novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

proteas

Δήμος Βέροιας: Αποτελέσματα συνδυασμών και σταυροί υποψηφίων δημοτικών συμβούλων

ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΑΡΧΩΝ - ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ (σε 133 από 133 τμήματα)

ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: 13.201 - 36,87%

ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: 6.630 - 18,52%

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ: 6.521 - 18,22%

ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ: 4.521 - 12,63%

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: 3.472 - 9,70%

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: 1.455 - 4,06%

ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 

Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  2. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Αναστασίου
  3. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Γιώτης) του Κωνσταντίνου
  4. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου
  5. ΤΣΙΒΑΡΤΖΗ ΡΟΔΙΑ (Ροδούλα) του Αρσενίου

Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας

  1. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  2. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας 

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
  3. ΒΥΖΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (Πόπη) του Αντωνίου
  4. ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  5. ΔΑΓΑΛΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου
  6. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χριστοφόρου
  7. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ
  8. ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στεφάνου
  9. ΖΟΥΛΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Μιμίκα) του Χαραλάμπους
  10. ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παύλου
  11. ΚΑΣΙΑΡΑ ΙΟΥΛΙΑΝΑ‑ΙΣΑΜΠΕΛΑ του Ζολτάν
  12. ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΙΟΥΛΙΑ του Γεωργίου
  13. ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του Κυριάκου
  14. ΚΥΡΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Διονυσίου
  15. ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  16. ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Στεφάνου
  17. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
  18. ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
  19. ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αντωνίου
  20. ΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Μιχαήλ
  21. ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αναστασίου
  22. ΠΑΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
  23. ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανέστη
  24. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ευσταθίου
  25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΗΜΑΝΤΟΣ του Ιωάννη
  27. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
  28. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
  29. ΠΕΤΡΙΔΟΥ‑ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
  30. ΠΥΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παύλου
  31. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  32. ΣΑΣΣΑΛΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη
  33. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αθανασίου
  34. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  35. ΤΖΗΜΑ‑ΤΟΠΗ ΣΥΡΜΟΥΛΑ του Αστερίου
  36. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
  37. ΤΣΙΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
  38. ΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  39. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Δοβρά

  1. ΓΑΛΙΤΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  2. ΜΠΡΑΪΝΑΤΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Αθανασίου
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέα‑Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Μακεδονίδος

  1. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Νικολάου
  2. ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θωμά

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σάββα
  2. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ευσταθίου
  3. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Θεοφίλου
  4. ΜΠΟΖΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του Ιορδάνη
  5. ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Πέτρου
  6. ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΟΥ ΘΩΜΑΗ του Κωνσταντίνου
  7. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Νικολάου
  8. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Νικολάου
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αχιλλέα
  3. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας 

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του Θεμιστοκλέους
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ‑ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ηλία
  4. ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
  6. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Λουκά
  7. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Σάββα
  8. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  9. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
  10. ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ‑ΧΑΣΟΤΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του Θωμά
  11. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του Λεωνίδα
  12. ΚΑΒΑΡΓΥΡΗ ΟΛΓΑ του Εμμανουήλ
  13. ΚΑΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Γρηγορίου
  14. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  15. ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  16. ΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Ιωάννη
  17. ΜΑΡΤΙΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΑΝΝΑ) του Αντωνίου
  18. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου
  19. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευαγγέλου
  20. ΜΩΥΣΙΔΟΥ‑ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Σταύρου
  21. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
  22. ΝΤΟΥΜΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου
  23. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Αριστοτέλη
  24. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου
  25. ΟΥΦΑΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Λαζάρου
  26. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Δημητρίου
  27. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Ηλία
  28. ΡΟΥΣΗ‑ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΥΗ) του Δημητρίου
  29. ΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  30. ΣΑΡΡΗΚΩΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
  31. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Ευσταθίου
  32. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του Ισαάκ
  33. ΤΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  34. ΤΖΙΤΖΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Γεωργίου
  35. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παύλου
  36. ΤΣΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιπποκράτη
  37. ΤΣΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
  38. ΤΣΙΤΙΡΙΔΟΥ‑ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Όθωνα
  39. ΦΕΛΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
  40. ΦΟΥΚΑΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  41. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
  42. ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ‑ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Δοβρά

  1. ΚΑΜΠΡΑΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
  2. ΡΑΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ευθυμίου
  3. ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
  4. ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Μακεδονίδος

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  2. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγορίου

ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου

  1. ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Θεοδώρου
  2. ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη
  3. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ηρακλή
  4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του Νικολάου
  5. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Σταύρου
  7. ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΧΟΛΕΒΑ ΟΛΓΑ του Ελευθερίου

Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας

  1. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αντωνίου
  2. ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΤΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας

  1. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Διογένη
  2. ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ‑ΒΑΦΕΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ανδρέα
  3. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ευαγγέλου
  4. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ του Κυριάκου
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  6. ΖΕΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του Κωνσταντίνου
  7. ΖΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  8. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ (ΧΑΤΖΙΔΗ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
  9. ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  10. ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λεωνίδα
  11. ΚΟΡΩΝΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Αντωνίου
  12. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Ευθυμίου
  13. ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΥ ΑΡΕΣΤΟΥΛΑ (ΑΡΙΣΤΗ) του Νικολάου
  14. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Σταύρου
  15. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του Αιμίλιου
  16. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Αθανασίου
  17. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Γεωργίου
  18. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Σπυρίδωνος
  19. ΛΕΛΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευστρατίου
  20. ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  21. ΜΠΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ) του Ευαγγέλου
  22. ΜΠΕΤΖΙΟΥ ΜΥΡΤΩ του Περικλή
  23. ΜΥΤΗΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
  24. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
  25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
  26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Γεωργίου
  27. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ(ΤΑΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ(ΝΤΙΝΑ) του Ιωάννη
  28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Λαζάρου
  29. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου
  30. ΠΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ‑ΘΕΟΔΩΡΑ του Αναστασίου
  31. ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Νικολάου
  32. ΠΙΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Αποστόλου
  33. ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του Κωνσταντίνου
  34. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ
  35. ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Μενελάου
  36. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Χρήστου
  37. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αστερίου
  38. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αποστόλου
  39. ΣΤΙΟΚΑ‑ΔΡΑΓΚΟΛΑ ΘΩΜΑΗ του Ιωάννη
  40. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Θεοδώρου
  41. ΤΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αντωνίου
  42. ΤΖΑΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου
  43. ΤΖΙΟΥΜΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ (ΚΡΥΣΤΑ) του Αθανασίου
  44. ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  45. ΤΣΙΒΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Περικλή

Εκλογική Περιφέρεια Δοβρά

  1. ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
  2. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Γρηγορίου
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Αντωνίου
  4. ΒΛΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) του Ευθυμίου
  5. ΓΚΙΛΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία

Εκλογική Περιφέρεια Μακεδονίδος

  1. ΔΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
  2. ΠΕΤΣΙΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Παυσανία

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου

  1. ΜΠΕΝΑΤΟΥ‑ ΚΑΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Αγγέλου
  2. ΣΙΛΙΓΚΟΥΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
  3. ΤΣΙΑΠΛΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του Θωμά
  4. ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
  5. ΤΣΙΟΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας

  1. ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ
  2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αθανασίου
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ) του Διογένη

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου
  3. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του Ανδρέα
  4. ΑΣΙΚΙΔΟΥ‑ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Ιωάννη
  5. ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
  6. ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  7. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστοτέλη
  8. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Σάββα
  9. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΘΟΝΙΚΗ του Λεόντιου
  10. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ‑ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του Σταύρου
  11. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Στεφάνου
  12. ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
  13. ΚΟΚΟΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Βασιλείου
  14. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του Γεωργίου
  15. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Πολύκαρπου
  16. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  17. ΛΙΜΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Αντωνίου
  18. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωάννη
  19. ΜΟΥΣΤΑΚΑ‑ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ανέστη
  20. ΜΠΙΒΟΛΤΣΗ ΑΛΙΚΗ του Γεωργίου
  21. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Θεοχάρη
  22. ΟΥΖΟΝΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ του Γεωργίου
  23. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του Χαρισίου
  24. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
  25. ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αβραάμ
  26. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
  27. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του Ασημάκη
  28. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βασιλείου
  29. ΤΣΑΝΑΞΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
  30. ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Δημητρίου
  31. ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  32. ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Εμμανουήλ
  33. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Γεωργίου
  34. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Μιχαήλ
  35. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ηρακλή
  36. ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιεροκλή
  37. ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ‑ΑΣΕΛΑ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Δοβρά

  1. ΓΚΑΠΡΑΝΗ‑ΘΡΗΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου
  2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λαζάρου
  3. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αργυρίου
  4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοχάρη

