novart veria

proteas

ena

logomageia

tsakiridis tires

Οι υποψήφιοι στις εσωκομματικές εκλογές της ΝΔ στην Ημαθία

Η Νομαρχιακή Εφορευτική Επιτροπή (Ν.ΕΦ.Ε) Ημαθίας, ανακοίνωσε τους υποψήφιους για τα Τοπικά Κομματικά Όργανα, ενόψει των εσωκομματικών εκλογών της 13ης Μαϊου 2018.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ν.Ο.Δ.Ε
Παλπάνας Παναγιώτης του Κων/νου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜ.Τ.Ο ΒΕΡΟΙΑΣ
Αγγέλου Νικόλαος του Γεωργίου
Κοσιονίδης Ιωάννης του Αντωνίου
Τζήμα Συρμούλα του Αστέριου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.Τ.Ο ΝΑΟΥΣΑΣ
Ζάχος Σταύρος του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.Τ.Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Τάκης Νικόλαος του Βασιλείου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΝΟ.Δ.Ε
Αδαμίδης Παύλος του Χαράλαμπου
Αναστασίου Νικόλαος του Γεωργίου
Αραμπατζή Στεργιανή του Ιωάννη
Γιαμουστάρη Αθανασία του Πασχάλη
Διαμαντίδης Ιορδάνης του Ιωάννη
Θεοχαρόπουλος Αντώνιος του Κων/νου
Κοσμίδης Αθανάσιος του Θεόφιλου
Κουφόπουλος Αντώνιος του Μιχαήλ
Λαζαρίδου Αναστασία του Αθανασίου
Μοτσιόπουλος Χρήστος του Βασιλείου
Μουρτζίλας Δημήτριος του Κων/νου
Παπαγεωργίου Γρηγόριος του Πέτρου
Σουγιουλτζή Ολυμπία του Γρηγορίου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜ.Τ.Ε ΒΕΡΟΙΑΣ
Βαρακλή - Καπρίνη Ευδοξία του Μερκουρίου
Ιωαννίδου - Πατσιαβούρα Δέσποινα του Ιωάννη
Κασάπη Ασημένια του Κων/νου
Κελεσίδης Ευστάθιος του Αναστασίου
Μπατσαράς Ηλίας του Νικολάου
Παπαγιάννη Γεωργία του Ιωάννη
Πυρινός Δημήτριος του Παύλου
Συμεωνίδου Άννα του Νικολάου
Τουτουντζίδης Παύλος του Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜ.Τ.Ε ΝΑΟΥΣΑΣ
Αμαραντίδης Ιωάννης του Νικολάου
Καλαϊτζίδης Ζαχαρίας του Κων/νου
Καλαϊτζίδης Ιωάννης του Ζαχαρία
Καραγιάννης Αθανάσιος του Αστέριου
Λαζαρίδου Δέσποινα του Παύλου
Παπαδάκης Δημήτριος του Μάριου
Συμεωνίδου Σοφία του Στέλιου
Τηλκερίδης Νικόλαος του Χαράλαμπου
Χαραλαμπίδου Κυριακή του Ακρίτα

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜ.Τ.Ε ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Βενιοπούλου Δήμητρα του Σωτηρίου
Δημητρίου Δημήτριος του Κων/νου
Δημόπουλος Αντώνιος του Γεωργίου
Ματσούκας Δημήτριος του Αριστείδη
Μοσχοπούλου Όλγα του Ευάγγελου
Παλιούρας Ευάγγελος του Ιωάννη
Πούλιου Ελένη του Αλεξάνδρου
Ρεσινιώτης Απόστολος του Αθανασίου
Σταμάτης Αντώνιος του Δημητρίου - Βασιλείου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ ( Για τα 2 επόμενα τακτικά συνέδρια)
Αναστασίου Νικόλαος του Γεωργίου
Ανδρεανίδης Πέτρος του Μιχαήλ
Αραμπατζή Στεργιανή του Ιωάννη
Γιαμουστάρη Αθανασία του Πασχάλη
Γιανναβαρτζής Σταύρος του Χρήστου
Δρούγκας Χρήστος του Κων/νου
Μουρτζίλας Δημήτριος του Κων/νου
Μπιλέκας Γεώργιος του Άουρελ
Μπλατσιώτης Χρήστος του Στέργιου
Ντάνης Αθανάσιος του Χρήστου
Σακαλής Μιχαήλ του Γεωργίου
Σουγιουλτζή Ολυμπία του Γρηγορίου
Τάκης Νικόλαος του Βασιλείου
Τζήμα Συρμούλα του Αστέριου

dyslexia centers

tsiafoulis

access

didactica

sidiropoulos

meimaridis

studio 69