novart veria

proteas

pamak robotik22

tsakiridis tires

logomageia

dion motors

Αρίστευσαν, προάγονται και απολύονται από το Γυμνάσιο Μακροχωρίου

Ανακοινώθηκαν από το Γυμνάσιο Μακροχωρίου ανακοινώθηκαν τα ονόματα των αριστούχων αλλά και αυτών που προάγονται και απολύονται. Αναλυτικά:

Αριστούχοι Α' τάξης:

1 ΜΕΛΗΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 19 13/14
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 11/14
3 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 19 9/14
4 ΠΕΛΕΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 19 9/14
5 ΣΑΖΑΚΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΗΛΙΑΣ 19 9/14
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 8/14
7 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 19 8/14
8 ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 4/14
9 ΚΑΡΑΔΗΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 3/14
10 ΚΑΤΣΑΜΠΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 19 3/14
11 ΚΟΥΙΡΟΥΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 19 3/14
12 ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 19 1/14
13 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19
14 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 19
15 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19
16 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 18 13/14
17 ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 18 13/14
18 ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΣΤΕΛΛΑ 18 12/14
19 ΚΟΡΔΟΚΑΓΓΕΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 18 11/14
20 ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18 11/14
21 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 18 10/14
22 ΟΒΕΖΙΚ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18 9/14

Αριστούχοι Β' τάξης:

1 ΖΥΦΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ-ΣΟΥΜΕΛΑ 20
3 ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΑΦΑΪΛΙΑ 19 13/14
4 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 19 10/14
5 ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 4/14
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 19 4/14
7 ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19
8 ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
9 ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 12/14
10 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 11/14
11 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 18 8/14
12 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18 8/14
13 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18 8/14

Αριστούχοι Α' τάξης

1 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΗΤΑΣ 20
2 ΚΑΦΕΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 19 13/14
3 ΣΑΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 19 11/14
4 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 19 10/14
5 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ 19 9/14
6 ΒΟΡΓΙΑΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 19 9/14
7 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 19 9/14
8 ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19 9/14
9 ΠΑΛΟΥΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 19 9/14
10 ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 8/14
11 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 7/14
12 ΚΙΟΣΙΑ ΣΑΡΑ 19 6/14
13 ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 6/14
14 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 5/14
15 ΚΑΡΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 19 4/14
16 ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 19 3/14
17 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 19 2/14
18 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ 19 1/14
19 ΚΟΛΕΤΣΑ ΣΟΦΙΑ 19 1/14
20 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 19 1/14
21 ΙΑΤΡΟΥ ΦΑΝΗ 19
22 ΤΟΠΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 19
23 ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 18 13/14
24 ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 18 13/14
25 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
26 ΜΠΑΛΤΟΥΒΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 18 12/14
27 ΤΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 18 12/14
28 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑ 18 11/14
29 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 11/14
30 ΝΙΚΟΛΑΕΒ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 18 10/14
31 ΣΑΧΙΝΙ ΚΛΕΝΤΙ 18 9/13
32 ΓΙΔΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 18 8/14
33 ΖΑΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 18 8/14
34 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18 8/14
35 ΓΙΑΖΤΖΙ ΠΑΟΛΑ 18 7/14

Προάγονται στην Β' τάξη

1 ΑΝΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
4 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ
5 ΒΟΡΓΙΑΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
6 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
7 ΓΕΡΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΓΙΑΖΤΖΙ ΠΑΟΛΑ
9 ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
10 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
11 ΓΙΔΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
12 ΓΚΙΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
13 ΓΚΙΟΝΙ ΝΤΟΝΑΝΤΑ
14 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΖΑΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
16 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ
17 ΖΟΥΝΤΟΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
18 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19 ΙΑΤΡΟΥ ΦΑΝΗ
20 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ
21 ΚΑΡΑΔΗ ΕΛΕΝΗ
22 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
23 ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
24 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
25 ΚΑΦΕΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
26 ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
27 ΚΕΣΙ (KESHI) ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ (GABRIEL)
28 ΚΙΛΙΝΤΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
29 ΚΙΟΣΙΑ ΣΑΡΑ
30 ΚΟΛΑ ΝΙΚΟ
31 ΚΟΛΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ
32 ΚΟΛΕΤΣΑ ΣΟΦΙΑ
33 ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
34 ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
35 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
36 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
37 ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
38 ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
39 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
40 ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ
41 ΚΩΤΤΑΣ ΘΩΜΑΣ
42 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ
43 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
44 ΜΑΡΚΟΥ (MARKU) ΦΕΤΑΧ (FETAH)
45 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
46 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
47 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
48 ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
49 ΜΗΤΣΚΑΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ
50 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΗΤΑΣ
51 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
52 ΜΟΥΡΤΙΝΑ ΑΛΜΠΕΡΤ
53 ΜΟΥΤΣΑ (MUCA) ΟΡΓΚΕΣ (ORGES)
54 ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
55 ΜΠΑΛΤΟΥΒΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
56 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
57 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
58 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
59 ΝΙΚΟΛΑΕΒ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
60 ΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
61 ΝΤΙΝΤΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
62 ΝΤΟΜΠΡΟΖΙ ΡΕΝΤΙΑΝ
63 ΠΑΛΟΥΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
64 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑ
65 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
67 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
68 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
69 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
70 ΣΑΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
71 ΣΑΡΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
72 ΣΑΧΙΝΙ ΚΛΕΝΤΙ
73 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
74 ΣΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
75 ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
76 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
77 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
78 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
79 ΤΑΪΛΑΧΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
80 ΤΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
81 ΤΟΠΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
82 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
83 ΤΣΑΠΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
84 ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
85 ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
86 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
87 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
88 ΧΑΛΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Προάγονται στην Γ΄ τάξη οι εξής:

