tsakiridis tires

proteas

logomageia

Ποιοι προάγονται - απολύονται στο 2ο Γυμνάσιο Βέροιας και τα ονόματα των αριστούχων

Από το 2ο Γυμνάσιο Βέροιας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών που προάγονται/απολύονται και τα ονόματα των αριστούχων. Αναλυτικά:

Α' Τάξη - προάγονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6 ΒΕΡΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΓΚΙΟΥΣ
7 ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8 ΓΙΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
9 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
10 ΔΑΜΚΑΛΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΔΑΜΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
12 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
13 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
14 ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15 ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΩΜΑΣ
18 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΘΩΜΑΣ
19 ΙΝΤΖΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
20 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
22 ΚΑΠΟΥΡΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
23 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
24 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
25 ΚΑΡΙΩΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
27 ΚΑΣΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
28 ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΩΤΙΟΣ
29 ΚΑΦΤΗΡΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
30 ΚΕΒΑΝΙ (QEVANI) ΧΡΙΣΤΙΝΑ (KRISTINA) ΣΕΦΕΝΤΙΝ (SEFEDIN)
31 ΚΙΑΜΙΛΙ (QAMILI) ΜΑΡΙΝΑ (MARINA) ΣΟΚΟΛ (SOKOL)
32 ΚΟΛΙΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝ-ΡΑΦΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
33 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
34 ΚΥΖΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
36 ΛΑΝΑΡΑ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
37 ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
38 ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
39 ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
40 ΜΑΝΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
41 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΩΜΑΣ
42 ΜΗΤΡΙΤΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
43 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
44 ΝΙΚΟΛΟΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΤΖΙΣΛΑΒ
45 ΝΤΑΝΓΚΛΛΙ ΙΩΑΝΝΑ ΕΝΤΟΥΑΡΤ
46 ΝΤΟΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
47 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
49 ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
50 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
51 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΕΒΕΛΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
52 ΠΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
53 ΠΕΠΑ (PEPA) ΑΛΜΠΕΡΤ (ALBERT) ΑΡΙΑΝ
54 ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΙΟΣ
55 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
56 ΣΑΧΛΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
57 ΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
58 ΣΟΥΛΑ ΔΑΝΗΛ ΙΣΜΕΤ
59 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
60 ΣΥΡΣΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΩΤΙΟΣ
61 ΤΖΓΙΡΑΤΖΕ (JGIRADZE) ΤΑΜΟΥΝΑ (TAMUNA) TZEMAL (ΞΕΜΑΛ)
62 ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
63 ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
64 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
65 ΤΣΕΓΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΙΟΣ
66 ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΜΙ
67 ΤΣΕΛΑ (CELA) ΕΛΙΣΟΝ (Elison) ΦΛΑΜΟΥΡ (Flamur)
68 ΤΣΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
69 ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
70 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ
71 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
72 ΧΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
73 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
74 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΙΧΑΗΛ
75 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
76 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Β' Τάξη - Προάγονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΧΑΡΙΤΟΣ
3 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΑΜΠΑΤΣΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΓΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΔΑΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
13 ΔΟΛΔΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ AΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΔΟΥΡΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15 ΕΚΑΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
16 ΖΓΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΖΕΝΟΥΝΛΛΑΡΙ ΦΡΕΣΚΙΝΤΑ ΑΡΝΤΙΑΝ
18 ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΗ ΕΛΛΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΡΑΦΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
20 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΥΜΕΩΝ
22 ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23 ΚΑΚΑΒΕΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΡΚΟΣ
25 ΚΑΠΡΑΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΤΙΟΣ
28 ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29 ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
30 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΣΜΑΣ
31 ΚΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
32 ΚΟΤΡΙΔΟΥ ΑΝΘΙΜΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ
33 ΚΟΥΜΟΥΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΩΜΑΣ
34 ΚΟΥΤΟΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35 ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΠΙΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
36 ΜΑΝΕΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
37 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
39 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
41 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ  ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
42 ΠΕΤΣΑΚΟΥ ΜΑΤΕΟ ΝΑΣΙΜΠΙ
43 ΠΕΤΣΑΚΟΥ (PECAKU) ΣΕΡΤΖΙΟ (SERXHIO) ΡΟΥΖΝΤΙ (RUZHDI)
44 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΘΩΜΑΣ
45 ΣΓΟΥΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
46 ΣΕΡΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
47 ΣΙΑΡΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
48 ΣΙΜΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
49 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
50 ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
51 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
52 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
53 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
54 ΤΑΣΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΕΡ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
55 ΤΑΥΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
56 ΤΖΙΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
57 ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΑΝΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
58 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
59 ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΒΙΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
60 ΤΣΕΚΑΝΙ ΚΛΑΪΝΤΙ ΛΟΥΛΖΙΜ
61 ΤΣΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
62 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΑΝΘΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
63 ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΗΣ

