proteas

tsakiridis tires

Μαθητές που προάγονται και αριστούχοι του ΕΠΑΛ Νάουσας

Ανακοινώθηκαν από το ΕΠΑΛ Νάουσας οι μαθητές που προάγονται και οι αριστούχοι. Αναλυτικά:

Προάγονται από την Α' τάξη

1 ΑΛΑΪΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΒΑΧΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΒΟΥΒΟΥΣΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
7 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
9 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ
10 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11 ΓΚΙΤΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
12 ΓΥΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
13 ΔΑΦΝΟΣ ΤΡΥΦΩΝ
14 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΔΙΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
18 ΔΟΥΜΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ
19 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
20 ΖΟΥΝΤΟΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
21 ΗΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
22 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
23 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
24 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25 ΚΑΝΔΕΡΙΤΣΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
26 ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
27 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
28 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
29 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
31 ΛΑΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
32 ΛΑΛΑ ΚΛΕΒΙ
33 ΛΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
34 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
35 ΛΙΟΤΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ
36 ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
37 ΜΑΡΚΟΥ ΦΑΜΠΙΟ
38 ΜΑΤΙΓΙΑ ΑΡΜΑΝΤΟ
39 ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40 ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
41 ΝΟΛΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
42 ΠΑΖΑΡΕΝΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
43 ΠΑΝΑΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
44 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
45 ΠΡΑΣΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
46 ΣΑΚΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
47 ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
48 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
49 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
50 ΤΣΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
51 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
52 ΦΑΝΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
53 ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
54 ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
55 ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ
56 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
57 ΧΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Προάγονται από την Β' τάξη

1 ΑΛΜΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
2 ΑΝΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΑΝΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΑΝΘΡΑΚΕΥΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
5 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΑΡΣΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
8 ΒΕΝΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
9 ΒΕΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΓΙΟΛΛΑ ΤΖΟΥΛΙΑ
11 ΓΚΙΑΠΙ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
12 ΔΗΜΗΣΙΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ
13 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14 ΙΤΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
15 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
16 ΚΑΡΑΚΟΥΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ
17 ΚΑΡΥΩΤΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
18 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
19 ΚΛΕΦΤΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
20 ΚΟΜΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
21 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
22 ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
24 ΛΑΖΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
25 ΛΕΣΙΑΪ ΜΠΕΝΙ
26 ΛΙΤΣΑΪ ΕΝΤΙΣΟΝ
27 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
28 ΜΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
29 ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30 ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
31 ΜΙΦΤΑΡΙ ΠΑΟΥΛΟ
32 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ ΧΡΥΣΗ
33 ΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
34 ΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
35 ΝΤΕΜΑΙ ΙΛΙΡΓΙΑΝΑ
36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ
37 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
38 ΠΕΪΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
39 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
40 ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ
41 ΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
42 ΡΑΜΑ ΤΖΕΛΤΙΝ
43 ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
44 ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
45 ΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ
46 ΤΑΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
47 ΤΑΦΑΝΙ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ
48 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
49 ΤΟΤΣΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
50 ΤΣΙΑΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
51 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
52 ΤΣΙΜΠΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ
53 ΤΣΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
54 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
55 ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
56 ΨΑΘΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
57 ΨΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αριστούχοι Α' τάξης - Δεν υπάρχουν

Αριστούχοι Β' τάξης

1 ΔΗΜΗΣΙΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ 19,5
2 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,4
3 ΙΤΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 19,4
4 ΚΑΡΥΩΤΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 19,5
5 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 19,8
6 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 19,0
7 ΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 19,2
8 ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 19,6
9 ΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ 20,0
10 ΤΣΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 19,7
11 ΨΑΘΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18,4

dyslexia centers

super course

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69