proteas

tsakiridis tires

Αποτελέσματα σχολικών αγώνων στίβου

Την Τρίτη 13-03-2018 διεξήχθησαν οι σχολικοί αγώνες Στίβου Λυκείων Α’ Φάσης Ημαθίας σχ.έτους 2017-18, καθώς και οι σχολικοί αγώνες αθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ στίβου Γυμνασίων Ημαθίας.

Οι Αγώνες έγιναν στο ΔΑΚ Νάουσας. Σημείωσαν μεγάλη επιτυχία όσον αφορά στη συμμετοχή (συνολικά πήραν μέρος 360 μαθητές/τριες) και τις επιδόσεις των μαθητών.

Χαρακτηριστικό είναι ότι 37 μαθητές-τριες προκρίθηκαν στην Β’ Φάση των Πανελληνίων Αγώνων Στίβου Λυκείου που θα διεξαχθεί στο Άργος Ορεστικό. Στους νικητές-τριες δόθηκαν διπλώματα συμμετοχής και μετάλλια. Στην τελετή απονομής μεταλλίων και διπλωμάτων παρευρέθησαν και απένειμαν, ο Αντιδήμαρχος Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας Δήμου Νάουσας, κ. Στυλιανός Δάγγας και ο Σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής κ. Μπουζιώτας Κων/νος.

Διακρίθηκαν οι εξής μαθητές-τριες:

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΤΑΜΠΑΚΟ ΕΝΤΙΣΑΝ

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

11μ.13εκ.

1ος

ΠΟΥΤΣΙ ΡΟΥΜΠΙΝ

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

10μ.68εκ.

2ος

ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

10μ.15εκ.

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΦΑΝΗ

1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

10μ.44εκ.

ΑΠΙΚΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

10μ.30εκ.

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

7μ.67εκ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

5μ54εκ.

1ος

ΑΤΑΝΑΣΟΦ ΜΑΡΙΟΣ

  Γ/ΣΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ

5μ54εκ.

2ος

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

5μ.20εκ.

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

  Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

4μ.70εκ.

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

4μ.60εκ.

ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γ/ΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ

4μ.48εκ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1μ65εκ.

1ος

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

1μ.35εκ.

2ος

ΧΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1μ.35εκ.

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1μ.35εκ.

ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1μ.35εκ.

ΤΑΣΙΩΚΑ ΕΛΠΙΔΑ

2ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

1μ.35εκ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

37μ.00εκ.

1ος

ΝΤΡΕΚΑ ΓΚΕΡΙ

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

36μ.62εκ.

2ος

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

30μ.70εκ.

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

33μ.86εκ.

ΚΑΖΑΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

27μ70εκ.

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

  Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

26μ88εκ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

15''39

1ος

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

15''78

2ος

ΖΗΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

15''91

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 80 μ. ΕΜΠΟΔΙΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ Γ/ΣΙΟ

12''94

ΝΕΓΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

12''97

ΚΟΥΙΤΙΛΑ ΠΑΟΛΑ

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

16''28

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ.

ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

39''90

1ος

ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  Γ/ΣΙΟ ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

44''53

2ος

ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

45''35

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΕΛΗΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

  Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

47''90

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

48''65

ΤΖΙΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

50''50

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ.

ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

2'52''

1ος

ΔΕΛΗΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

3'05''

2ος

ΜΠΡΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

3'13''

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΓΡΑΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

3'28''05

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΔΑ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

3'34''05

ΚΟΥΤΣΙΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ

2ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

4'36''

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000μ. ΒΑΔΗΝ

ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΑΓΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

22'00''

