novart veria

proteas

ena

logomageia

tsakiridis tires

Οι αριστούχοι του 5ου Γυμνασίου Βέροιας

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν στο 5ο Γυμνάσιο Βέροιας. Αναλυτικά:

Μαθητές Α' τάξης

1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΙΛΙΑ 19 13/14
2 ΠΑΣΣΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 19 13/14
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 19 13/14
4 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 19 12/14
5 ΧΑΜΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 11/14
6 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 19 9/14
7 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19 9/14
8 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 8/14
9 ΠΑΠΑΖΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 19 5/14
10 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 19 5/14
11 ΒΑΝ ΝΤΕΡ ΣΠΟΕΛ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΙΑΑΝ 19 3/14
12 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 3/14
13 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΉΛΙΑ 19 3/14
14 ΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 1/14
15 ΓΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 18 13/14
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18 13/14
17 ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18 11/14
18 ΓΚΟΥΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18 11/14
19 ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 18 11/14
20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 18 10/14
21 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 18 9/14
22 ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18 9/14
23 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 9/14
24 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 18 9/14
25 ΠΑΤΡΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 18 7/14
26 ΠΑΠΑΖΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 18 7/14

Μαθητές β' τάξης

1 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 20
2 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 20
3 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 13/14
4 ΤΥΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 19 13/14
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 12/14
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 11/14
7 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 19 10/14
8 ΒΑΚΑΛΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 19 10/14
9 ΛΑΖΕΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 9/14
10 ΖΟΥΡΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ 19 7/14
11 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19 7/14
12 ΒΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 6/14
13 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19 6/14
14 ΛΑΖΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 6/14
15 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 2/14
16 ΝΑΤΣΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 19 2/14
17 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 1/14
18 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 1/14
19 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19
20 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18 13/14
21 ΗΛΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ 18 11/14
22 ΜΠΕΪΧΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 18 11/14
23 ΤΣΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 7/14

Μαθητές Γ' τάξης

1 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
2 ΣΑΡΑΦΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20
3 ΚΟΥΒΑΚΑ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ 19 12/14
4 ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 12/14
5 ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 19 11/14
6 ΜΠΟΥΤΣΑΚΤΣΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 19 11/14
7 ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 19 7/14
8 ΣΕΡΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 6/14
9 ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΛΥΔΙΑ 19 5/14
10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 1/14
11 ΟΦΟΤΖΕΜΠΕ ΛΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΙΟΜΑ 18 13/14
12 ΤΣΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18 11/14

dyslexia centers

tsiafoulis

access

didactica

sidiropoulos

meimaridis

studio 69