Γ' Τάξη - Απολύονται

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 DOSKU ANIGELA AGIM
2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΩΜΑΣ
3 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4 ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΕΣΤΗΣ
5 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΓΙΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
8 ΔΑΛΛΗ ΣΤΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΔΕΛΛΑ ΒΑΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 ΔΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
12 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
13 ΖΙΑΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
15 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
16 ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΕΥΡΥΣΘΕΥΣ ΙΣΑΑΚ
17 ΚΑΠΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
20 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
21 ΚΑΡΕΛΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ
22 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
23 ΚΑΣΣΙΩΤΗ ΣΤΕΡΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ
24 ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
25 ΚΑΤΣΑΡΣΚΙ ΒΕΛΙΣΛΑΒ ΟΓΚΝΙΑΝ
26 ΚΑΤΣΕΜΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
27 ΚΑΦΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΚΑΨΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
29 ΚΟΓΚΑ ΧΡΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
30 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ IΩΑΝΝΗΣ
31 ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
32 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
33 ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
36 ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
37 ΛΑΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
38 ΛΑΝΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
39 ΛΑΤΣΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ
40 ΛΑΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
41 ΛΟΚΜΑΝΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΔΡΟΣΟΣ
42 ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
43 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
44 ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
45 ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
46 ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
47 ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
48 ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
49 ΝΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
50 ΝΤΟΝΤΗ ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
51 ΞΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
52 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
54 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
56 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
57 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
58 ΠΕΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
59 ΠΕΤΣΑΚΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ ΣΥΤΣΙΡΙ
60 ΠΡΕΣΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
61 ΣΑΖΑΚΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
62 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
63 ΣΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
64 ΣΑΧΛΙΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
65 ΣΕΛΑΜΙ ΙΛΙΡΙΑΝ ΑΡΤΑΝ
66 ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
67 ΣΙΑΡΕΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
68 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
69 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
70 ΣΥΜΠΕΘΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
71 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
72 ΤΕΓΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
73 ΤΖΑΛΙΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
74 ΤΟΛΛΟΥΜΙ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΝΤΙΑΝ
75 ΤΣΑΚΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
76 ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
77 ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΜΕΡΑΛΝΤΟ ΣΑΜΙ
78 ΤΣΙΦΙΝΔΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
79 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
80 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΚΛΑΙΡΗ ΣΥΜΕΩΝ
81 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
82 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Αριστούχοι Α' Τάξης

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Χαρακτηρισμός μέσου όρου
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άριστα
2 ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Άριστα
3 ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΩΤΙΟΣ Άριστα
4 ΔΑΜΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Άριστα
5 ΝΙΚΟΛΟΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΤΖΙΣΛΑΒ Άριστα
6 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ Άριστα
7 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
8 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΘΩΜΑΣ Άριστα
9 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΩΜΑΣ Άριστα
10 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Άριστα
11 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Άριστα
12 ΠΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άριστα
13 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ Άριστα
14 ΣΑΧΛΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άριστα
15 ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άριστα
16 ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Άριστα
17 ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Άριστα
18 ΓΙΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Άριστα
19 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άριστα
20 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άριστα
21 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άριστα
22 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
23 ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Άριστα
24 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ Άριστα
25 ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΙΟΣ Άριστα
26 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
27 ΚΥΖΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Άριστα

Β' Τάξη Αριστούχοι

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Χαρακτηρισμός μέσου όρου
1 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Άριστα
2 ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΡΚΟΣ Άριστα
3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άριστα
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άριστα
5 ΚΟΤΡΙΔΟΥ ΑΝΘΙΜΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Άριστα
6 ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΑΝΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Άριστα
7 ΣΙΜΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άριστα
8 ΤΣΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άριστα
9 ΚΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Άριστα
10 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΑΝΘΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Άριστα
11 ΚΑΠΡΑΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Άριστα
12 ΔΟΥΡΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άριστα
13 ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Άριστα
14 ΚΟΥΜΟΥΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΩΜΑΣ Άριστα
15 ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
16 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΣΜΑΣ Άριστα
17 ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άριστα
18 ΣΓΟΥΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άριστα
19 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
20 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ  ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άριστα
21 ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΒΙΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ Άριστα
22 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
23 ΖΓΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άριστα
24 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΡΑΦΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Άριστα
25 ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΠΙΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άριστα
26 ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άριστα
27 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα

Γ' τάξη αριστούχοι

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Χαρακτηρισμός μέσου όρου
1 ΔΕΛΛΑ ΒΑΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άριστα
2 ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Άριστα
3 ΣΙΑΡΕΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άριστα
4 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άριστα
5 ΝΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άριστα
6 ΖΙΑΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
7 ΓΙΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Άριστα
8 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Άριστα
9 ΚΑΨΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Άριστα
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άριστα
11 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Άριστα
12 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Άριστα
13 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Άριστα
14 ΚΑΦΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
15 ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άριστα
16 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Άριστα
17 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Άριστα
18 ΞΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ Άριστα
19 ΤΖΑΛΙΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άριστα
20 ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΕΣΤΗΣ Άριστα
21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άριστα
22 ΣΑΧΛΙΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άριστα
23 ΚΟΓΚΑ ΧΡΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Άριστα
24 ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Άριστα
25 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΩΜΑΣ Άριστα
26 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Άριστα
27 ΔΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άριστα
28 ΤΕΓΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άριστα
29 ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άριστα
30 ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ Άριστα
31 ΛΑΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άριστα
32 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άριστα
33 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΚΛΑΙΡΗ ΣΥΜΕΩΝ Άριστα

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69