1ος

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Αμανατίδης Θεόφιλος 2ο ΓΕΛ Ημαθίας 11,60 1ος
2 Μαγαλιός Κωνσταντίνος ΓΕΛ Μακροχωρίου 11,65 2ος
3 Μπάμπος Ζαφείριος 2ο ΓΕΛ Νάουσας 12,69 3ος
4 Αυτσής Δημήτριος ΓΕΛ Μακροχωρίου 13,59 4ος
5 Παππάς Εμμανουήλ 1ο ΓΕΛ Βέροιας 13,69 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Μπέκας Νικόλαος 4ο ΓΕΛ Βέροιας 23,10 1ος
2 Τουγγελίδης Αλέξιος 1ο ΓΕΛ Νάουσας 24,08 2ος
3 Παρασχόπουλος Κωνσταντίνος ΓΕΛ Πλατέος Κορυφής 24,71 3ος
4 Γιαννόπουλος Κυριάκος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 25,24 4ος
5 Ξυνάδας Αριστοτέλης 2ο ΓΕΛ Βέροιας 26,36 5ος
6 Κελεσιδης αναστασιος Λ.Τ. Ειρηνούπολης 27,01 6ος
7 Πατρίκας Νέστορας 1ο ΓΕΛ Βέροιας 27,53 7ος
8 Πατσιάς Νικόλαος Λ.Τ. Ειρηνούπολης 29,70 8ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Πασχούλας Χριστόφορος 3ο ΓΕΛ Βέροιας 52,93 1ος
2 Κουσίδης Άγγελος 1ο ΓΕΛ Νάουσας 59,45 2ος
3 Μανακούλης Δημήτριος 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας 1,01,28 3ος
4 Μησιαδης Κων/νος 1ο ΓΕΛ Νάουσας 1,01,90 4ος
5 Κρομμύδας Δημήτριος 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας 1,06,00 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Βλάχος Γεώργιος 4ο ΓΕΛ Βέροιας 2,04,90 1ος
2 Αμανατίδης Στυλιανός 1ο ΓΕΛ Νάουσας 2,26,00 2ος
3 Λαζόπουλος Παναγιώτης 5ο ΓΕΛ Βέροιας 2,30,00 3ος
4 Πετρακόπουλος Βασίλειος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 2,34,00 4ος
5
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Πρωτογέρης Κωνσταντίνος 3ο ΓΕΛ Βέροιας 5,01 1ος
2 Βέργος Τρύφων Λ.Τ.Ειρηνούπολης 5,27 2ος
3 Δεμισκής Γρηγόριος ΓΕΛ Μακροχωρίου 5,32 3ος
4 Δουλκερίδης Παύλος Λ.Τ.Ειρηνούπολης 5,34 4ος
5 Παπαδόπουλος Θεόδωρος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 5,4 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Στεργίου Αντώνιος 2ο ΓΕΛ Βέροιας 9,45 1ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 110 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Πετρίδης Παναγιώτης 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 14,6 1ος
2 Σαραντινός Σαράντης 2ο ΓΕΛ Νάουσας 15,8 2ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Πάντος Θεόδωρος 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 60,01 1ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000 Μ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 10000 Μ.ΒΑΔΗΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Στανίτσας Απόστολος 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 6,19 1ος
2 Αβραμίδης Ιωάννης 3ο ΓΕΛ Βέροιας 6,12 2ος
3 Γκαλίτσιος Θωμάς 1ο ΓΕΛ Βέροιας 5,45 3ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Φειδάντσης Βασίλειος 2ο ΓΕΛ Νάουσας 13,36 1ος
2 Σαϊτίδης Αντώνης ΓΕΛ Πλατέος Κορυφής 12,87 2ος
3 Ιωαννίδης Γεώργιος 1ο ΓΕΛ Νάουσας 12,80 3ος
4 Λέκκας Αθανάσιος 2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 11,18 4ος
5
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Εμμανουήλ Αντώνιος 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας 1,84 1ος
2 Δημητρόπουλος Γεώργιος 3ο ΓΕΛ Βέροιας 1,50 2ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΧΡΥΣΙΚΟΣ Νικόλαος 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 14,05 1ος
2 Μπαλτατζίδης Κωνσταντίνος Λ.Τ Ειρηνούπολης 11,16 2ος
3 Ταραμονλής Βασίλειος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 10,68 3ος
4 Πολυμενίδης Κωνσταντίνος ΓΕΛ Μακροχωρίου 10,61 4ος
5 Στεργιόπουλος Θεόδωρος ΓΕΛ Μακροχωρίου 10,24 5ος
6 Τζουμακάρης Λιρόϊ-Λεωνίδας 2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 10,12 6ος
7 Δημητριάδης Νικόλαος ΕΠΑΛ Νάουσας 9,87 7ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Στεφανόπουλος Αλέξανδρος-Δ. 1ο ΓΕΛ Βέροιας 34,20 1ος
2 Δήμου Χρήστος Λ.Τ. Ειρηνούπολης 33,00 2ος
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ.
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Μανέα Μαριάννα 5ο ΓΕΛ Βέροιας 14,36
2 Καραγιουβάνη Μαγδαληνή-Μαρία 1ο ΓΕΛ Βέροιας 15,35
3 Τουγγελίδου Σοφία 1ο ΓΕΛ Νάουσας 15,60
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Στεφούδη Ιωάννα 5ο ΓΕΛ Βέροιας 31,79
2 Τζουβάρα Θεοδότα-Δέσποινα 1ο ΓΕΛ Βέροιας 33,16
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Ξυνάδα Αλκμήνη 2ο ΓΕΛ Βέροιας 1,02,90
2 Κίρτσιου Σοφία 5ο ΓΕΛ Βέροιας
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Ιωαννίδου Ελένη 3ο ΓΕΛ Βέροιας 2,16
2 Λίγγου Ελπίδα 2ο ΓΕΛ Νάουσας 2,28
3 Ναμπίτη Μαρία-Ελισ. 1ο ΓΕΛ Νάουσας 2,41
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Μπιτέρνα Χριστίνα 2ο ΓΕΛ Νάουσας 5,11
 
 
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Λίγγου Ευδοξία 2ο ΓΕΛ Νάουσας 69,2
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000 Μ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 5000 Μ.ΒΑΔΗΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Λογδανίδου Νικολέτα 2ο ΓΕΛ Νάουσας 5,61
2 Αθανασάκη Ρεβέκκα 3ο ΓΕΛ Βέροιας 5,30
3 Τζουβάρα Θεοδότα-Δέσποινα 1ο ΓΕΛ Βέροιας 3,75
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Τριανταφυλλοπούλου Φωτεινή ΕΠΑΛ Αλεξάνδρειας 11,36
2 Νάτσου Θωμαή 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 11,13
3 Μυλωνά Ασημίνα 2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 10,85
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Μελιοπούλου Γιαννούλα 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας 1,63
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Σαϊτίδου Σοφία ΓΕΛ Πλατέος Κορυφής 12,44
2 Μάκη Κατερίνα 2ο ΓΕΛΝάουσας 10,89
3 Ρώσιου Λυδία 1ο ΓΕΛ Νάουσας 9,09
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Μπαγιώκα Ιωάννα 2οΓΕΛ Αλεξάνδρειας 39,46
2 Χουτζοπούλου Κυριακή 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 37,50

 

dyslexia centers

super course

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69