1 ΑΛΙΩΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ- ΛΥΔΙΑ
2 ΑΝΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΑΝΑΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
8 ΒΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
13 ΓΚΑΡΙΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΖΥΦΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
16 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
17 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
18 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ
19 ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
20 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
21 ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΑΦΑΪΛΙΑ
22 ΚΑΤΣΚΙΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23 ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
24 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
25 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
26 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
28 ΜΑΔΕΝΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
29 ΜΗΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30 ΜΙΚΑΪ ΠΑΜΕΛΑ
31 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
32 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ-ΣΟΥΜΕΛΑ
33 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
34 ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
35 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
36 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
37 ΝΤΕΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
38 ΝΤΕΡΤΙ ΕΡΓΚΙΣ
39 ΝΤΟΙ ΕΡΙΣΑΝΤΟ
40 ΠΑΛΑΠΑΝΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ-ΜΑΡΙΝΑ
41 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
42 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
44 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ
46 ΠΑΠΑΦΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
47 ΠΙΣΣΑΛΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΚΛΕΙΩ
48 ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
49 ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
50 ΣΑΡΚΑ ΚΛΕΝΤΙΟ
51 ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
52 ΣΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
53 ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
54 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
55 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
56 ΤΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
57 ΤΕΛΙΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
58 ΤΖΕΤΑ ΚΛΕΑ
59 ΤΖΙΟΜΠΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΡΑΦΑΗΛ
60 ΤΖΙΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ
61 ΤΟΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
62 ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
63 ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ
64 ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗ ΑΜΑΛΙΑ
65 ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
66 ΤΣΟΛΕΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΗΛΙΑΣ
67 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
68 ΦΟΥΡΝΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
69 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Από την Γ ΄ τάξη απολύονται οι εξής:

1 ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΑΠΟΚΑΤΑΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
3 ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4 ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6 ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΑΡΜΑΝΘΗ
8 ΒΡΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
9 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ
10 ΓΕΡΟΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
11 ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
12 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
13 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
14 ΔΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15 ΕΣΕΡΠΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16 ΖΑΜΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
17 ΖΥΦΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
19 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΚΑΡΑΔΗΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ
22 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
23 ΚΑΣΤΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
24 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25 ΚΑΤΣΑΜΠΕΡΗ ΣΟΦΙΑ
26 ΚΟΡΔΟΚΑΓΓΕΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
27 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
28 ΚΟΥΙΡΟΥΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
29 ΚΟΥΛΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
30 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
32 ΛΑΒΑΓΚΟΤΙ ΝΙΚΟΛΑ
33 ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝΗ
34 ΜΕΛΗΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
35 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
36 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
37 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
38 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
39 ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
40 ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
41 ΝΕΖΙΡ ΑΝΤΖΕΛΑ
42 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
43 ΝΤΕΜΠΡΟΒΑ ΕΡΑ
44 ΝΤΟΪ ΑΝΤΡΕΑ
45 ΝΤΡΕΤΣΑΪ ΡΕΝΑΛΤΟ
46 ΟΒΕΖΙΚ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
47 ΟΞΟΥΖΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
48 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
49 ΠΕΛΕΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
50 ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
51 ΣΑΖΑΚΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΗΛΙΑΣ
52 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
53 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
54 ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
55 ΤΑΜΠΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
56 ΤΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
57 ΤΟΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
58 ΤΟΣΟΥΝΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ
59 ΤΟΦΑΝΕΣΚΟΥ ΒΛΑΝΤ ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΥ
60 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
61 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
62 ΤΡΟΥΠΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
63 ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
64 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
65 ΤΣΑΝΑΞΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
66 ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
67 ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
68 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
69 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
70 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
71 ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
72 ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ
73 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

dyslexia centers

tsiafoulis

sidiropoulos

meimaridis

studio 69