Εκλογική Περιφέρεια Μακεδονίδος

  1. ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά
  2. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Λεωνίδα

ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου

  1. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  2. ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
  3. ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Θεμιστοκλή
  4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Φωτίου
  5. ΜΠΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Αβραάμ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
  7. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  8. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας

  1. ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
  2. ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του Αναστασίου
  3. ΦΩΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αλεξίου
  3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λεωνίδα
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΓΙΟΥΛΗΣ) του Κωνσταντίνου
  5. ΓΑΛΙΚΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΣΟΥΛΑ) του Ελευθερίου
  6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Ηλία
  7. ΓΙΑΛΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αναστασίου
  8. ΓΚΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ‑ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου
  9. ΔΑΒΟΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Οκταβιανού
  10. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Παντελή
  11. ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  12. ΘΕΜΕΛΗ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του Βασίλ
  13. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Δημητρίου
  14. ΙΝΤΖΕΒΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αβραάμ
  15. ΙΝΤΖΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Λαζάρου
  16. ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  17. ΚΙΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Στέλλιου
  18. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευσταθίου
  19. ΛΟΒΑΣΙΔΟΥ ΒΕΡΑ του Θεοδώρου
  20. ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  21. ΜΟΡΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παντελή
  22. ΜΠΕΡΜΠΕΡΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λονάρντ
  23. ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του Παντελή
  24. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
  25. ΠΗΤΤΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του Ανδρέα
  26. ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Παντελή
  27. ΣΑΒΒΙΔΗ ΚΑΜΙΛΑ του Γιούρι
  28. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Αλεξάνδρου
  29. ΣΑΜΠΑΖΟΒΑ ΟΛΕΣΣΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ) του Αχμέντ
  30. ΣΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Θωμά
  31. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αργυρίου
  32. ΣΥΝΑΧΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  33. ΤΑΪΛΑΧΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου
  34. ΤΖΕΛΕΠΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Κωνσταντίνου
  35. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  36. ΤΟΥΠΕΞΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου
  37. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Νικολάου
  38. ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου‑Ξάνθιππου
  39. ΤΣΑΚΕΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Νικολάου
  40. ΤΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά
  41. ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
  42. ΤΣΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεοδώρου
  43. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του Μιχαήλ
  44. ΦΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  45. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Δοβρά 

  1. ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΠΕΤΡΙΝΑ) του Αθανασίου
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φωτίου
  3. ΠΕΪΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου
  4. ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  5. ΤΣΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

Εκλογική Περιφέρεια Μακεδονίδος

  1. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  2. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου 

  1. ΑΠΟΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηρακλή
  3. ΝΟΥΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Θωμά
  4. ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ του Κωνσταντίνου
  5. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας

  1. ΓΟΥΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΞΑΦΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  2. ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΥΤΑΝΤΙΛ του Γεωργίου
  3. ΑΥΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου
  4. ΒΑΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
  5. ΒΡΑΝΑ ΤΑΤΙΑΝΑ του Δημητρίου
  6. ΔΑΜΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  7. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
  8. ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
  9. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
  10. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αριστείδη
  11. ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
  12. ΖΕΡΔΑΛΗ ΛΟΥΙΖΑ του Ονούφριου
  13. ΖΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  14. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Φιλάρετου
  15. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αναστασίου
  16. ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου
  17. ΚΑΡΚΕΛΗ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του Νικολάου
  18. ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Αθανασίου
  19. ΚΟΝΔΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Λέανδρου‑Νικολάου
  20. ΚΟΥΠΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
  21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λάμπρου
  22. ΜΑΝΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημήτερ
  23. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παναγιώτη
  24. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΠΕΝΕΛΗΣ) του Θεοδώρου
  25. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γρηγορίου
  26. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  27. ΝΟΝΙ ΚΛΕΒΙΣΑ του Ντουρίμ
  28. ΠΑΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου
  29. ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του Ιωάννη
  30. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΕΟ) του Γρηγορίου
  31. ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βλαδίμηρου
  32. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
  33. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  34. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
  35. ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
  36. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΑΒΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Δοβρά

  1. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη
  2. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
  3. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Μακεδονίδος

  1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Βασιλείου
  2. ΔΟΜΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Αποστόλου

dyslexia centers

my choice

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69