iek alpha23

tsakiridis tires

proteas

Τα ονόματα των αριστούχων μαθητών του 2ου Γυμνασίου Αλεξάνδρειας

Ανακοινώθηκαν από το 2ο Γυμνάσιο Αλεξάνδρειας, τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν. Αναλυτικά:

Α' τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΤΣΩΤΣΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
7 ΚΟΥΖΙΩΡΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
8 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
9 ΚΑΣΣΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10 ΛΑΠΑΤΟΥΡΑ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΣΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΒΕΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
13 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΚΟΥΡΙΤΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΜΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ
17 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
21 ΚΟΝΤΟΠΟΥ ΘΩΜΑΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23 ΚΟΥΝΤΖΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
24 ΠΟΥΛΙΟΥ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
3 ΘΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΛΑΠΑΤΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
11 ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
12 ΤΡΥΠΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΜΠΟΖΙΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΩΜΑΣ
14 ΝΙΛΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΞΕΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
16 ΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
17 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
19 ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΣΤΕΡΓΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
21 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
22 ΓΚΙΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΤΑΚΟΥΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ-ΝΤΙΜΙΤΡΙΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ
26 ΑΠΙΚΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
27 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
28 ΠΑΠΑΣΤΑΜΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
32 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γ' τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΠΡΑΒΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2 ΛΕΚΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ
3 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4 ΜΟΥΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
5 ΤΟΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΦΩΤΙΟΣ
6 ΧΟΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ ΑΣΤΡΙΤ
7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΛΕΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
9 ΜΠΕΝΤΙΛΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΜΠΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΦΕΣΑΤΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΥΡΩΔΗΣ
13 ΔΙΣΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
15 ΣΙΑΦΑΛΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΩΜΑΣ
16 ΜΑΛΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
17 ΜΠΑΛΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΣ
18 ΜΥΛΩΝΑ ΚΛΕΙΩ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
19 ΧΟΥΧΑ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΔΙΣΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
21 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΣΦΕΝΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
23 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
24 ΤΡΥΠΟΥ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
26 ΧΟΛΕΒΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27 ΑΠΙΚΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
28 ΠΑΣΣΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29 ΠΟΥΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

sidiropoulos

methodos orizontio

valavanidis1

studio 69