proteas

tsakiridis tires

Οι αριστούχοι του 2ου ΓΕΛ Βέροιας

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των αριστούχων μαθητών του 2ου ΓΕΛ Βέροιας. Αναλυτικά:

Αριστούχοι Α' τάξης

1 ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 20
2 ΝΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 19,9
3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19,6
4 ΚΟΓΙΑ ΚΛΕΙΩ ΙΩΑΝΝΑ 19,5
5 ΚΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 19,2
6 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19,1
7 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 19
8 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,9
9 ΔΑΪΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18,8
10 ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18,7
11 ΝΟΒΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 18,6
12 ΣΕΡΕΜΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,6
13 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 18,3
14 ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 18,2
15 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,2
16 ΤΣΑΝΑΞΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18,2

Αριστούχοι Β' τάξης

1 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,8
2 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 19,8
3 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛ ΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 19,6
4 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΖΩΗ 19,6
5 ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 19,2
6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19,2
7 ΞΥΝΑΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 19,2
8 ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 19,2
9 ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19,1
10 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19
11 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 18,9
12 ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 18,9
13 ΓΕΓΙΤΣΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 18,8
14 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 18,8
15 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗ ΜΥΡΟΠΗ 18,8
16 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 18,7
17 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18,4
18 ΑΛΙΑΤΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 18,2
19 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 18,1

Αριστούχοι Γ' τάξης

1 ΣΤΟΪΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 20
2 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,9
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 19,9
4 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 19,9
5 ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΛΠΙΔΑ 19,8
6 ΚΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19,7
7 ΛΙΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19,6
8 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19,5
9 ΚΥΡΙΑΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19,5
10 ΤΥΠΟΥ ΣΟΦΙΑ 19,5
11 ΛΑΝΤΖΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 19,4
12 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,4
13 ΠΑΠΑΧΑΡΙΤΩΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19,4
14 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19,4
15 ΑΜΠΝΤΙΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ 19,3
16 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΔΑΦΝΗ 19,3
17 ΚΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,3
18 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,3
19 ΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 19,2
20 ΛΙΟΥΛΙΑ ΓΕΝΟΒΕΦΑ-ΜΑΡΙΑ 19,2
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19,2
22 ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ 19,2
23 ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 19,1
24 ΠΟΥΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 19,1
25 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19
26 ΠΑΡΗΓΟΡΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 19
27 ΖΑΓΑΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 18,9
28 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 18,9
29 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,8
30 ΠΑΠΑΧΑΡΙΤΩΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18,8
31 ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18,8
32 ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 18,8
33 ΣΕΡΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,7
34 ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 18,6
35 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 18,5
36 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 18,4
37 ΣΤΑΘΗ-ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΣΥΡΜΩ 18,4
38 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,4
39 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΙΩΑΝΝΑ 18,3
40 ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,3
41 ΚΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 18,2
42 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 18,2
43 ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,1
44 ΒΑΓΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 18,1
45 ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,1
46 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 18,1

dyslexia centers

super course

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69