novart veria

proteas ban3

tsakiridis tires

Εκλογές Επιμελητηρίου: Ποιοι πρώτευσαν και ποιοι πλασαρίστηκαν στις υψηλές θέσεις

Ολοκληρώθηκαν οι εκλογές στο Επιμελητήριο Ημαθίας με την μεγάλη σε έκταση νίκη του Γιώργου Μπίκα. Ας δούμε όμως ποιοι υποψήφιοι σύμβουλοι κατέκτησαν τις πρώτες θέσεις (όλοι του ψηφοδελτίου Μπίκα):

Τμήμα Εμπορικό: ΚΟΥΤΣΙΩΦΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 105 ψήφοι
Τμήμα Υπηρεσιών: ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 98 ψήφοι
Τμήμα Μεταποιητικό: ΜΕΪΜΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 145 ψήφοι
Τμήμα Τουριστικό: ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32 ψήφοι
Τμήμα Μεταφορών: ΓΕΝΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 22 ψήφοι
Τμήμα Εξαγωγικό: ΝΕΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 82 ψήφοι

Ας δούμε πως έγινε το πλασσάρισμα στις υψηλές θέσεις ανά τμήμα και στις δυο παρατάξεις:

Τμήμα Εμπορικό έδρες 6 (έξι)

Παράταξη Μπίκα

  1. ΚΟΥΤΣΙΩΦΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 105
  2. ΓΑΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ 75
  4. ΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 74
  5. ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 66

Παράταξη Γιάγκογλου

  1. ΔΑΡΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 73
  2. ΚΑΠΑΝΤΖΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 38
  3. ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΤΟΥΛΑ) 37
  4. ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 31
  5. ΓΚΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 30

Τμήμα Υπηρεσιών έδρες 2 (δυο)

Παράταξη Μπίκα

  1. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 98
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 85
  3. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 68

Παράταξη Γιάγκογλου

  1. ΒΟΥΛΟΥΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 79
  2. ΔΕΔΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 56
  3. ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53

Τμήμα Μεταποιητικό έδρες 7 (εφτά)

Παράταξη Μπίκα

  1. ΜΕΪΜΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 145
  2. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 97
  3. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 81
  4. ΚΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 79
  5. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 70

Παράταξη Γιάγκογλου

  1. ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 85
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 62
  3. ΚΑΝΔΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 59
  4. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 50
  5. ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44

Τμήμα Τουριστικό έδρα 1 (μια)

Παράταξη Μπίκα

  1. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32

Παράταξη Γιάγκογλου

  1.  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 7

Τμήμα Μεταφορών έδρα 1 (μια)

Παράταξη Μπίκα

  1. ΓΕΝΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 22

Παράταξη Γιάγκογλου

  1. ΚΑΡΑΦΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15
    ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15

Τμήμα Εξαγωγικό έδρες 4 (τέσσερις)

Παράταξη Μπίκα

  1. ΝΕΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 82
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 71
  3. ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 41

Παράταξη Γιάγκογλου

  1. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 47
  2. ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 42
  3. ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 38

Αναλυτικά όλοι οι σταυροί των υποψηφίων εδώ

dyslexia centers

studio 5

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69