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/5 19:00 ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΜΟΡΦΕΣ
21:00 ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ – ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/5 21:15 ΠΑΡΤΑΛΙΑ – SLOW PISTONS
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/5 17:45 ΑΒΑΝΑ – TEXAS
19:30 ΒΕΡΟΙΑ 23 – ΑΡΡΩΣΤΟΙ
21:15 ΑΤΛΑΣ – ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/5 19:00 ΘΥΕΛΛΑ – ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
21:00 ΜΟΡΦΕΣ – ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/5 21:00 ΑΡΡΩΣΤΟΙ – ΠΑΡΤΑΛΙΑ
ΤΡΙΤΗ 24/5 21:15 TEXAS – SLOW PISTONS
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/5 19:00 ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ – BAD BOYS
21:00 LIVERCOOL – ΑΒΑΝΑ
ΠΕΜΠΤΗ 26/5 21:15 ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/5 21:15 TEXAS – ΑΡΡΩΣΤΟΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/5 19:30 SLOW PISTONS – LIVERCOOL
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/5 19:00 BAD BOYS – ΜΟΡΦΕΣ
21:00 ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/5 21:00 ΒΕΡΟΙΑ 23 – ΤΕΧΑΣ
ΤΡΙΤΗ 31/5 21:15 ΑΒΑΝΑ – SLOW PISTONS
TEΤΑΡΤΗ 1/6 19:00 ΘΥΕΛΛΑ – BAD BOYS
21:00 ΑΤΛΑΣ – ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 2/6 21:15 ΜΟΡΦΕΣ – ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/6 21:15 LIVERCOOL – ΒΕΡΟΙΑ 23
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/6 19:00 ΑΡΡΩΣΤΟΙ – ΑΒΑΝΑ
21:00 TEXAS – ΠΑΡΤΑΛΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6 19:00 ΜΟΡΦΕΣ – ΑΤΛΑΣ
21:00 ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ – BAD BOYS
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/5 19:00 ΠΑΡΤΑΛΙΑ – ΒΕΡΟΙΑ 23
21:00 LIVERCOOL - ΑΡΡΩΣΤΟΙ

Β ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)​
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/6 19:00 Α1-Β4 (1)
21:00 Β1-Α4 (2)
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6 19:00 Α2-Β3 (3)
21:00 Β2-Α3 (4)

Γ ΦΑΣΗ(ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/6 19:00 ΝΙΚΗΤΗΣ 1-ΝΙΚΗΤΗΣ4
21:00 ΝΙΚΗΤΗΣ 2-ΝΙΚΗΤΗΣ 3

Δ ΦΑΣΗ (ΤΕΛΙΚΟΙ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/6 18:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
19:30 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ
20:30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
22:00 ΑΠΟΝΟΜΕΣ

Στον τελικό του τουρνουά καλεσμένος είναι ο Βαγγέλης Αλεξανδρής ο οποίος θα απονείμει το κυπέλο στους νικητές και μετα θα του απονεμηθεί πλακέτα απο τον σύλλογο παλαιμάχων Ημαθίας για την προσφορά του στο άθλημα .

giannopoulos

melody

maiovis

sidiropoulos

studio 69