proteas

tsakiridis tires

logomageia

Ποιοι προάγονται απολύονται και αρίστευσαν στο 4ο Γυμνάσιο

Ανακοινώθηκαν από το 4ο Γυμνάσιο Βέροιας τα ονόματα αριστούχων, απολυμένων και μαθητών που προβιβάστηκαν. Αναλυτικά:

Αριστούχοι Α' τάξης

1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ 20
2 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΘΕΤΙΣ-ΜΑΡΙΑ 20
3 ΤΖΟΥΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 20
4 ΜΠΑΝΤΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 19 13/14
5 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 19 13/14
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 12/14
7 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 19 11/14
8 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 10/14
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 10/14
10 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 19 10/14
11 ΚΟΝΤΟΝΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 19 9/14
12 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 19 9/14
13 ΓΚΕΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 19 8/14
14 ΤΥΦΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 19 8/14
15 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΟΡΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19 7/14
16 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 6/14
17 ΜΠΟΝΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 5/14
18 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 5/14
19 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 19 4/14
20 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 19 3/14
21 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 2/14
22 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19 1/14
23 ΛΥΧΝΑ ΕΛΕΝΗ 19
24 ΔΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18 11/14
25 ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΡΟΔΗ 18 11/14
26 ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 11/14
27 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18 10/14
28 ΔΑΔΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 18 10/14
29 ΟΡΓΙΑΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 7/14

Αριστούχοι β' τάξης

1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 20
2 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 20
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 13/14
4 ΤΕΓΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 19 13/14
5 ΓΕΓΙΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 11/14
6 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 11/14
7 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 10/14
8 ΒΥΖΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 19 9/14
9 ΝΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 9/14
10 ΠΑΠΑΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 9/14
11 ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΧΑΡΑ 19 8/14
12 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΒΕΡΑ 19 8/14
13 ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 8/14
14 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 19 7/14
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19 6/14
16 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΕΡΜΙΟΝΗ 19 5/14
17 ΑΝΘΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 3/14
18 ΜΠΟΡΝΤΕΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 3/14
19 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 19 2/14
20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 19 2/14
21 ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 2/14
22 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 19 2/14
23 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 19 2/14
24 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 1/14
25 ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΙΚΗ 19 1/14
26 ΖΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 18 12/14
27 ΜΠΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18 11/14
28 ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 9/14
29 ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18 9/14
30 ΤΟΤΣΚΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 18 9/14
31 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18 8/14
32 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 8/14
33 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 18 8/14
34 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 7/14
35 ΣΑΡΚΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 18 7/14

Αριστούχοι Γ' τάξης

1 ΝΙΚΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 20
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 20
3 ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 20
4 ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 20
5 ΧΩΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20
6 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΝΝΑ 19 12/14
7 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 12/14
8 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19 10/14
9 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 10/14
10 ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 9/14
11 ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 19 9/14
12 ΤΑΪΛΑΧΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 19 8/14
13 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 7/14
14 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ 19 6/14
15 ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 19 6/14
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ 19 6/14
17 ΜΠΑΧΑ ΣΕΛΙΝΕ 19 5/12
18 ΔΑΝΔΕΛΗ ΣΤΕΛΛΑ 19 5/14
19 ΔΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 5/14
20 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 5/14
21 ΒΥΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19 4/14
22 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 19 4/14
23 ΔΟΥΜΠΗ ΕΥΦΗΜΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 19 1/14
24 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19
25 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΝΑ 19
26 ΔΟΥΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 18 12/14
27 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 12/14
28 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 11/14
29 ΧΑΛΚΙΑ ΝΙΚΗ 18 10/14
30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 18 8/14
31 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18 8/14

Προάγονται από την Α' τάξη

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ
7 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ
9 ΒΥΖΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
10 ΓΕΝΝΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
11 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
12 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ
13 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
14 ΓΙΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΓΚΕΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
17 ΓΚΟΥΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18 ΔΑΔΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
19 ΔΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
21 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ
22 ΔΗΜΑΡΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
23 ΔΗΜΑΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
24 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25 ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΡΟΔΗ
26 ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΑ
27 ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
28 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
29 ΕΥΔΟΚΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
30 ΖΙΟΥΖΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
31 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
32 ΚΑΤΡΑΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
33 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
34 ΚΙΟΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ
35 ΚΙΟΣΙΑ ΧΡIΣΤΙΝΑ
36 ΚΟΝΤΟΝΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ
37 ΚΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
38 ΚΡΕΤΣΟΒΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
41 ΛΕΣΙ ΚΛΑΙΝΤΙ
42 ΛΥΧΝΑ ΕΛΕΝΗ
43 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
44 ΜΗΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
45 ΜΙΣΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
46 ΜΟΥΣΚΑ (MUSKA) ΟΡΕΣΤΗΣ (ORESTIS)
47 ΜΠΑΝΤΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ
48 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
49 ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
50 ΜΠΟΒΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
51 ΜΠΟΝΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
52 ΜΥΡΤΓΙΑ ΕΛΙΟΝΑ
53 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
54 ΝΑΤΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
55 ΝΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
56 ΝΟΧΟΥΤΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
57 ΝΤΑΓΙΑ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
58 ΝΤΟΥΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
59 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΡΥΦΩΝ
60 ΟΡΓΙΑΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
61 ΠΑΓΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
62 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ
64 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
65 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
66 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΟΡΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
67 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
68 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
69 ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
70 ΠΕΤΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
71 ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
72 ΠΡΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
73 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
74 ΣΕΧΟΥ ΜΕΛΙΣ
75 ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
76 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
77 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΘΕΤΙΣ-ΜΑΡΙΑ
78 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
79 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
80 ΤΑΡΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
81 ΤΖΟΥΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
82 ΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
83 ΤΡΑΨΙΩΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
84 ΤΣΑΝΙ ΑΛΕΞΙΑ
85 ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
86 ΤΥΦΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
87 ΧΟΧΛΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Προάγονται από την Β' τάξη

