proteas

tsakiridis tires

logomageia

Drasi me gnosi Ebanner Pliroforiodotis

markoulis ban

batsara

Βράβευση μαθητών που διακρίθηκαν σε μαθηματικούς διαγωνισμούς - τα ονόματα

Το Παράρτημα Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας βραβεύει τους μαθητές, που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς «Θαλής», «Ευκλείδης», «Υπατία» και «Καραθεοδωρή», την Κυριακή 12 Μαΐου 2019 και ώρα 11πμ. στο Παύλειο Πολιτιστικό Κέντρο Βέροιας.

Κεντρικός ομιλητής της τελετής βράβευσης είναι ο κ. Χαρίτων Τομπουλίδης , αστρονόμος-αστροφυσικός και καθηγητής της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.

Η ομιλία του έχει τίτλο στα «Από τα θρανία στις μαύρες τρύπες ».

Οι μαθητές που θα βραβευτούν είναι:

Για τον διαγωνισμό «Υπατία» (Ημαθία)

ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΧΛΙΩΠΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΛΟΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΒΑΙΝΑ

ΝΕΦΕΛΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΒΑΚΑΛΦΩΤΗ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΒΑΣΣΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΒΗΤΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΒΟΥΓΙΟΥΚΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΚΑΝΤΕ

ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΔΑΙΟΥ

ΤΡΑΙΑΝΗ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΟΥΛΑΛΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΖΤΑΛΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΤΙΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΙΣΜΑΗΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ

ΣΤΡΑΤΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

ΚΟΛΤΣΙΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΚΟΥΖΙΩΡΤΗΣ

ΦΩΤΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΛΙΛΑ

ΛΟΥΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΙΛΤΣΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΙΟΒΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΝΤΖΩΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΣΟΦΙΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΡΤΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΠΑΤΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΠΕΤΣΙΑ

ΕΛΕΑΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΠΟΝΑΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΠΟΥΘΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΠΠΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΑΡΑΣΧΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΕΛΑΛΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΡΟΥΝΤΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ

ΔΑΝΑΗ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤΑΜΕΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΥΤΙΚΑ

ΝΕΦΕΛΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΧΕΙΜΩΝΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΧΥΤΑ

ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

Για τον διαγωνισμό «Κ. Καραθεοδωρή» (Ημαθία)

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΧΛΙΩΠΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΛΟΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΒΑΙΝΑ

ΝΕΦΕΛΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΒΑΚΑΛΦΩΤΗ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΒΗΤΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΟΛΤΣΙΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΛΙΛΑ

ΛΟΥΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΝΤΖΩΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΜΑΡΤΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΜΠΑΤΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΧΕΙΜΩΝΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Για τον διαγωνισμό «Θαλής»

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ-ΙΛΙΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΝΙΚΗ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΔΙΝΤΣΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΦΕΤΖΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΩΣΤΑΚΟΥ

ΕΛΕΝΗ-ΑΘΗΝΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΑΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΤΣΕΛΙΟΥ

ΕΥΤΕΡΠΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΔΕΛΛΑ

ΒΑΓΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΥΓΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ

ΜΑΡΙΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΛΑΖΕΚΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΟΥΔΟΥΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΠΟΛΥΤΙΜΗ-ΣΟΥΜΕΛΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΕΡΣΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΡΥΦΩΝ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ

ΑΛΕΞΗΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΩΣΤΕΛΙΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ

1ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΤΖΕΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΓΙΑΓΚΟΥΜΠ

ΑΝΤΩΝΗΣ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΓΚΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΤΡΑΝΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

 

Για τον διαγωνισμό «Ευκλείδης»

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΝΙΚΗ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΤΖΕΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

kalaitzidis

dyslexia centers

danelis

tsiafoulis

kyriazis

spot team

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69