proteas

tsakiridis tires

Οι αριστούχοι του 2ου Γυμνασίου Αλεξάνδρειας

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των αριστούχων μαθητών του 2ου Γυμνασίου Αλεξάνδρειας. Αναλυτικά:

Α' τάξη

1 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 13/14
2 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 13/14
3 ΘΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 12/14
4 ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 12/14
5 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΙΑ 19 12/14
6 ΛΑΠΑΤΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 19 11/14
7 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 19 11/14
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 19 10/14
9 ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19 8/14
10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 8/14
11 ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 8/14
12 ΤΡΥΠΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 19 8/14
13 ΜΠΟΖΙΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 19 7/14
14 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 19 6/14
15 ΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 5/14
16 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 5/14
17 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 4/14
18 ΝΙΛΑ ΜΑΡΙΑ 19 4/14
19 ΠΑΠΑΣΤΑΜΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 19 4/14
20 ΣΤΕΡΓΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 19 4/14
21 ΓΚΙΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 1/14
22 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 19
23 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 13/14
24 ΞΕΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 18 12/14
25 ΑΠΙΚΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ 18 11/14
26 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18 10/14
27 ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ 18 10/14
28 ΤΑΚΟΥΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ 18 10/14
29 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 18 9/14
30 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18 9/14
31 ΛΙΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ 18 8/14
32 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 8/14

Β' τάξη

1 ΜΠΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20
2 ΠΡΑΒΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 20
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 19 13/14
4 ΛΕΚΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ 19 13/14
5 ΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 13/14
6 ΜΟΥΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 12/14
7 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΛΕΑΝΑ 19 12/14
8 ΜΠΑΛΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 11/14
9 ΣΙΑΦΑΛΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 11/14
10 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 10/14
11 ΤΟΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 19 10/14
12 ΦΕΣΑΤΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 19 10/14
13 ΜΠΕΝΤΙΛΑ ΕΛΕΝΗ 19 8/14
14 ΔΙΣΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 19 7/14
15 ΧΟΥΧΑ ΣΟΦΙΑ 19 7/14
16 ΑΠΙΚΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 19 6/14
17 ΧΟΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 19 5/14
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 19 4/14
19 ΜΑΛΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ 19
20 ΧΟΛΕΒΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19
21 ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 18 13/14
22 ΜΥΛΩΝΑ ΚΛΕΙΩ 18 13/14
23 ΤΡΥΠΟΥ ΖΩΗ 18 13/14
24 ΠΟΥΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 11/14
25 ΣΦΕΝΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 18 11/14
26 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 10/14
27 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 8/14
28 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 7/14
29 ΔΙΣΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18 7/14
30 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 18 7/14
31 ΠΑΣΣΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 18 7/14

Γ' τάξη

1 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 20
2 ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20
3 ΚΡΗΤΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ 20
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 20
5 ΧΟΚΙΑ ΝΑΝΤΙΑ 20
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 19 13/14
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 19 13/14
8 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΑ 19 12/14
9 ΜΟΥΛΓΚΕΤΣΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 12/14
10 ΠΟΥΛΙΟΥ ΖΩΗ-ΚΥΒΕΛΗ 19 12/14
11 ΝΤΑΜΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 11/14
12 ΓΙΑΓΚΟΥΜΠ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 19 9/14
13 ΓΙΑΓΚΟΥΜΠ ΜΑΡΙΑ 19 6/14
14 ΣΙΤΣΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19 6/14
15 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 19 4/14
16 ΠΕΡΤΣΙΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 19 3/14
17 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 19 2/14
18 ΜΑΛΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 19
19 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 19
20 ΝΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ 18 12/14
21 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 18 12/14
22 ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18 11/14
23 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 10/14
24 ΠΡΟΪΟΥ ΣΟΦΙΑ 18 9/14
25 ΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18 9/14

dyslexia centers

super course

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69