1 AΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΕΝΕΔΙΚΤΟΣ
2 ΑΝΘΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
5 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
9 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ
10 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
11 ΒΥΖΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
12 ΓΕΓΙΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13 ΔΑΪΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
14 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
15 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16 ΕΥΦΗΜΙΑΝΙΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
17 ΖΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
18 ΚIΕΣΑΡΑΚΑ ΠΑΜΕΛΑ
19 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
20 ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
21 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24 ΚΑΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
25 ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΥΓΗ
26 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28 ΚΟΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
29 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
30 ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΧΑΡΑ
31 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
32 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΒΕΡΑ
33 ΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
34 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ
35 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
36 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
37 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
38 ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
39 ΜΠΑΚΟ ΓΙΩΡΓΟ
40 ΜΠΑΛΑΜΠΟΥΤΗ ΑΝΝΑ
41 ΜΠΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
42 ΜΠΟΡΝΤΕΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
43 ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
44 ΜΠΡΑΜΕΛΛΑΡΙ ΑΓΓΕΛΟΣ
45 ΝΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
46 ΝΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
47 ΟΡΔΟΥΛΙΔΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ
48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
49 ΠΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
50 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
51 ΠΑΠΑΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
53 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΥΦΩΝ
54 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
55 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΕΡΜΙΟΝΗ
56 ΠΑΡΙΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
57 ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΙΚΗ
58 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
59 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
60 ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
61 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
62 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
63 ΣΑΡΚΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ
64 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
65 ΣΕΡΒΕΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
66 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
67 ΤΕΓΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
68 ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
69 ΤΟΤΣΚΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
70 ΤΣΑΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
71 ΤΣΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ
72 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
73 ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
74 ΤΥΦΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
75 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
76 ΧΑΚΤΣΑΝΙ ΜΑΡΚΕΛΑ
77 ΧΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
78 ΧΟΤΖΑΛΛΙ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ
79 ΧΟΧΛΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
80 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
81 ΧΩΡΟΠΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Απολύονται από την Γ' τάξη

1 ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7 ΒΥΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
9 ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
11 ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
12 ΔΑΝΔΕΛΗ ΣΤΕΛΛΑ
13 ΔΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14 ΔΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ
16 ΔΟΥΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
17 ΔΟΥΜΠΗ ΕΥΦΗΜΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
18 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
19 ΖΑΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
20 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
21 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
22 ΚΑΜΤΖIΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
23 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
24 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ
25 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΝΝΑ
26 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
27 ΚΑΡΑΝΤΣΕ ΝΤΑΝΙΕΛ
28 ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
29 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
30 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
31 ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
32 ΚΙΟΣΙΑ ΜΑΡΙΑ
33 ΚΟΥΒΑΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
34 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
35 ΚΟΥΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
36 ΚΟΥΡΜΠΕΤΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
37 ΚΟΥΡΜΠΕΤΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
38 ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΕΝΗ- ΜΑΡΙΑ
39 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
40 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
41 ΚΩΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ
42 ΚΩΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
43 ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
44 ΛΟΥΛΙ ΦΩΤΕΙΝΗ
45 ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
46 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
47 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΖΩΗ
48 ΜΕΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
49 ΜΗΤΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
50 ΜΙΛΛΑ ΕΝΤΙ
51 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
52 ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
53 ΜΟΥΤΖΑΪ ΑΝΤΡΙΟ
54 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
55 ΜΠΑΧΑ ΣΕΛΙΝΕ
56 ΜΠΕΚΙΡΙ ΕΛΣΑ
57 ΜΠΙΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
58 ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
59 ΝΙΚΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
60 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ- ΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
61 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
62 ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
63 ΝΤΑΡΛΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
64 ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΡΑ
65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
66 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
67 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ
68 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΝΑ
69 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
70 ΠΕΠΙ ΒΑΣΙΟΛΑ
71 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
72 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
73 ΠΟΣΤΟΛΙΤΣΙΝΙ ΜΑΡΙΑ
74 ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
75 ΠΥΡΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
76 ΡΑΜΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
77 ΣΕΪΖΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
78 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
79 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
80 ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
81 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
82 ΤΑΪΛΑΧΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ
83 ΤΑΣΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
84 ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ
85 ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
86 ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
87 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
88 ΤΣΑΦΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
89 ΦΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
90 ΧΑΛΚΙΑ ΝΙΚΗ
91 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
92 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
93 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
94 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
95 ΧΩΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

dyslexia centers

tsiafoulis

sidiropoulos

meimaridis

studio 69